Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

Ezt én már nem tartom normális dolognak, hogy készülékeket csinálnak azzal a céllal, hogy egy bizonyos internetes oldalt el lehessen velük érni, és EZ legyen a fő ficsőr...Világméretű agymosás, ezzel a szóval tudnám jellemezni a jelenséget...áááá:W:W:W

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#2) hodostamas válasza Davidoff91 (#1) üzenetére


hodostamas
addikt

ők csak meglovagolják a mai divatot. manapság az kell a fiataloknak hogy egymás mellett ülve a buszon is FB-n kommenteljék egymás gondolatait.

(#3) hito válasza hodostamas (#2) üzenetére


hito
nagyúr

:C

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#4) mukibuci válasza hodostamas (#2) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

azért ebben az is benne van, hogy olcsóbb fb-n üzenetet küldeni (főleg az fb zero-t használva), mint 30-40Ft-os SMSeket dobálni egymásra...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5) Norb0


Norb0
tag

Ha kijön ballagás előtt 20-25 ezerért és lesz benne WiFi is, perfekt telefon lesz a húgomnak.

(#6) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

reméljük jobb lesz, mint a ChaCha - az minden szempontból olyan pici volt, hogy MM2011-en bemutatott készüléket közel lehetetlen volt kezelni... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#7) jerry311 válasza Davidoff91 (#1) üzenetére


jerry311
nagyúr

Háde miért? Windows gomb is létezik. :DDD

(#8) Valentino K. válasza jerry311 (#7) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Ez fájt :D

Egyébként aki ilyen telefont vesz az Taigetosz pozitív, kortól függetlenül...Valami kommandót kéne felállítani és aki ilyen telefont vesz, azt begyűjteni, s kilőni az űrbe. Annyira unom már ezt a népbutítást. A sok ostoba primitív ember meg nem veszi észre azt, hogy mennyire szánalmas az, ha megoszt mindent magáról. Lassan már a többségi társadalom képtelen a személyes kommunikációra, mert mindent virtuálisan akar megosztani. A benne rejlő veszélyeket már nem is említem...
Másik dolog: árulja már el nekem valaki, hogyha a mai telefonok ~95%-a rendelkezik valamilyen FB támogatással(beépített kliens, letölthető app...stb), akkor mi a tökömért adnak ki ezért egy külön telefont?
Dzsízösz... :W

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#9) jerry311 válasza Valentino K. (#8) üzenetére


jerry311
nagyúr

Mert van rá (fizetőképes) kereslet.

(#10) kcsa válasza Norb0 (#5) üzenetére


kcsa
veterán

wifi úgyse lesz benne, fizess csak elő adatcsomagra ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.