Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kickass


Kickass
őstag

képek, képek és képek :U

(#2) cgod


cgod
tag

Képek majd olyan vasárnap tájékán, mert sajnos csak akkor érek haza...

Ha valami kell gyorsan, telefon a barátod | Eladó használt montik, érdeklődni a szokott felületeken.

(#3) v.tom


v.tom
őstag

Körülbelül én is hasonlóan érzek a játékkal kapcsolatban. De rájöttem hogy nem szabad az előző epizódokhoz hasonlítani. Egyébként nagyon élvezhető dolog.

(#4) spirit007 válasza v.tom (#3) üzenetére


spirit007
senior tag

Detto! Egyik szemem sír a másik nevet ...

cgod : és ha valaki még nem mondta volna : képek ! :DDD

(#5) NoLF


NoLF
addikt

ha minden jól megy, én is ki fogom próbálni ;]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#6) cgod válasza v.tom (#3) üzenetére


cgod
tag

Ezzel a nem szabaddal az a gond, hogy ez mégis csak a harmadik rész. De gondolom nagyon sokan nem is fogják, mert nincs meg az alap ugye...

Ha valami kell gyorsan, telefon a barátod | Eladó használt montik, érdeklődni a szokott felületeken.

(#7) pereces


pereces
tag

Kevésbé újrajátszáspárti lenne ?

Mikor kilépsz a Vaultból automatikusan elmenti az állást. Ott teljes resetet tudsz csinálni, amit fel is ajánl a gép.

(#8) v.tom válasza cgod (#6) üzenetére


v.tom
őstag

Igaz, hogy ez a 3. rész. De 2008 van, tehát a Fallout 2 idestova 10 éve jelent meg. Ennyi idő alatt bizony sokat változtak az igények. Egy olyan ember aki nem játszott az első két epizóddal, nem venné jó néven, ha olyan lenne mint az elődök. Persze vannak a játéknak hiányosságai, amik nekem sem tetszenek, de hát ez van, ezt kell szeretni:) Majd ha Bethesda méltóztatja kiadni a szerkesztőt, mint anno a morrowind-hez és oblivion-hoz, akkor majd ontják a nyakunkba az áldást a fanok, jobbnál jobb modok képében. Ezenkívül van egy olyan érzésem, hogy a bethesda sem lesz rest, és tuti hogy meglovagolják majd a sikert, és jön még 2 kieg, a szokásukhoz híven.

(#9) kifu


kifu
tag

Üdv.

Nem szeretnék negatív lenni, de sajnos attól, hogy beletették a nuka kólát, vault öltözetet meg power armort a játékba, attól ez nem lett Fallout...

Szubjektív /és feltehetőleg kisebbségi/ véleményem, hogy a Fallout tipikusan nem FPS/TPS nézetű játék. Szép-szép a gafika, csak nem ide való. Számomra átláthatatlan így a terep. Például a Diablo 3 se lesz FPS nézetű. Érdekes is lenne...

A másik, hogy az előző részekben pont az volt az egyik legjobb dolog, hogy sakkozni kellett, hogy hova álljunk (és a csapattagok is), hogy a rendelkzésre álló AP pont elég legyen.

A harmadik, hogy az inventory szintén áttekinthetetlen. Össze-vissza kell kattintgatni, mire kézbe veszem a fegyverem, vagy megnézem a térképet.

Na mindegy, Megaton után uninstall volt nálam.

Nyilván azért nem véletlen a magas eladási szám, de nekem nem jött be. Igaz az Oblivionnal nem játszottam, lehet itt a baj. Viszont játszottam /nem is keveset/ a Fallout 1-2-vel.

[ Szerkesztve ]

Asus P7P55D; Intel Core i5 750 + Scythe Ninja 2 Rev.B; 2X2 GB G.Skill 1600 DDR3, Gigabyte 460GTX OC 1 GB; Dell U2311H

(#10) cgod válasza kifu (#9) üzenetére


cgod
tag

FPS átláthatatlansági ügyben egyetértek, főleg megaton volt brutális a teljes átláthatatlanság miatt...az iránytű ami a tájékozódást segítené meg használhatatlan...amúgy sztem több köze volt a fallouthoz, mint a tactics-nek, de ami hiányzott nagyon az tényleg a dolognak a bonyolultsága...amúgy elvben valami 2012 környékére igérnek fallout MMO-t.

Ha meg az ember kiad tizenX ezer forintot egy játékért, akkor ne kelljen már arra várni, hogy külső emberek tegyék azt használhatóvá...ha egyáltalán kiadnak hozzá editort.

Amúgy a harcrendszer a lehetőségekhez képest szerintem jól sikerült.

Ha valami kell gyorsan, telefon a barátod | Eladó használt montik, érdeklődni a szokott felületeken.

(#11) dabadab


dabadab
titán

A magyar forditas milyen lett? :)

DRM is theft

(#12) pdave


pdave
aktív tag

én egy kissé erősnek érzem azt a kritikát, hogy az első kétharmad uncsi. sztem van lőszer elég, csak takarékosan kell vele bánni. néha én is rambózok , utána meg koslatok ammoért :) sztem a gyaloglás nem olyan gáz hiszen így fedezed fel az egész terepet, és ez adj a hangulatot, ami sztem végig megvan (bár még nem vittem teljesen végig, de nem sok van már hátra). nekem inkább a pipboy-jal voltak gondjaim, ez a sok menü sztem is bosszantó. megaton szintén nem egyzerű, de majd a metrórendszer D.C.-ben az lesz a valami :D
egyébként nekem nagyon bejött, pedig én is többször végigtoltam a 2-t.

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#13) NoLF válasza dabadab (#11) üzenetére


NoLF
addikt

még nincs kint, elvileg hó végére lesz kész a tesztelés, satöbbi.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14) cgod válasza pdave (#12) üzenetére


cgod
tag

Metrós résszel én nem sokat foglalkoztam, egy-két megállóba lementem, de miután már enyhén Hellgate:London-os remegések futottak végig rajtam, abbahagytam, inkább mentem tovább felszínen. A közepétől már nem is lineárisan mentem, inkább felfedezgettem. Amúgy ha az egész játékban nem huszadik szintig lehetne eljutni, hanem olyan 99-ig, mint kettőben, nem lett vna uncsi...viszont a 20 rohadt kevés, főleg úgy, hogy a végjátékhoz nagyjából 12-es szinten jutottam el, az volt olyan húsz óra, a maradék hat szintet 19-ig meg olyan öt óra alatt elértem.

Magyarítás elvben december, bár én nem nagyon hiszek az ilyen dolgokban, jobb az eredeti nyelven, úgy van értelme...

Ha valami kell gyorsan, telefon a barátod | Eladó használt montik, érdeklődni a szokott felületeken.

(#15) FoxiestFox válasza dabadab (#11) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Van már olyan?

mod.: ja látom, ok.

[ Szerkesztve ]

(#16) NoLF válasza cgod (#14) üzenetére


NoLF
addikt

az biztos, hogy jobb eredeti nyelven, csak vannak olyan német vagy francia vagy olasz vagy spanyol szakos emberkék, akiknek sajnos nem jut annyi önszorgalom, hogy minimálisan megtanuljanak angolul.
na nekik lett készítve a fordítás.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#17) v.tom válasza kifu (#9) üzenetére


v.tom
őstag

Mivel itt az ap-nek csak annyi a szerepe, hogy "mennyit tudsz lőni" V.A.T.S. módban, ezért nem igazán van jelentősége. A Tactics-ot egyébként nem igazán lehet ide sorolni, mert abban a szerepjáték elemek ott merültek ki, hogy lehetett a karaktert fejleszteni... Az inventory-t szokni kell, de azért ha pl fegyvert akarsz váltani, az 3 kattintásból kijön, a legrosszabb esetben is. Szerintem ez nem olyan nagyon vészes. Az elején nekem is rossz volt, megaton-ban is el lehet tévedni, de ez nem a motor és a grafikai megvalósítés hibája, hanem a pályaszerkesztőké. Az Oblivion után egészen más lenne a játékról a véleményed. Mondjuk szerintem ha nem az oblivion-ra, hanem mondjuk a morrowind-re hajazott volna a játék, nekem jobban bejönne. Persze ízlések és pofonok...

(#18) Sidaries


Sidaries
őstag

Nekem nagyon bejön. Eddig olyan 15-20 óra játékidőnél járok és még sehol sem vagyok. Az egyetlen bajom a játékkal, hogy sehol nem lehet megvenni a Collector's Editiont (értelmes áron)!

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#19) Linser


Linser
csendes tag

Nekem azért amolyan Doom 3 érzésem van vele kapcsolatban. Kb annyi a köze a Doomhoz, hogy úgy nevezték el.
Előbbiekhez szólva ennek mégis folytatásnak kellett volna lenni. Szép eset lenne Hellgate:London-t Diablo 3-nak hívni.
Szépnek szép, de nekem Fallout az első két rész. Postnukleáris FPS pedig Stalker: SOD.

linux legyen veletek

(#20) dy_nmq


dy_nmq
aktív tag

Én abban a helyzetben vagyok hogy az első két rész totál kimaradt az életemből igy semmi várakozással fogtam neki a játéknak. Viszont hatalmas fanja voltam/vagyok a az elder scrolls sorozatnak(vagy inkább fogalmazzak ugy hogy a Morrowindnek és az Oblivionnak) igy maga a játékmenet az elejétől fogva kimondottan rutinos volt, a világ pedig megfogott. Szerencsére most gépem is van a játékhoz nemugy mint az oblivion idején:), igy a grafika is bejövös nagyon. Szerintem egy iszonyat jó játék ez a fallout 3.

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#21) edward2


edward2
addikt

Ez a játék nagyon nagyon jo lett. Én nem játszottam az első két résszel ezt hozzáteszem. Igazából a legnagyobb bajom a játékkal a kezelhetetlen szinten lévő pipboy UI... és a lőszerhiány.

(#22) noncsika


noncsika
tag

én néhány napja tolom, hozzáteszem 1-2 részhez volt szerencsém és végig is vittem őket többször ;) még csak olyan lvl6 környékén járok, kicsit talán többet vártam volna a játéktól, de összességében tetszik. nem méltó az elődökhöz, kicsit uncsi néha, az eleje picit vontatott, de néha azért kiráz a hideg a realtime eseményektől. kiváncsian várom a játék hátralévő részét. talán nem fallout 3-nak kellett volna eladni, de akinek tényleg fingja nincs az előző részekről annak tökmindegy. eddig nagyából 7,5/10 szerintem :)

(#23) cgod


cgod
tag

Én mondjuk obliviont nem toltam, morrowind egy olyan óra után kikészített, mondjuk tegyük hozzá, hogy rühellem a fantasy világokat, inkább ez a posztnukleáris/scifis világ jön be. Amúgy talán a legjobban a 'konzolos' kifejezés jellemzi a játékot. Mondjuk mint FPS teljesen megállja a helyét, a lőszerhiánytól eltekintve, bár az Bioshockra is erősen jellemző..

Ha valami kell gyorsan, telefon a barátod | Eladó használt montik, érdeklődni a szokott felületeken.

(#24) Gergello


Gergello
addikt

Túl sok idő megy el a kolbászolással, most próbálok eljutni gnr-ből a museumhuz, de egy útvesztő az egész, végülis vmivel ki kell tölteni a játék időt. :(

(#25) 7 válasza NoLF (#16) üzenetére


7
addikt

De dabadab azért kap sört, ugye? :)

(#26) Qru válasza cgod (#23) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nekem is tiszta Bioshock feeling jött le miután kipróbáltam, sajnos a név miatt kicsit csalódtam, közelebb van az fps játékokhoz, mint az rpg-hez szvsz. Inkább más néven adták volna ki (bár érthető miért nem, hisz' ez már egy bejáratott név), de amúgy tetszik maga a játék.

#nincsbennetarcsi

(#27) NoLF válasza 7 (#25) üzenetére


NoLF
addikt

mindenképp kapni fog, de nem sört, mert nem szereti. de egy összeülés mindenképp lesz, akár publikus is lehet.
csak lássak belőle lóvét végre :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#28) Qru


Qru
MODERÁTOR

Lőttem pár SS-t a játékból ízelítőnek: :)

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Ezek full graf beállítással készültek.

#nincsbennetarcsi

(#29) Racecam válasza cgod (#2) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Talán akkor várhattál volna a megjelentetéssel addig. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#30) ollie válasza Qru (#28) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hmm, olyan Morrowind hangulatúnak tűnik, ami jó jelent számomra.

***

(#31) Qru válasza ollie (#30) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen, Oblivion motorra épül ha jól tudom...

#nincsbennetarcsi

(#32) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Hat a magyarfeliratot elnezve midnekepp katasztrofa

udv

neduddki

p.s.:- )

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#33) pdave


pdave
aktív tag

nénány screenshot:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#34) cgod


cgod
tag

Köszönöm a screenshotokat : )

Ha valami kell gyorsan, telefon a barátod | Eladó használt montik, érdeklődni a szokott felületeken.

(#35) NoLF válasza neduddki (#32) üzenetére


NoLF
addikt

miért, te már láttad? :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#36) cgod válasza NoLF (#35) üzenetére


cgod
tag

Nem, gondoltam látatlanban írok róla egy cikket, hogy hogyan tudom elképzelni : )

Ha valami kell gyorsan, telefon a barátod | Eladó használt montik, érdeklődni a szokott felületeken.

(#37) Skynet258 válasza cgod (#36) üzenetére


Skynet258
veterán

Nem neked írta ;)

https://geekpulse.hu

(#38) spirit007


spirit007
senior tag

Látom beindult a szombat esti láz = sörözés :))

(#39) neduddki válasza NoLF (#35) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat esmerem Hugot meg KisMOcskot nem oleg???:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#40) Bonyi96


Bonyi96
csendes tag

Én most tolom, elég jó, de valahogy az 1-2 sokkal jobb. A részlethiány tényleg szembetűnő, nagyon leegyszerűsödött minden. Apró pozitívum, hogy ha már az easter eggeket meg dogmeat-et ki merték hagyni belőle, legalább a háború, a háború sosem változik :)

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#41) peti98


peti98
csendes tag

Nekem még nincs meg de megszerzem !!!!!! :))

[ Szerkesztve ]

(#42) peti98 válasza Bonyi96 (#40) üzenetére


peti98
csendes tag

Én is inkább az 1-2- re szavazok!!!!! :DD :C :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.