Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecogame


Fecogame
veterán

:R

Szerk: nem, kép nincs ;]

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2) LadyLorien válasza Fecogame (#1) üzenetére


LadyLorien
tag

Szerintem második, bár attól függ, hogy mennyire akarod elkötelezni magad. :) ;)

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#3) zH.


zH.
senior tag

első, hacsak nem házasodni akarsz

just be

(#4) EczkE


EczkE
addikt

Attól függ mit akarsz.

Asszem mindenféleképpen!

(#5) Wictor


Wictor
senior tag

Második.
1.-nél esélyem sem lenne. :D Ő még a szőke herceget várja fehér paripán...

[ Szerkesztve ]

(#6) Lenry


Lenry
félisten

ennyi infóból egyiket se. ismerkedés mindkettővel, aztán amelyikkel kialakul.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) mrlt válasza EczkE (#4) üzenetére


mrlt
tag

Az idősebb, komolyabb lányt válaszd, a mai 16 éves csitri lányok szerintem felejtősek...
És mint tudjuk a szépség relatív, a McDonalds-os papírzacskó meg csodákra képes. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Go Pack Go!

(#8) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

"Még egyikkel sem találkoztam"

Először várd ki mi sül ki első randikból, aztán lehet ilyenen agyalni;) IRL != WEB.

hint: ne szervezd őket egy napra. hint2: 21re ne húzz lapot. hint3: nálam a netről szervezett találkozóknál olyan 3-5% körül volt siker. egy idő után extrémsportként tekintettem minden egyes találkozóra (olyan 15. után). aztán inkább le is álltam velük.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#10) zH.


zH.
senior tag

amúgy miért kéne választani?

just be

(#11) Gergő_


Gergő_
őstag

ha gyakorolni akarsz akkor az első, bármely más esetben a második
amúgy honnan tudod eldönteni, hogy kevésbé szép, amikor még nem is láttad élőben?? :Y

Ezt csak azért írom, mert meg fogod egyszer járni, azt gondolod, hogy milyen szép, és élőben meg kiábrándulsz. általában éppen a szebb nők nem foglalkoznak a szépségükkel, a kevésbé szépek(természetesen csak azok akik ezt gondolják magukról; minden nő szép! ) pedig megpróbálnak szebbnek tűnni a képeken, ami sokszor sikerül.
asszem ezt hívják természetességnek vagy minek. :D

(#12) cyanide

Ilyen sorrendben, meg kérek egy sört is.

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#13) nem_tom


nem_tom
őstag

Valszeg a másodikat, csak maximum 18 éves kiszerelésben.

[ Szerkesztve ]

(#14) kenwood3


kenwood3
őstag

és mind2őt nem lehet ? :U :DDD
mert én azt tenném ;]
de ha választani kellene talán a 2.

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#15) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Kicsit ez, kicsit az :D

mp

(#16) Csemike


Csemike
csendes tag

Ha jól értem, az elsőnek az összes jó tulajdonsága kimerül abban, hogy szép és közel lakik? Ilyenből biztos van még hatszázhúsz a környezetedben. :P

(#17) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Első, ráérsz még:)

when the sun shines, we'll shine together

(#18) manoarc


manoarc
senior tag

Kevés az infó, de talán a 2.
16 évesen még azt se tudja fiu v. lány kb.
Még 360 fokot változhat mindennel kapcsolatban.

{。^◕‿◕^。}

(#19) Fecogame


Fecogame
veterán

A randik után kiderül minden. Majd holnap meg vasárnap este kaptok esti mesét :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#20) Vladi


Vladi
nagyúr

2.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#21) manoarc válasza Fecogame (#19) üzenetére


manoarc
senior tag

izgulok :))

{。^◕‿◕^。}

(#22) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Van barátnőm, nem kell semelyik.

(#23) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

hosszú távra #2, lek*rni #1

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24) Samus


Samus
addikt

Ha valóban hosszabb távra tervezel, akkor a második. Jó, ha egy rugóra jár az agyatok, csak nehogy nagyon félreismerd...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#25) Ice!?


Ice!?
őstag

első v mindkettő.

(#26) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Majd jönni fog magától, hogy melyikükkel is tudnál elképzelni egy kapcsolatot... ha egyáltalán el tudnál bármelyiküknél. Részemről nagyon egyszerű a dolog: akiben meg tudok bízni. Nem úgy, hogy nem csal meg és hasonlók - bár benne van ez is persze, de egyáltalán nem erre gondolok. Hanem akivel kialakul egy kapocs... akiről tudod, hogy számíthatsz rá és tudod, hogy ő is így gondolja rólad. Nehéz megfogalmazni, mire is gondolok, de talán felesleges is.

Én személy szerint mondjuk nem járnék nálamnál idősebb nővel és mindig is így gondolkodtam, ez eleve kizáró ok volt. Mint ahogy a másiknál a bagó is eléggé. Ez utóbbiról viszont segíthetsz neki leszokni. 16 éves és komolytalan, éretlen, azt mondod... más meg itt a kommentekben azt mondta, hogy még változhat bármilyen irányba, nem lehet megjósolni. De az ilyen kapcsolatokban, eben a korban pont ez lehet a szép. Együtt érni a párunkkal, együtt végigmenni és terelgetni egymást a változásokon, együtt komolyodni, vagy komolytalankodni, ami éppen jön és kell, hogy jöjjön. Ez egy csodás dolog, ezért éri meg tizenévesnek lenni - bár a fene belé, igen hamar elillan.
A komolytalanság mögött amúgy rejtőzhet egy megbízható, stabil személyiség, aki szeret fesztelenül ellenni és kiélvezni a korát... meg rejtőzhet egy olyan személyiség is, akire nem lehet építeni. Az, hogy ő melyikbe tartozik, neked kell majd tudni :)

(És bár eléggé biztos vagyok benne, hogy még csak távolról sem gondoltál ilyesmire, ez kicsit olyan, mintha árucikkek lennének, akik között válogatunk. Nem azok, épp ezért fog ez jönni magától :) )

[ Szerkesztve ]

(#27) vans?


vans?
őstag

hosszabb tavra ilyen detailssel csajt? bago, 16 eves, eretlen...

2. de az irl talalkozas ugyis eldonti.

hábm bábm

(#28) Blaise


Blaise
veterán

Izé...biztos, hogy egy 20 éves csaj egy 18 éves pasit akar magának? :)

(#29) Brutforsz


Brutforsz
aktív tag

A szépet választanám.

Meg is mondom, miért: lehet akármennyire a lelki társad egy nő, ha nem kondítja meg benned a harangot, márpedig a csúnyák nem szokták...

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#30) mexicanraven válasza Blaise (#28) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Jogos.
Nyílván ha idősebb, irányítani akar (feltételezem, ill. tapasztalat), mivel te fiatalabb vagy, szal' gondolod meg:D

when the sun shines, we'll shine together

(#31) danih


danih
addikt

Mindenképpen a 18 évest, a 16 évesekkel ráérsz míg 30 felett nem leszel... :)

(#32) nem_tom válasza nem_tom (#13) üzenetére


nem_tom
őstag

Jobban átgondolva a témát:

Az első, az a körülményektől függene. Sokan írták, hogy még változtatni is lehet rajta. Van egy barátom, aki összejött egy eléggé együgyű csajjal. Nem nagyon bírtuk. Ő viszont elhatározta, hogy majd kikupálja. Nagyjából sikerült is neki, sokáig boldogan együtt voltak. :K

A második meg mennyire komoly? Akkor komoly mikor kell és tud komolytalan és mókás lenni, vagy egy állandóan komoly nőről beszélünk? Nem szívesen járnék egy komor nővel. Elmenne az életkedvem.
Kevésbé szép... ha van annyira szép, hogy megmozgasson odalent, akkor jöhet. Ha annyira nem szép, akkor a kapcsolat értelmetlen lenne.
Az a 20 év szigorúan, vagy kinek mennyi?

A Te esetedre rátérve. Fogadd meg az előttem szólók tanácsát.
Az neked jó lenne, ha egy 2 évvel idősebb nővel járnál? Részemről nem adnám. Persze ettől még lehet belőle egy jó kapcsolat. Főleg ha se neked, se a célszemélynek nem probléma.

Sok sikert! Szívből dönts! ;)

[ Szerkesztve ]

(#33) blunt


blunt
aktív tag

nyomkodni az elsőt.

18 évesen ne akarj szerintem évekre szóló kapcsolatot. Most élj és majd 26 felett gondolkozz házasságon.

(#34) Fecogame


Fecogame
veterán

Köszönöm a tanácsokat, megfogadom. :R Nem úgy, mint ezelőtt :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#35) Zolaash


Zolaash
aktív tag

2.

Rip and tear

(#36) koshmar


koshmar
őstag

Egyértelműen a második, bár a legjobb az első és a második kerevére lenne. :)

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#37) Szten Márs válasza Fecogame (#34) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Megfogadod? De hát gyakorlatilag mindenki mást mondott :DDD
Nézd, az a lényeg, hogy ne fogadj meg semmit... azt az egyet fogadd meg, hogy magadra hallgatsz. :K

[ Szerkesztve ]

(#38) nem_tom válasza Szten Márs (#37) üzenetére


nem_tom
őstag

Gondolom kiszűrte a jókat. Nehéz lenne itt mindent megfogadni. :DDD

(#39) tildy válasza nem_tom (#32) üzenetére


tildy
nagyúr

És mit szólnál 6 év különbséghez :D ;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#40) gabyka


gabyka
aktív tag

Szerintem meg keress inkább egy 33-35 éves dögös anyukát és gyakorolj vele néhány évet. Esküszöm, többet ilyen kérdést nem teszel fel, sem itt, sem máshol :D

(#41) nem_tom válasza tildy (#39) üzenetére


nem_tom
őstag

+ - kinek a részére?

(#42) tildy válasza nem_tom (#41) üzenetére


tildy
nagyúr

A nő az idősebb. Náunk ez van pl :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#43) molnarpeter válasza tildy (#42) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Anyum 53, apum 63... (Az tíz év :DDD )

mp

(#44) Fecogame


Fecogame
veterán

Na, gyerekek :)

Jön a mese:

Ma elmentem az első ( verziójú ) lánykával randira, és...

és elsőre azt mondtam: áhh, biztos nem ő az igazi, én vele aztán tuti nem jövök össze. 3 órával később: Te vagy az igazi! :)

És hogy miért őt választottam? Mert:

Olyan jól néz ki arcra, beszarás :D A mosolya, a szemei.. áhh :DD

Nesztek, itt egy kép rólunk :)

[ Módosította: Ndruu ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#45) molnarpeter válasza Fecogame (#44) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Jöhet a másik :DDD

mp

(#46) Fecogame válasza molnarpeter (#45) üzenetére


Fecogame
veterán

Hehehe :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#47) molnarpeter válasza Fecogame (#46) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

(#48) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Nem semmik vagytok...rendesen a pultra került a két hölgy. Ki a fogát, ki a korát, ki a dekorációt nézi...Ők vajon mit szólnak ehhez?
A "maradék" 2-es számú akkor eladó? Vihetem én is?

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#49) Fecogame válasza LamerGyuri (#48) üzenetére


Fecogame
veterán

Viheted. Többit pü-ben :))

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#50) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Figyeld meg ha 50 km+ helyre mész csajozni jobban jársz .... ;]

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.