Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petya1992


petya1992
tag

Kicsit félek attól, hogy a rendes f1 el lessz szúrva megint :U
Jobb lenne inkább rendes f1-re koncentrálni nem pedig ilyen bohóc játékokat kiadni :)

(#2) juzer78


juzer78
tag

Kicsit olyan ez, mintha LEGO F1 lenne :) Reméljük szórakoztató lesz...

(#3) X3B6O0X válasza juzer78 (#2) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Nekem is a LEGO Racers sorozat ugrott be kapásból, amikor megláttam (hogy én mennyit játszottam azzal, amikor kisebb voltam...).
Remélem raknak bele pályaszerkesztőt is, és akkor tényleg egy jó kis játék lehet belőle.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#4) banhammer


banhammer
veterán

Schumachert igazán berakhatták volna a videóba.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) DeSanto


DeSanto
őstag

Ez nagyon bejön.
Remélem lesz SS mód és akkor az asszonnyal egymás ellen tudjuk nyomni... :D

(#6) XtremLor


XtremLor
őstag

Nem nez ki rosszul, kiprobalom majd valamerre, ha bejon akkor beszerzem magamnak :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#7) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem a Los Minidrivers jutott eszembe. :C

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8) leslieke


leslieke
Jómunkásember

PS3-on kipróbálom majd.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Tetszik...

(#10) HaZsolt válasza TESCO-Zsömle (#7) üzenetére


HaZsolt
őstag

Tényleg arra hajaz:DD

(#11) attisx


attisx
addikt

" A valódi Formula autókkal ugyanis aligha lehetne átkelni azokon a nyakatekert pályákon, melyeket itt láthatunk."

A mai F1-esek 200-as tempónál már annyi leszorítóerőt termelnek, hogy a mennyezethez is simán odatapadnának. Szóval tisztán elméleti szinten ezek a pályák sem jelentenének akadályt. :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#12) netpeti98 válasza TESCO-Zsömle (#7) üzenetére


netpeti98
addikt

Nekem is rögtön ez ugrott be. :K

Cikkhez: nem rossz, bár én már rendes F1 2012-t várom

Üdv netpeti98

(#13) TESCO-Zsömle válasza attisx (#11) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha ezt Börni papa megtudja... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14) proof88 válasza attisx (#11) üzenetére


proof88
addikt

Ez egy érdekes téma.

Egyrészt azért, mert ha nem F1 autókról beszélünk, akkor is láthatunk 1-2 példát, hogy sikerül egy fejjel lefelé átfordulást csinálni, sőt ugye pont Schumacher volt az, akivel csináltak egy ilyen reklámot, hogy alagútban felment a Mercivel fejjel lefelé a mennyezetre, persze csak egy pillanatra, nyilván ha ott marad az autó akkor leesik.

Viszont egy F1 autó tényleg termel akkora leszorítóerőt, hogy elméletben meg tudta tapadni huzamosabb ideig is, viszont figyelembe kell azt is venni, hogy azt a sebességet amivel halad, fenn is kell tartani, és ha fejjel lefelé halad, nincs annyi súly a hajtott kereken, így nem biztos hogy fenn tudja tartani azt a sebességet mert megcsúsznak a kerekek és ezáltal sebességet, leszorítóerőt veszít.

(#15) attisx válasza proof88 (#14) üzenetére


attisx
addikt

Sík felületen valszeg hiányozna a gravitáció, viszont a hurkokban, mint amiket itt is látunk, a centrifugális erő segítségével talán működhetne. De persze a fejemet nem tenném rá... :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#16) GeryFlash válasza attisx (#15) üzenetére


GeryFlash
veterán

300nál tudna menni a falon, olvastam erről.... 180 kérdés és válaszban volt erről egy kérdés, h a mi a közös egy f1 kocsiban és egy házi légyben :D mennyezeten nem, de falon tudna menni
ez a játék még ingyen se kéne

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#17) Runner_fxr válasza proof88 (#14) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ez volt az a reklám, egy Mercedes SLS AMG-vel. De azt ugye te se gondoltad komolyan, hogy ezt tényleg meg is csinálta? :D
Ez csak egy trükk! Persze ettől függetlenül, brutális ez a merci, az tény.

[ Szerkesztve ]

(#18) Maresz00 válasza X3B6O0X (#3) üzenetére


Maresz00
csendes tag

LEGO Racers nekem is nagy kedvencem volt kiskoromban:D

(#19) proof88 válasza Runner_fxr (#17) üzenetére


proof88
addikt

most miért, lendületből megcsinálta, szerintem simán.

(#20) Runner_fxr válasza proof88 (#19) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

:D Most ezt csak poénnak szánod, vagy tényleg komolyan gondolod? Egy Bugatti veyronnal talán, padlógázon 400 km/h-nál lehetséges , de ha nem jön össze, akkor egy kupac kiégett hamu marad a verdából és a pilótából. Szóval kizárt, hogy ezt bevállalná valaki egy reklám kedvéért.

(#21) TESCO-Zsömle válasza Runner_fxr (#20) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Elméletileg lehetséges lendületből, de nem így, és nem egy ilyen kormányrántással indítva. Kb olyan formán menne, mint a hurok, csak elnyújtva. Szóval a felvétel hamis. A szükséges sebesség mellett nem volna képes ilyet kanyarodni. De még akkor se a veyronhoz nyúlnék. Nem kell 400km/h, se 1000 ló. Legyen a vége 300 fölött kicsivel, a súlya mag 1t alatt.

Megfelelő sebességgel kombinálva ugyanis már nem csak a lendület segít, hanem a leszorítóerő is. Caparo T1-gyel simán menne, még az alagútban is. 700Le, 500kg önsúly.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#22) proof88 válasza Runner_fxr (#20) üzenetére


proof88
addikt

(#23) Runner_fxr válasza proof88 (#22) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ez azért nem ugyan az mint az alagutas reklámban. Ráadásul ha megnézed jobban a videót, akkor láthatod, hogy amikor kezdődik a hurok, ott van középen egy vezető, szerintem az a biztosíték ami íven tartja. Az alagutas mutatvány egész más. Az egészen biztos, hogy csak egy trükkfelvétel.

TESCO-Zsömle: Hiába a könnyebb verda, azt az alagutast, úgy abban a formában azzal se lehetne megcsinálni. Ha meg mégis, akkor a veyronnal is ugyan úgy. Az egy igazi öngyilkos mutatvány lenne. :)

[ Szerkesztve ]

(#24) TESCO-Zsömle válasza Runner_fxr (#23) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hiába a könnyebb verda, azt az alagutast, úgy abban a formában azzal se lehetne megcsinálni. Ha meg mégis, akkor a veyronnal is ugyan úgy.

Elfelejted a leszorítóerőt! A Veyronnak abból 2000 kilónyi kell, hogy ne essen le, míg a Caparonak sofőrrel együtt elég 570 kiló.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#25) O_L_I


O_L_I
őstag

Tök lényegtelen hogy hány kiló az autó meg mennyivel megy.
Csak az számít hogy adott sebességnél több leszorító erőt képezzen menet közben mint az autó súlya (lehetőleg sokkal) Ez az F1 autóknál már 150 körül is teljesül. [link]

[ Szerkesztve ]

(#26) TESCO-Zsömle válasza O_L_I (#25) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor összességében mégse lényegtelen az autó súlya és sebessége... :U

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27) TESCO-Zsömle válasza TESCO-Zsömle (#26) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De hogy a Bugatti-nál maradjunk. A Veyron nem alkalmas fejjel lefelé autózásra, maximum a hurokban. A Veyron ugyanis átlagos üzemmódban 370km/h-s sebességre képes. Ezen tempó mellett az orrán 330 font (~150kg), a farán pedig 440 font (~200kg) leszorító erőt képez a szárnynak köszönhetően. Ahhoz hogy valaki ennél gyorsabban menjen a Veyron-nal, üresjárati állapotban a második kulccsal aktiválnia kell a "Top Speed" üzemmódot. Ilyenkor az autó felfüggesztései közel egy síkba állnak (alapból előre lejt) a szárny pedig közel 0°-os szögbe igazodik, hogy az autón képződő össz leszorítóerőt 120 fontra (~54kg) csökkentse. A maximális leszorítóerőt akkor éri el a kocsi, mikor az ember beletapos a fékbe, és a szárny felnyílik majdnem 90°-os szögbe. (aero-fék) Ilyenkor hátul 1100 font (~500kg) leszorítóerő képződik.

Ezzel ellentétben a Caparo T1 240km/h-s sebességnél 1930 font (~875kg) leszorítóerőt generál.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#28) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Remélem nem lesz nagy gépigénye, laptopról szeretem tolni az ilyen játékokat.

(#29) mikrosuttii


mikrosuttii
aktív tag

Saját G:

[link]

(#30) takessz


takessz
senior tag

Egy kis gyors kőr :) vezetés még furcsa számomra de nem rosz kis humoros játék

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.