Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Воланд


Воланд
titán

Valaki felvilágosítana, hogy a kettő miért nem jön pc-re?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2) h-yle


h-yle
addikt

Vajon a 3 tonna bugot, meg esetleg a térképet (azaz annak hiányát) javítják?

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#3) #08052480 válasza Воланд (#1) üzenetére


#08052480
törölt tag

Mert az emberek szarnak rá megvenni.

(#4) Löncsi válasza #08052480 (#3) üzenetére


Löncsi
őstag

Nem egészen, egyszerűen az MS nem adta ki. :)

Elvileg tavasszal jön a PC-s verzió, de benne van a pakliban, hogy csúszni fog.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#5) Jander válasza h-yle (#2) üzenetére


Jander
senior tag

Remélem, mert konkrétan 1.5 hónapig a megjelenés után egy kamrában rekedtem, mert bugos volt a quest és nem indult be a script, ajtó mögöttem bezárul, autosave persze megvolt (más save-re nincs lehetőség)... szóval bármennyire is jó játék volt, nálam ez kissé lehúzta az egészet.

Löncsi: gondolom azért, mert az első rész PC-s eladásai a béka fenekét istenként tisztelték a magasban?

[ Szerkesztve ]

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#6) Gomez86 válasza Jander (#5) üzenetére


Gomez86
őstag

PFFFF akkor lehet hogy jobb ha várok még egy kicsit a vásárlással? :U

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#7) Воланд válasza #08052480 (#3) üzenetére


Воланд
titán

Na ezt szvsz nem lehet a warezra fogni, mert akkor a hármat miért adják ki?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8) #08052480 válasza Воланд (#7) üzenetére


#08052480
törölt tag

él még a remény :)

(#9) wednesday válasza #08052480 (#8) üzenetére


wednesday
őstag

Érdekes ilyenkor meg mindent reményből adnak ki. Sőt tulajdonképpen a multi cégek nem is akarnak bevételt, csak jótékonykodnak. :)

(#10) #08052480 válasza wednesday (#9) üzenetére


#08052480
törölt tag

Inkább újra életet akarnak lehelni a PC-be mint játékplatformba, végül is, ez ugyanúgy az ő érdekük is (még ha a windows bőven hoz is a konyhára). Ott az Age of Empires MMO, mellécsaptak egy exkluzív címet a konzoluktól (a 360 így sem dúskál az only címekben mégis röhögve el van, egyel kevesebb már nem oszt nem szoroz) hátha bejön. Gondolom sokat nyomott az is latba, hogy mindenhol Fablet követelt a nép, még ha az első rész nem is teljesített jól pc-n.

(#11) Jander válasza Gomez86 (#6) üzenetére


Jander
senior tag

Ezt konkrétan illetve az általam megtalált bugokat javították még decemberben egy patchel, de azóta még nem próbáltam, nem volt időm játszani, illetve új slim gépre költöztem, és eltűnt a mentésem :O szóval kezdhetem újra... véleményem szerint már rendben kell lennie minden nagyobb dolognak, apróbb bugok persze mindig lehetnek, de azokért a hangulat bőven kárpótol.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#12) Manbal


Manbal
senior tag

Nem is tüntik rossznak, annak ellenére sem, hogy kamerás felvétel :)

(#13) Gomez86 válasza Jander (#11) üzenetére


Gomez86
őstag

oké, köszi, akkor keresem tovább a megfelelő példányt...

nincs arra valami szofisztikát mód hogy átköltöztesd az adataidat egyik gépről egy másikra? Mint ha valami megoldással találkoztam volna már, csak nem ugrik be hogy hol láttam...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#14) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Én nem bánom mikor jön, úgyis jön majd.. persze ettől függetlenül várom. Mindenesetre most röhögök jót azokon, akikkel régen arról vitáztam itt a fórumokon, hogy nem fog kijönni PC-re úgy sem! :DDD :DD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#15) csaabz


csaabz
őstag

Azok a csapás, ütés effektek elég konzolosak.
Ja, hogy megint konzol port....

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.