Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Maga a játék várós, de a c4 elefánt azért elég morbid...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2) kriszpontaz válasza Snip3r_HUN (#1) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Tiszta BF JeepStuff :D. Amúgy tényleg morbid.

(#3) Snip3r_HUN válasza kriszpontaz (#2) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Jihad jeep - Jihad elefánt azért na... ;]
Viszont az ellen majd kiabálhatja hogy :

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#4) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Na ezen besz.rtam. :DDD Morbid, de ilyen agyalágyult ötletet...

Nyugodj békében Integra!

(#5) Segal


Segal
veterán

Anno jól indult ez a sorozat az első része kifejezetten tetezett és a harmadik része is egy darabig élvezetes volt aztán hamar ráuntam de ez a negyedik...
Robbanó ellefántok meg b*zi főellenség. Ki kiváncsi erre??

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6) Akos96


Akos96
senior tag

Ahogy szövegértem, ez nem kötelező, csak lehetőség, mert hát a C4 tapad, az elefánt meg felület. Addig oké. Én sem szerettem állatokat nyúzni... kivéve taaalán a tapírt.
A C4 kocsi meg tetszik. Valakinek azzal is gondja lesz.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#7) steven84


steven84
tag

Beteg játék lesz az biztos. :)
Remélem Pc-n jobban optimalizálják mint az elöző részt.

(#8) wolfman


wolfman
veterán

De ebben a videóban nem az elefánt robbant, hanem az autó. Úgy mint a Top Secret c. filmben, picikét nekikoccant a német teherautó az amcsinak és robbant fel kapásból! :D

Egyelőre az az érzésem ezzel a játékkal kapcsolatban, hogy a 3. rész sikerén felbuzdulva a részvényesek, miután az utolsó falat pekingi kacsát leöblítették az utolsó korty Cheval Blanc borukkal, a még zsíros kezüket a magasba emelték, hogy jelezzenek a mára már teljesen lojális Ubisoftnak, jöhet a következő rész, mert az idei telet már a Bahamák egyik kis szigetén szeretnék tölteni. A látványon kívül nem sok szeretnivalót láttam eddig, de csak remélni tudom, hogy szerethető is lesz és nem fullad unalomba 2 óra elteltével.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#9) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Következő hír: a PETA blokád alá vette a Ubisoft Montreal székházát tiltakozásképpen.

(#10) Khaal


Khaal
őstag

Ez az autórobbantós dolog már a második részben is benne volt, vagy rosszul emlékeznék?

(#11) Snip3r_HUN válasza Khaal (#10) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

:K Volt de ott nem a féket tudtad kiengedni egy lejtőn, hanem menet közben kellettél kiugrani a kocsiból hogy az mozgásban maradjon.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#12) Mokó


Mokó
aktív tag

14x vagy 15x kezdtem pont egy órája újra a 3-ik részt.Vajon a 20 meglessz mig kijön a 4?

Egyébként még 1-2-ik rész is felcsendül néha-néha

(#13) Luck Dragon

Az elefánt és a felrobbanó terepjáró, és még túl is éli az elefánt.. epic fun :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) Glenda


Glenda
addikt

Embereket gyilkolnak halomra, senki nem szól egy szót se. Elefántokat lehet, "ki kíváncsi erre?". Azt az álszent mindenit.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#15) rodrigez válasza Glenda (#14) üzenetére


rodrigez
senior tag

Pont ezen mosolyogtam magamban, hogy mekkora álszentség a hőbörgők részéről "szegény elefántozni". Hátulról ráugrani egy emberre és torkon szúrni az fun, de egy pár ezer poligonos elefántnak formázott textúrakupacba robbanó töltetet beleengedni, az biza túlmegy minden határon. :) Kíváncsi vagyok mit lehet ez ellen felhozni valós érvként, amit egy játékbeli ember lemészárlására nem...

(#16) Lewzke


Lewzke
őstag

mindenütt meglehet majd mászni a sziklákat?

(#17) Akos96 válasza rodrigez (#15) üzenetére


Akos96
senior tag

Az ellenséges legények ki akarnak nyírni. Az elefánt alapállapotában nem sok vizet zavar. Kivéve, ha ráülsz, beelefántozol vele a helyőrségre és biztatod ormányos barátodat, hogy segítsen már meggyilkolni az ott tartózkodókat. Akkor igen.
Amúgy ha a játék adna lehetőséget az ellenségek nem kicsinálására (és jutalmazna érte), akkor én élnék vele. Dishonoredet is végigvittem úgy, hogy csak a lebérgyilkolandó személyeket un-aliveoltam.

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#18) Szatyor95 válasza rodrigez (#15) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Sokszor hallottam azt az érvet, hogy az csak egy szegény állat, meg hogy utána majd a valóságban is kipróbálja valaki ezt. Abba persze egyik sem gondolt még bele, hogy az ellenfél meg többnyire csak egy szegény ember, aki a feladatát végzi, és abba sem, hogy a valóságba az emberölést is át lehet vinni.

Nyugodj békében Integra!

(#19) ASTON117


ASTON117
tag

Pedig azokat se kötelező az egész játékot és a dlcket is végig lehet vinni egy ember megölése nélkül.
A nem halálos megoldások sokszor kegyetlenebbek voltak mint a gyilkosság.

[ Szerkesztve ]

(#20) dredbiro


dredbiro
senior tag

Az elefántos ötlet tényleg morbid kicsit,de az elgondolás nem rossz, próbáljanak csak még több újításokat belevinni a játékmenetbe :K

Good hunting,STALKER !

(#21) Glenda válasza Akos96 (#17) üzenetére


Glenda
addikt

Grand Theft Autoban se kell a gyalogosokat kivégezni, mégse omlik össze senki attól, amikor lesodródsz az útról és párat átköltöztetsz az örök vadászmezőkre. Ez csak egy játék.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#22) Akos96 válasza Glenda (#21) üzenetére


Akos96
senior tag

Engem sem zavar addig, amíg nem teszi a játék kötelezővé a dolgot. FC3-ban zavart, de az úr a videóban megmondta, hogy ez kikerül, szóval nincs gond.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#23) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ez a helikopter-szerű cucc konkrétan bármikor használható lesz általunk is, vagy az csak egy küldetés? Ez szerintem nagyon hiányzott már a 3-ból is, a sárkányrepülő már kicsit unalmas és nem is elég ilyen nagy pályákra.. arról ugye nem is beszélve, hogy az folyamatosan süllyed, tehát magasabb pontokra használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#24) exec79


exec79
tag

inkább azzal foglalkozzanak az állatvédők hogy nap mint nap megölnek több 100.000 állatot, babonából, trófeának, vagy hogy a gazdag seggfejeknek legyen a talpa alatt jegesmedve szőnyeg, krokodilbőr cipőjük vagy bálnapéniszbőrből (amihez meg kell ölni 1-2 akár 100 éves bálnát ami már akkor is élt amikor a gyökér még a Kannyában sem volt) készült ülésük a bentley-ben. Nem pedig azzal hogy virtuálisan kreált állatokat lelőnek.

[ Szerkesztve ]

(#25) exec79 válasza Mokó (#12) üzenetére


exec79
tag

orvos látott már? :Y

(#26) saelin válasza Akos96 (#6) üzenetére


saelin
veterán

Neked is van egy fétised. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#27) Glenda válasza exec79 (#24) üzenetére


Glenda
addikt

Miért gázabb a krokodilbőr, mint az én disznó/marhabőr kabátom? Mindkettőt farmokon tenyésztik, ha így nézed vegetariánusnak kellene lenni.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#28) beef


beef
őstag

Remélem mire ez megjelenik ubisoftnak sikerül meglépnie a "level1" szintet.
Mert a játékaik letöltése után még telepíteni és patchelni is kell, az nem túl elegáns.
Igaz, küldhetnék floppyn is.

Annak is örülnék, ha nem kellene egy fél vadont kiirtani, hogy legyen hátizsákom, pénztárcám, stb., miközben fegyvereket meg tudok vásárolni boltban, de legalább az opciót adnák meg, hogy megvehessem.

(#29) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Ez állat. Tetszik. :D

PS4

(#30) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Mondjuk lesz visszhangja az biztos. Emlékszem, hogy a Tomb Raider II-nél a lelőhető tigrisek miatt volt valami katyvasz az állatvédőkkel. Jó reklám, mindenesetre.

(#31) asvald


asvald
senior tag

ez és a gta 5 várós nagyon :K

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.