Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten

Első napos vétel lesz, de nem tudom lesz-e erőm egyből nekiállni, főleg, hogy márciusban jön az FF7Remake.

A Slime draws near! Command?

(#2) bozont


bozont
veterán

Akinek megvan az alapjáték, az megkapja ingyen az update-et? Vagy kapható lesz külön dlc-ként hozzá? Azét nem venném meg újra az egész játékot.

(#3) ldave válasza bozont (#2) üzenetére


ldave
félisten

Meg kell venni sajna újra, ráadásul a mentéseket sem lehet továbbvinni, előről kell kezdeni. Legalábbis a japán kiadás alapján ezt az infót találtam.

A Slime draws near! Command?

(#4) bozont válasza ldave (#3) üzenetére


bozont
veterán

Kár, akkor ez nálam kimarad. Így is van benne elég tartalom.

[ Szerkesztve ]

(#5) ldave


ldave
félisten

Közben március 31-ét látok dátumnak.

A Slime draws near! Command?

(#6) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Közben megtörtént a hivatalos bejelentés: Március 31-én jön a játék nyugatra.

Live-Die-Respawn

(#7) Shepard válasza ldave (#3) üzenetére


Shepard
tag

Ohh, kár már belekezdtem. Ez is nagyon addiktív, mint a 4 volt. Így viszont kimarad majd a bővített valószínűleg.

(#8) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Én már elő is rendeltem a Phantom Thieves Editiont :)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#9) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Nyugatra?Ez úgy hangzott, mintha még Ein block lenne :)

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#10) Renok válasza ldave (#3) üzenetére


Renok
senior tag

Ez így elég gáz. :(

(#11) Kai_Rong válasza Renok (#10) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

De miért lenne gáz, hogy nem tudod a mentésedet továbbvinni? Ez egy teljesen átírt játék lesz, bővített sztorival, új szereplőkkel, új dungeonökkel, új Personákkal. Mivel maga a játék egy life simulator, ahol napról napra haladsz, ezért nem lehet másképp megoldani. PS2-n is két különálló játékként jött ki a Persona 3 és a ráncfelvarrott Persona 3 FES.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#12) ldave válasza Kai_Rong (#11) üzenetére


ldave
félisten

Azért egy new game+ továbbvivés lehetett volna, hogy ne kelljen nulláról kezdenie annak, aki már az alap P5-öt végigjátszotta.

A Slime draws near! Command?

(#13) Kai_Rong válasza ldave (#12) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Mivel önálló title saját trófealistával, ezért valószínűleg trophy-bonyodalmakat okozott volna. Meg nem tudom, hogy mennyi értelme lenne egy kimaxolt Satanaellel végigvinni a Royalt akármilyen nehézségen :\

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14) Silεncε


Silεncε
őstag

Hozhatnák PC-re is, az egyik PS4 ex, amire kíváncsi lennék (annyi jót hallottam róla)

(#15) ldave válasza Kai_Rong (#13) üzenetére


ldave
félisten

Egyrészt nem mindenki maxolta ki a játékot, én egyszer játszottam végig, többre nem volt időm. Másrészt, mint lehetőség, adott lehetne, ha nem is mindent, de mondjuk pénzt, valamennyi felszerelést átvinni, hogy legalább a játék elején, ahol valószínűleg a legkevesebb új tartalom van, gyorsabban végigjusson az játékos.

A Slime draws near! Command?

(#16) Kai_Rong válasza ldave (#15) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Arra nem vennék mérget, hogy a játék elején lesz a legkevesebb tartalom. Játszottál Te a Persona 4-gyel és a Goldennel?

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#17) ldave válasza Kai_Rong (#16) üzenetére


ldave
félisten

Nem, csak a sima PS2-es P4-et játszottam. Van Vitám, de a játékra fordított időmbe sajna nem nagyon fér bele, hogy egy 80+ órás játékot mégegyszer végigjátszak, valami új helyett.

Szeretem az Atlus játékot, amit érdemesnek tartok rá, meg is veszem, pl a Dancing játékok számomra nem azok. Ez a Royal érdekel, a P5 utóbbi idők egyik legjobb jrpg játéka és mivel főleg az új sztori érdekel, nekem jó lett volna, ha a játék többi részén valamivel gyorsabban végig tudok menni.

A Slime draws near! Command?

(#18) Kai_Rong válasza ldave (#17) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Értem, és sajnálom is, hogy nem rakták bele ezt az opciót, csak arra próbáltam reflektálni, hogy a korábbi részek "bővített" változatai ugyanezt a treatmentet kapták, és valószínűleg ezen nem akartak változtatni.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#19) Renok válasza Kai_Rong (#11) üzenetére


Renok
senior tag

Ezt értem.
Viszont teljes áron adni a ráncfelvarott részt, az az ami nem tetszik.
Legalább a P5 tulajoknak adhatnának kedvezményt.

(#20) Kai_Rong válasza Renok (#19) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Ez azért több, mint egy ráncfelvarrás - technikailag, kontentben és sztoriban is többet adnak, mint a sima verzió. A sima verzió lényegében egy PS3-as játék PS4-es portja volt, ez már egy rendes PS4 játék szintjét súrolja. Én nem érzem égbekiáltónak az árazását, bár én az Atlus / Sega által kiadott termékekre szívesen adok ki pénzt, mert konstans minőséget hoznak.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.