Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

A bányászok tele lesznek FC5 kódokkal :C

(#2) snecy20


snecy20
veterán

Ilyen szintű VGA-hiány mellett is értelmezhető vajon ez az akció?

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#3) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Már csak a legerősebb Radeonokat kell megkeresni a boltok polcain.

Megyen!

(#4) Abu85 válasza snecy20 (#2) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem, de ugye itt arról van szó, hogy bizonyos partneri szerződéseknél ezeket a pontokat feltételhez kötik. Vagyis, ha az Ubi ezeket teljesítette, akkor muszáj kódot vásárolnia az AMD-nek.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5) LeslieG Jr. válasza snecy20 (#2) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

A válasz egyszerű. Nem. :(

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#6) tailor74


tailor74
őstag

Jobb lenne, ha a Far cry 5 mellé adnának vega 56/64 kártyát, különben nem lesz mivel játszani a játékot. :D

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#7) shotika válasza Tomassy00 (#1) üzenetére


shotika
őstag

Ilyen árak mellett, felőlem Alicia Vikandert is csomagolhatják mellé, akkor se.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#8) hajbel


hajbel
addikt

Szvsz ez csak a bányászoknak jó. Rögtön keresnek 50 eurót kártyánként a G2A-n keresztül eladott kulcsokkal.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#9) jedis válasza tailor74 (#6) üzenetére


jedis
senior tag

+1 :D

"vagy a készlet erejéig tart" na itt bukik az egész ! :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#10) Ł-IceRocK-Ł válasza shotika (#7) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Vagy, Alicia mellé csomagolják az Amd kártyát ajándék fárkrájjal :DD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11) MSI.Navi


MSI.Navi
tag

150-200 kilóval van túlárazva jelenleg egy VGA a legkevesebb amit adhatnak egy játék, szégyellhetné magát mindkét GPU gyártó hogy így cserben hagyta a játékosokat!!!

[ Szerkesztve ]

(#12) Ł-IceRocK-Ł válasza MSI.Navi (#11) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az emberek józan esze hagyta cserben saját magukat, amikor ilyenekkel foglalkoznak mint a virutális valuta.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13) zseko


zseko
veterán

szóval ha veszek egy 2-300e-es, 2.5-3x-osan túlárazott kártyát, akkor kaphatok mellé egy fél év múlva 10e-et érő játékot :U

HR24.hu

(#14) MSI.Navi válasza Ł-IceRocK-Ł (#12) üzenetére


MSI.Navi
tag

Jó de ez engem nem igazán érdekel, oldják meg hogy kapjak normális áron VGA-t mert belőlem is éltek 20 éven át és nem a bányászok

[ Szerkesztve ]

(#15) Valdez


Valdez
őstag

Akinek már van ilyen vga-ja az gondolom az "így járt" kategória ez esetben is...

(#16) Televan74 válasza tailor74 (#6) üzenetére


Televan74
nagyúr

Vagy egy kupont a játék mellé, amivel kedvezményesen jutná hozzá egy Vega56 -hoz. ;]

Nekem lesz mivel játszani,csak ez nem AMD termék,és sajnos monitor szintjén is egy darabig búcsút intettem a Freesyn -nek.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#17) szasanyi válasza MSI.Navi (#14) üzenetére


szasanyi
félisten

Már látom is az erre való törekvést. :N Akkorát kaszáltak - a gyártók és forgalmazók egyaránt - ilyen árak mellett, hogy tesznek rá és azt is megengedhetnék maguknak, hogy kidobálják a játék kuponokat.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#18) nullpoint válasza shotika (#7) üzenetére


nullpoint
senior tag

Há', azé' na. Azon már elgondolkoznék :D :D Bár nem tudom milyen az ágyban. Max ha megunom akkor kirakom ide a szemétégetőhöz dolgozni és akkor visszatermeli a kártya árát :D

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#19) Fred23


Fred23
nagyúr

Oké, én csak azt nem értem, miért éri meg Ubiéknak a több játékmotor? Nem lehetett volna AnvilNext a Far Cry 5 alapja? A Disruptnak legalább annyi? :D

(#20) Bandi995


Bandi995
aktív tag

Az első hozzászólásban olvasható a véleményem. Szerintem hagyjuk a videójátékokat, minek gyártják már, ha nem lehet hozzá kártyát kapni?

(#21) Z10N válasza Tomassy00 (#1) üzenetére


Z10N
veterán

+1

My thoughts exactly :DDD

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#22) shotika válasza nullpoint (#18) üzenetére


shotika
őstag

Vagy a bányába :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#23) dergander


dergander
addikt

Ez azért irónikus mert itthon szinte sehol nem kapni VEGA kártyákat. Ja és igen 300e forintos kártya mellé már csak járjon Játék, de hát nem érdemes foglalkozni vele a bányászoknál lesz a kulcs :)

(#24) Dtomka válasza shotika (#7) üzenetére


Dtomka
veterán

Na azért...!
Csomagolják nyugodtan be, majd én itthon kicsomagolom. Nem srácok nem lesz unboxing videó, érdeklődés hiányában elmarad :D

Viccet félretéve. +1 akció a bányászoknak? Vesz 10 vga-t mellé kap 10 kódot és eladja aprón...
A játék szerintem nem lesz rossz :)

(#25) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

Hát igen... A bányászok viszik a kártyákat meg a kódokat is, akik pl leszarják a játék kódot max csinál abból is egy kis lóvét... Szegény csóri gamer népnek (akiknek amúgy valójában szólna ez az "akció" ) annak meg se kártyája se kódja :))

(#26) #45185024


#45185024
törölt tag

Már vége a világnak!
Tessék szépen kifáradni a világból az utolsó meg kapcsolja le a villanyt..

(#27) derive válasza Tomassy00 (#1) üzenetére


derive
senior tag

Lehet benne banyaszni?

(#28) Tomassy00 válasza derive (#27) üzenetére


Tomassy00
senior tag

FC5 direkt arra van optimalizálva. Ha fut az FC5 akkor majdnem dupla mennyiséget termel a bánya :K

(#29) Televan74


Televan74
nagyúr

Neki lesz Far Cry 5,nem is egy. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#30) Tidus


Tidus
addikt

Visszamenőlegesen is megdobhatnák a Vega64 tulajokat, sorozatszám, és valamelyik vonalkód kombináció reggel.
Ha már ezen nem éppen olcsóságra esett a választás.

(#31) #45185024 válasza Televan74 (#29) üzenetére


#45185024
törölt tag

Advanced Miner Detector

(#32) Ł-IceRocK-Ł válasza #45185024 (#31) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

neeeeeeeeeeeeeeee :DDD :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#33) Dr. Romano válasza derive (#27) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Igazából sokkal több értelme lenne ha a kártyák mellé Minecraftot adnának ajándékba :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#34) szaszyka válasza MSI.Navi (#11) üzenetére


szaszyka
senior tag

Ha nem vennék, akkor lenne ezen az áron túlárazott. De, mivel elkel a piacon, ezért nincs túlárazva! Ne másokat szidj azért, mert nincs pénzed jelenlegi áron VGA-t venni, vagy sokallod az árát. Láthatod, hogy egyáltalán nem drágák a kártyák, mert mindegyik elfogy elég gyorsan...

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#35) stawros válasza Dr. Romano (#33) üzenetére


stawros
tag

Minecraftot vagy minercraftot? :DD

[ Szerkesztve ]

Ha nem érsz el telón hagyj privit, mindenképp válaszolok, ahogy időm engedi.Ha privátra nem válaszolok az azért van mert nem vagyok gép előtt, jelenleg.

(#36) Televan74 válasza stawros (#35) üzenetére


Televan74
nagyúr

Jó hogy nem már Tomb Miner! ;]

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#37) stawros válasza Televan74 (#36) üzenetére


stawros
tag

farcry 5-öt azért idővel kipróbáljuk... :K ha a kártyát nem is. :D

[ Szerkesztve ]

Ha nem érsz el telón hagyj privit, mindenképp válaszolok, ahogy időm engedi.Ha privátra nem válaszolok az azért van mert nem vagyok gép előtt, jelenleg.

(#38) Baryka007


Baryka007
őstag

De mikor lesz ennek már végre vége, kedves Urak / Hölgyek ??

Komolyan, az átlag ember azt se tudja mi az a VGA... De én már sztrájkolnék... Emlékszem 2008 ban 30 - 35 ezer forintért vettem a HD 4850 esemet... És akkor AMD oldalon a 4870 volt a csúcs ! És a 4870 X2 került 115 ezerbe... Magyarra fordítva, most a Vega 64 a best AMD GPU a piacon, ami ráadásul nem is két magos mint a 4870 x2 volt ( tehát az előállítása arányaiban olcsóbb és kérlek most ne nézzétek csíkszélességet stb... )

Szóval csak 115 ről emelkedett fel a csúcs vga-k ára 300-400 ezerre... :( :( :( :(

[ Szerkesztve ]

(#39) Televan74 válasza stawros (#37) üzenetére


Televan74
nagyúr

Első tesztek, elolvas , és ha jó már veszem is meg. ;)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#40) huskydog17 válasza Fred23 (#19) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Far Cry szériát - az első részt kivéve - mindig a Dunia hajtotta, ami szebb vegetációt tudott, mint az Anvil (habár az Anvil a ACIV Black Flag-ben rendesen büntetett minden téren).
A Disrupt Engine brutál szép tud lenni, konkrétan ott láttam eddig a legszebb vizet, és legszebb fákat (Watch Dogs első része), de megvan az ára, ugyanis óriási gépigénye van, viszont cserébe észbontóan szép látványt nyújt. (Esőben és éjszaka igazán brutál a látvány a Disrupt esetében.)
Amúgy a Dunia esetében a szép vegetációt szerintem csak a Far Cry 2 és Far Cry Primal esetében láthattunk.
Aztán ott van még a Snowdrop, ami szintén veszettül jól néz ki, szóval lehet, hogy nem a legoptimálisabb több motort fenntartani, de az Ubi motorjai szerintem mind piszok szép grafikára képesek.

On: a szürkeboltokat el fogják árasztani a Far Cry 5 kulcsok. Még szerencse, hogy ez az egyetlen epizód a franchise-ban, ami a legkisebb mértékben sem érdekel. :D

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#41) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Jaja a bányászok biztos nagyon fognak neki örülni :DDD

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#42) Dr. Romano válasza Baryka007 (#38) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ennyit romlott a forint azóta ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#43) #85552128 válasza Ragnar_ (#41) üzenetére


#85552128
törölt tag

Mivel egybegépekhez adják csak így nekik tökmindegy...

[ Szerkesztve ]

(#44) Tito30


Tito30
tag

Szerintem a reális ha megmaradna a játékosoknak szánt kártya mint eddig! A bányászatra szánt vga-kat amin sok esetben még monitor kivezetés sincs,annak vigye lejjebb az árát. Így a bányász az arra szánt vga-t vinné,egyrészt olcsóbb,és arra viszi amire kell. Nem akarom elhinni,hogy erre nincs koncepció..... :W

Teljesen normális vagyok! Fejemben a hangok is megmondták :-)

(#45) LionW


LionW
tag

Mennyit hashel a far cry 5 egy vega alatt?

(#46) Televan74 válasza Tito30 (#44) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nem veszi,hiába olcsóbb.Egyrészt a csökkentett garancia 3-6 hónap,másrészt kiesik nekik a használt piac.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#47) AAAgold


AAAgold
senior tag

nem lehetne inkább, hogy fc5-höz járjon egy vega64? :) akár hasonló áron is, mint a v64 maga

[ Szerkesztve ]

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#48) Ragnar_ válasza #85552128 (#43) üzenetére


Ragnar_
addikt

Külön VGA-khoz is adják, a cikk szerint legalábbis... (Így biztos lesz készlet a keyshopokban FC5 kódokból.)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#49) Tito30 válasza Televan74 (#46) üzenetére


Tito30
tag

Na igen ,ott lesz majd a bukta,mikor sorra viszik vissza a vga-kat gariba mert elhasalt! Az ember meg azt fogja mondani,óóó én csak játszottam rajta.... Ja,azt lesz a kártyába több ezer üzemóra. nem hiszem,hogy ez akkora biznisz lesz a gyártóknak.

Teljesen normális vagyok! Fejemben a hangok is megmondták :-)

(#50) Tito30


Tito30
tag

Valószínű azért van kevés gari a bányász karikra mert a gyártó sem szavatolja,hogy 3 évig kibírják. :O

Teljesen normális vagyok! Fejemben a hangok is megmondták :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.