Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Ha az ajánlott 1080p/High, akkor teljesen rendben van.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) Segal


Segal
veterán

Minden évben sikerül valamit kihagyni megjelenéskor (fekete Merci, új pályák stb.) amit jó esetben pótolnak, de sajna többször nem sikerült több dolgot sem (das, sprintfutam stb.), így én már kihagyom :( Főleg úgy bosszantó hogy a fizetős skineket meg okádja a játék...
A tavalyihoz is van nem hivatalosan 22-es frissítés, az tökéletes lesz :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3) Találtgyerek válasza Segal (#2) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Pedig olyan nagy fejlesztéseket nem hajtanak végre a játékon évről évre, hogy ne lenne idejük mindenre.

06-3o/9759I39

(#4) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Én tavaly megvettem, idén nem leszek ilyen hülye. Kedvencem volt, hogy talán az 4. futamnál már rongyosra kopott néhány alkatrész, cseréltem őket, aztán minden belépéskor máshogy érzékelte a játék. Vagy 1 másodperccel gyorsabb voltam az újakkal, vagy az újakkal 1 másodperccel ugyan olyan lassú, mintha nem is cseréltem volna. A multi meg egy nagy vicc.

Megyen!

(#5) Freiherr


Freiherr
őstag

Rég játszottam a szériával, kontrollerrel élvezhető az irányítás?

XXX

(#6) erahurka


erahurka
félisten

Nagyot ugrottak a korábbi részekhez képest. Lehet ez már nem fog futni a laptopos 1050-nel? A 2020 a legújabb ami megvan, az jól ment még.

(#7) Találtgyerek válasza erahurka (#6) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Lehet sovány lesz a géped sajnos. Maradj a 2020-nál! ;)

06-3o/9759I39

(#8) erahurka válasza Találtgyerek (#7) üzenetére


erahurka
félisten

Meh abban régiek az autómodellek, plusz akarom az új pályákat.

2020-szal nem sokat játszottam, viszont a 2019-be beleraktam 5 szezont :D

(#9) Találtgyerek válasza erahurka (#8) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Ebben az esetben, akkor gép csere.

06-3o/9759I39

(#10) erahurka válasza Találtgyerek (#9) üzenetére


erahurka
félisten

Na az tuti nem lesz :DDD Nézek majd videókat ha kijött aztán ha nem jó, PS4-re veszem.

(#11) Találtgyerek válasza erahurka (#10) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Gondolkodtam én is PS vásárlásán, de force feedback jobb Pc-n a korányoknál, mint PS-en.

06-3o/9759I39

(#12) erahurka válasza Találtgyerek (#11) üzenetére


erahurka
félisten

Hát nekem már van úgyhogy ezzel nincs gond :DDD A játékot meg úgyis kontrollerrel nyomom.

(#13) Montanaxy válasza Freiherr (#5) üzenetére


Montanaxy
aktív tag

Én kontrollerrel játszom. F1 2011 óta megvan az összes rész, mindegyik élvezetes kontrollerrel.

(#14) GreatL


GreatL
őstag

Van itt 1 darab kormány, de majd kontrollerrel nyomjuk osztott képernyőn, amolyan Pit-Stop II stílusban.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#15) erahurka válasza GreatL (#14) üzenetére


erahurka
félisten

Lesz osztott képernyős mód azt hiszem. Menő lenne osztott képernyős karrier bele, nem értem miért nem oldják meg.

(#16) GreatL válasza erahurka (#15) üzenetére


GreatL
őstag

Ideiben van, de majd ezt is megveszem akciósan.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#17) bendi806


bendi806
aktív tag

játszik még amúgy valaki ezzel a játékkal?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.