Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Löncsi


Löncsi
őstag

A szemem... remélem a végleges dobozon nem lesz benne ez az örvény-"effekt".

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#2) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Grafikán még van mit csiszolni. :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) Apika


Apika
Közösségépítő

Valóban meglepő, hogy a "főgonosz" szerepel rajta... A videó alapján a főhősünkre elég sok megpróbáltatás vár...

(#4) kNG


kNG
senior tag

Hát ez még boxhoz is nagyon gyenge...biztos fog még változni, de ez olyan mint valami cod klón így első látásra :D semmi sem tudja visszahozni az első rész hangulatát talán már? Idővel kiderül, valamint az is, hogy PC-re milyen lesz...

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#5) Löncsi válasza kNG (#4) üzenetére


Löncsi
őstag

DRM biztos lesz benne. :)

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#6) Archer


Archer
őstag

Elég gáz ez a videó, mint valami CoD multiplayer... A FC1-ben a csókát ilyen stílusban már 10-szer lelőtték volna. A végén még ezt a részt is elcseszik?

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#7) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Szavazásra kiírom, hogy a graf mikori szintet képvisel?
a: 2002
b: 2004
c: 2006
;]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#8) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Csávónak olyan tenyérbemászó képe van, hogy már látatlanban kapásból legszívesebben lelőném. ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#9) FragMaster válasza gordonfreemN (#7) üzenetére


FragMaster
addikt

Mert ezen fog múlni?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#10) Löncsi válasza Vistaboy (#8) üzenetére


Löncsi
őstag

Ne hülyéskedj, sztem nagyon laza. :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#11) Xaels


Xaels
félisten

Srácok ebből a videóból messzemenő következtetéseket kár levonni mivel egy X360-as verziót látunk, ahhoz képest meg nem találom annyira csúnyának 720p-ben. Azt sem tudjuk, milyen nehézségi szinten játszik az emberünk, ha valakinek ez natúr dara az majd felkapcsolja HARD-ra és nem lesz ilyen könnyű.

Aki meg FC1-et vár az felejtse el. Tudjuk jól, hogy csak a jogok maradtak az UBI-nál az összes többi kicsúszott az újaik közül és már a 2. résznek sem volt sok köze hozá ahogy ennek sem lesz bár helyenként nekem olyan dejavu érzésem támadt a látottak alapján. Majd meglátjuk milyen lesz, mondjuk én az UBI-t sohasem az FPS-ei miatt szerettem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12) Turbolada II válasza gordonfreemN (#7) üzenetére


Turbolada II
őstag

2004

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#13) rviktor25


rviktor25
aktív tag

csak nekem tűnt egy-két jelenet/hely ismerősnek az FC1, illetve Crysis1/2-ből? Xd

Chiwasuu!!!

(#14) Archer válasza gordonfreemN (#7) üzenetére


Archer
őstag

A helyes válasz a B, akkor jelent meg az első rész ;]

Xaels: nem véletlenül a FC1 "Carrier" nevű pályája ugrott be? :)

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#15) Apika válasza Vistaboy (#8) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Feltehetően ezt akarták elérni a készítők is... :K

(#16) Xaels válasza Archer (#14) üzenetére


Xaels
félisten

Így is fogalmazhatunk. :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17) Apika válasza Archer (#14) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Hacsak nem két évvel azelőtti grafikai szintet alkalmaztak, mert akkor 2002 lenne a helyes válasz... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) errorcode06


errorcode06
őstag

Még jó hogy kapunk XP-t. Csak legyen mire költeni :(((

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#19) fatallerror


fatallerror
addikt

megint kezditek a jó kis fikázást mint a max payne-nél 1 ilyen rossz minőségű videó után ráadásul xbox-os...meg mintha csak a grafikán múlna a dolog....

sokkal meggyőzőbb mint az e3 demo, tetszik h látszik a test és nem csak jedisen kapcsolja a kapcsolót hanem tényleg kapcsolja, a gombás doki arca jól mimikált jó az animáció egész szép.
hajós jelenet far cry 1 volt de sebaj sőt képen láttam h olyan sárkányrepülővel is lehet majd közlekedni mint az fc 1ben
aki a segítségek miatt fikázza annak mondom h az fc1ben is volt térkép és jelezte h honnan jön a lövés

még1x ez alapján a videó alapján nem lehet eldönteni h jó e v rossz, szóval trollok hülyék vagytok :P nektek sosem lesz semmi jó...
maradjunk annyiban h ígéretes a játék még ha vicces is h 1 turista hirtelen katona lesz... klasszis játék nem hiszem h lesz de jó még lehet, ja és nem akarok bele szörnyeket : DD

don't tell me what i can't do!

(#20) qarton


qarton
csendes tag

Mit kell még ezen a grafikán csiszolni? :Y

Chris Jericho for WWE Champion!

(#21) Sundesz válasza qarton (#20) üzenetére


Sundesz
őstag

Ezt én sem értem, szerintem nagyon szép Xbox verzió létére, már amennyire egy YouTube videóból meg lehet ezt állapítani.

Hörcsög Powa'

(#22) #31342592 válasza rviktor25 (#13) üzenetére


#31342592
törölt tag

A fenét, egy kettő részlet mintha az 1 pályatervezését átírták volna az új enginere. :DD

[ Szerkesztve ]

(#23) lkandris válasza gordonfreemN (#7) üzenetére


lkandris
tag

A beltéri lightning nagyon sok mostani FPS-re ráver. Az árnyékok tényleg ocsmányak, de ez konzol gameplay, mit vártál tőle?

[ Szerkesztve ]

(#24) Archer válasza fatallerror (#19) üzenetére


Archer
őstag

FC1-ben nem volt térkép csak egy iránytű, amin a távcső bejelölte az ellenségeket.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#25) Shing


Shing
őstag

1:47-nél rádióban vagy valamiben beszélő csávó hangja hasonlít az FC1-ben lévőhöz, na meg a kocsikázás, hajós jelent, a látvány is visszaad valamit az 1 stílusából.
Amúgy ha csak portot is kapunk, remélem megmarad a CFG fájl buherálás amivel jobb grafikát lehet elérni.

(#26) Recon666


Recon666
Közösségépítő

jöhet. :K

(#27) Zamasun


Zamasun
aktív tag

Gagyi tucat fps-nek tűnik, szvsz a most kiadott pc-s Alan Wake minden téren felülmúlja.

(#28) bAtt001


bAtt001
addikt

csak nekem furcsa a pc cd-rom felirak a képen? :DDD

(#29) Tibor92


Tibor92
tag

Vegyesek az érzelmeim.. A dzsungeles rész tetszik, az a szédülős, már nem annyira. Remélem lesz DEMO-ja mert ez így eléégé fura most.

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#30) Pyzoo


Pyzoo
aktív tag

Low res textúra rá az effekt és had szóljon! Így kell ezt kérem.

A teve egy olyan ló, amit a Microsoft tervezett.

(#31) Archer válasza bAtt001 (#28) üzenetére


Archer
őstag

Fel sem tűnt :DDD Úgy lesz mint anno a Win95 a 13 vagy hány darab floppyjával, komolyabb fizikai felkészülést igényel majd a telepítés (több napi hideg étel, egy ceglédi kanna víz, legalább 2 nap szabadság stb.) :DDD

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#32) bAtt001 válasza Tibor92 (#29) üzenetére


bAtt001
addikt

ott csak begombázott és hallucinál, nekem nagyon megtetszett most a hangulata pedig egyik részért sem rajongtam :)

(#33) dredbiro


dredbiro
senior tag

Végignézés utána csak nekem hasonlított egy-két részlet az FC1-ből? :U

Good hunting,STALKER !

(#34) bishoplogan válasza dredbiro (#33) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Nem :)

(#35) petya1992


petya1992
tag

Nem tudom ki vette észre de az az árnyék az valami iszonyat :U

(#36) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Nem lesz ez rossz játék. Sokkal jobban bejön az ilyesfajta "játékmenet", mint amikor egy "csőben" menjél végig. FC1-et is azért szerettem. Grafikával nincs bajom.

(#37) errorcode06


errorcode06
őstag

Még egy FC grafikájú folytatástól sem viszolyognék, sőt... De, szerintem ebből semmi jó sem fog kisülni. És itt nem a grafikáról van szó, mert ez konzolra tökéletes. Legalább nem lesz akadás.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#38) dredbiro válasza bishoplogan (#34) üzenetére


dredbiro
senior tag

akkor rendben van :DDD

Good hunting,STALKER !

(#39) Mans20


Mans20
addikt

Inkább legyen kissé lineárisabb,csak ne legyen az mint a második résznél,ja meg tök jó lenne bele pár vadállat,kígyó meg ilyenek,ami pl megtámad.

(#40) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Nekem 1 percnél volt deja vu érzésem. :) Amúgy nem rossz videó szerintem.

Sic Parvis Magna

(#41) FehérHolló


FehérHolló
veterán

1. Nem értem, hogy a videó miért exkluzív.
2. Nem találtam semmi újdonságot a játékmenetben.
3. Nem érzem úgy, hogy meg kellene vennem.
4. Nem találom a vicces gombám. :(

lkandris: Az általad leírt lightning a villámot jelenti. Ez beltéren nem annyira megszokott jelenség, nekem így nem hiányzik annyira. Bár a gömbvillám fotókért még mindig elég sok pénzt fizetnek, szóval akár lehet róla szó felőlem.
Ha esetleg a lighting-ra gondoltál, az máshol már rég meg lett nagyszerűen oldva, így ki tudom elégíteni magam más játékokkal ehelyett.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#42) tome.jr


tome.jr
addikt

Nekem k**vára tetszik. :C

(#43) Löncsi válasza FehérHolló (#41) üzenetére


Löncsi
őstag

így ki tudom elégíteni magam más játékokkal

What ? :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#44) BeLucZ


BeLucZ
addikt

tényleg nekem is cod ugrott be csak trópusi környezetben, hát elég szégyenteljes lenne ha ennyit tudna az engine..... mert akkor a hajukra kenhetik

(#45) wikings2


wikings2
őstag

Ez mi? ;] ;]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#46) SzlobiG válasza PowerBuldog (#2) üzenetére


SzlobiG
félisten

Konzolon futott.:( Félek hogy ebből is csak egy fos konzol portot kapunk.

(#47) huskydog17 válasza fatallerror (#19) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Ott a pont!

A sok hozzászólást olvasva nem tudom eldönteni ,hogy szomorú vagy inkább szánalmas, ahogy itt a többség gondolkodik. Szinte mindenki már most tudja - miközben még kész sincs a termék, ráadásul a videó egy nagyon sz*r minőségű és az Xbox verziót mutatja be -, hogy a mindhárom platformon sz*r lesz a játék, ehhez csak gratulálni tudok. A legtöbb hozzászólás ordít arról, hogy a tulajdonosnál nem az ész dominált a megíráskor.

Többiek: Az ég szerelmére, itt mindenki jövőbe látó, csak én nem? Várjuk ki a végét és majd a megjelenést követően tessék nyilatkozni! Ha belegondolunk, hogy egy agyontuningolt Dunia Engine a szíve, akkor nagyon nagy butaság konzolportot emlegetni, inkább fordított a helyzet!

A cikkírónak: a megjelenés hibás! Németországban - és valószínűleg Európa más pontjain is - szeptember 6-án fog megjelenni a játék!

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#48) BeLucZ


BeLucZ
addikt

fosportok világát éljük, egy kezem megtudom számolni hogy jelenleg hány igényes PC-s cím van

(#49) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Erdegem mi ez a hulladék kinézet?
Mint egy f1 mod...

Sebaj amúgy sem érdekel mert köze nincs az első részhez.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#50) Löncsi válasza Brutális eb (#49) üzenetére


Löncsi
őstag

Végignézted egyáltalán?

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.