Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Bici válasza dragonfx (#49) üzenetére


Bici
félisten

Szerintem az lenne a megoldás, ha a hardverek teljesítményének fejlődése lelassulna, vagy megállna. Akkor mással kellene (és muszáj is lenne) feldobni a játékokat.
Persze erre nulla esély van.
Talán akkor, ha olyan szabványok látnának napvilágot, hogy pl. egy videokari nem fogyaszthat többet 10W-nál, és egy proci sem emészhet fel 15W-nál több energiát.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#52) lorcsi


lorcsi
veterán

a vga-ra lehet vízhűtést tenni...jó drágán, de legalább halkan hűti
a tárhelyek pedig egyre olcsóbban egyre nagyobbak lesznek

a konzol nem rossz, de drágák szerintem a játékok
a vii elég élvezetes lehet :) és fejlesztik is nagyopn gyorsan :)
alapgép ára sem vészes már

(#53) EQMontoya


EQMontoya
veterán

vga téren azért ahogy elnézem, kezdünk normálisabb irányba indulni a 8800gt/hd3800 széria legalábbis arra mutat, hogy valemnnyire mérséklődik a fogyasztás.

Same rules apply!

(#54) Loha


Loha
veterán

Az a szép az egészben, hogy mi fogyasztók vagyunk a felelősek mindezért.
Konzol meg nem jobb alternatíva, és ha mindenki PC helyett konzolon játszana, azzal csak saját maguk alatt vágnák a fát.

(#55) heihachi válasza Bici (#51) üzenetére


heihachi
addikt

Azért láttunk már példát arra, hogy azért nem valósítottak meg-egy-egy ötletet akkor, amikor kitalálták, mert nem volt elég HW erőforrás, nem volt elég fejlett a technika. Had fejlődjön a HW, azzal nincs gond. A fejlesztő cégeknek kellene egyszer-egyszer elhatározni, hogy most nem pénzt fognak keresni, hanem játékot írni. És szerencsére erre is látunk sok példát.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#56) Bici válasza heihachi (#55) üzenetére


Bici
félisten

Persze fejlődjön, de nem csak a nyers erő növeléséből áll a fejlődés.
Ha lenne egy jelentős fogyasztás korlátozás, akkor egy ideig kénytelenek lennének a hardwer/szoftver gyártók hatékonyabbá tenni a termékeiket, ami nagyon jól jönne sok mindennek, nem utolsó sorban a környezetvédelemnek (elég jelentős energiát fogyasztanak a szgépek, pláne, hogy egy felmérés szerint a felhasználók legnagyobb részénél teljesen ki van kapcsolva minden energiatakarékosságot szolgáló üzemmód.)
Aztán később azon a 10-15W-on belül fejlődhetne a teljesítmény akármeddig.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#57) Grizzly79


Grizzly79
tag

Egyértelműen a konzolra szavazok játék szempontjából!

/Védjük a fákat! Együnk hódot!/

(#58) Madárpók válasza Frenky87 (#26) üzenetére


Madárpók
aktív tag

Igen, ennek tényleg az erőforrások látják kárát, de lassan szerintem kezdenek majd elterjedni a négymagosok és akkor lesz még két mag amit úgyis ki illene használni valamire hamár ottvan. Amúgy nem kell mindent generálni, lehet a kettőt kombinálni is.

(#59) Gabás válasza Grizzly79 (#57) üzenetére


Gabás
addikt

és akkor mi van?

(#60) Omega81 válasza Gabás (#59) üzenetére


Omega81
senior tag

:DDD

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#61) harry válasza Grizzly79 (#57) üzenetére


harry
veterán

Igazából én is ezt tenném, PC-t játékra venni (és fenntartani, újítani) nem kis pénz - viszont utálnék konzolon fps-ezni, a bill-egér kombóból nem engedek.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#62) Jégkokó válasza ollie (#47) üzenetére


Jégkokó
veterán

Azért én egy p4 es prescot magos procit és egy 7600 as geforcet nem mondanék low endnek, mert ez nagyon nem itt kezdődik.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#63) Dare2Live válasza harry (#61) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

hátakkor még az RTS. Na az totál élvezhetetlen konzolon.

Amíg nincs RENDES bill/egér support konzolon addig szánalmas/sansztalan a platfor nekem aki nemjátszik mást mint FPS/RTSt és azt is ha lehet multiban/"realistic: 1 golyo eltalál meghaltál szinten".

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#64) harry válasza Dare2Live (#63) üzenetére


harry
veterán

Ezzel egylőre én is így állok bár oly nagyo nem ástam bele magam konzolokba (illetve egyáltalán nem). Mert az tényleg vicc, hogy annyi egy profi vga, mint maga a konzol. Igaz ott meg a játékok drágák.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#65) John Fowler válasza Kalandor (#2) üzenetére


John Fowler
tag

Hogy rímeljen a válaszom: lol

A konzollal az a legnagyobb baj, hogy bizonyos -egyébként lassan PC-n is kihalófélben lévő...- játéktípusok soha sem fognak megjelenni hozzá. Pl. rendes RPG, szimulátor, vagy stratégiai játék.

Bár igazából mit csodálkozok mikor az egyébként kézenfekvő játékstílusokat is tökre el tudják manapság cseszni... Továbbá egy konzol sem hosszabb életű mint egy rendesen összerakott PC (a "technológiai" amortizációra gondolok), és a hardver+szoftver-árakat összevetve nem is feltétlenül olcsóbb.

A szememben a konzol talán egyetlenegy előnye a könnyú kezelhetőség -csak bedugod a lemezt, oszt megy- illetve talán még hogy a controllerét nem sajnálod a szomszéd herpeszes Pistike kezébe adni.

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

(#66) Johnny Cage válasza (Kolombusz) (#27) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Azt miből gondolod, hogy a Crysis csak 6-8 óra játékidőt tartogat?

[ Szerkesztve ]

(#67) harry válasza John Fowler (#65) üzenetére


harry
veterán

Azért sztem jóval 'hosszúéletűbb' egy konzol. A két éves PCs konfig ma már soksor nem elég (most játékról van szó), míg konzolon az évekkel később kijövő játékok is jól futnak. Most nem tudom PS2 mikor jelent meg, de biztos tovább bírta, mint egy az abban az évben összerakott hasonló kategóriás PC.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#68) John Fowler válasza (Kolombusz) (#27) üzenetére


John Fowler
tag

Ha abból 5 óra az HD-video akkor dehogyisnem ;)

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

(#69) phoenix56 válasza _Scythe_ (#5) üzenetére


phoenix56
tag

A silent hill széria a mai napig a kendvencem :))

Thousands Of Thoughts, bvdub = Brock Van Wey

(#70) evR


evR
aktív tag

Arra az emberre aki pusztán játék miatt b@sz ki 100E-et egy vidkariért + 70-80E-et procira... hát arra nem tudok mit mondani... buta! és még meg is érdemli..
Nekem AMD TBred 2400+ (2000mhz), Elixir 2x512MB DDR, 80GB (!!!) winyo, Radeon 9000 128MB (VIVO) van... 4éve vettem!!!!!
Nem tervezek gépcserét.. Pedig egykor még én is a játékok miatt vettem magamnak egy jobb masinát.. belátta, h felesleges, hisz' 2hónap múlva jön az új cucc, másrészt ha megveszel vmi új hw-t, akkor 2hónap múlva már csak töredékéért tudod eladni.. szvsz felesleges..
Biztos fogok gépet cserélni, de az a munka miatt lesz (grafikai tervezés)..
tényleg butus, aki játék miatt... :))

''...trend a lelke mindennek...''

(#71) John Fowler válasza harry (#67) üzenetére


John Fowler
tag

Mondasz valamit, de ne felejtsd el hogy konzolt frissen megvenni annyit tesz hogy 1 évig vársz a megjelenő játékokra. Utána van talán 2 jó éved, és már jön is a következő generáció. 2 évig használható PC-hez sem kellenek milliók. Pl. egy 3200-es Barton meg egy X800 a mai napig elég -talán csak a most megjelenő DX10-es játékoknak lesz kevés high beállításhoz, de szerintem kis kompromissummal még azok is játszhatóak lennének rajta.

De igazából nekem mindegy, mert a játékra szánt időm nagyobb részében százéves dolgokat nyomok mert csak azok tudnak rendesen lekötni (Civ2, Jagged Alliance, Wizardry, Starcraft, stb-stb)

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

(#72) Johnny Cage válasza harry (#67) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Egy konzol körülbelül 5 évig húzza ki a következő generációig - de az élettartama túlnőlheti még a rákövetkezőét is, nézd meg a PS2-t - minden idők legsikeresebb konzolja, s többet adnak el belőle a mai napig, mint PS3-ból, ráadásul még mindig készülnek hozzá játékok. A konzolnál meg nem létezik olyan, hogy kevés hozzá a hardver, a játékokat egyszerűen hozzá idomítják. PC-n ez fordítva van: a konfigurációkat idomítják a játékokhoz (jó példa erre, hogy egy-egy most anticipated játék megjelenése előtt a rajongók elmennek gépet újítani).

(#73) Johnny Cage válasza evR (#70) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Erős jelző ez a "buta", valakinek ez a hobbija, a szenvedélye. Én sem tartom ésszerűnek, de csak azért, mert nekem ez nem jelent szenvedélyt - még mindig jobb, mint ha nyerőgépbe dobálná a pénzét, mert az aztán tényleg a nagybetűs pénzkidobás.

[ Szerkesztve ]

(#74) John Fowler


John Fowler
tag

Csak hogy ontopic is legyek: önmagában nem baj, ha a játékok egyre nagyobbak, és hardverigényesebbek lesznek. Isten látja lelkem én régi scener-ként odavagyok a procedurális textúrákért, de anno átkoztam a 3Dfx-et, mert a dominanciájuk miatt nagyon sokáig senki sem használt 256x256-osnál nagyobb felbontású texturákat, hogy a 32 bites színmélységről már ne is beszéljek...

A jelszó az igényesség. Nem számít ha valami nagy vagy bonyolult, csak érezzem, hogy átgondolták a fejlesztés során. Egy VGA felőlem ehet többet, ha a táp és a hőelvezetés normálisan meg van oldva.
De sajnos mai rohanó világunkban a kivitelezés foka sosem fontos, csak a puszta számadatok. Megvan a 1,5 gigahertz? Ja hogy lassabb, mint az előző generáció 1Ghz-en, kit érdekel... Vagy megvan a 28 pálya 1 képkockára átlagosan jutó 1 millió poligonos részletességgel? Pipa. Ja hogy a játéknak egyébként nincs értelme? Hát az a borítóról úgysem fog kiderülni.

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

(#75) Lortech válasza evR (#70) üzenetére


Lortech
addikt

Mire jó ez a minősítgetés? Miért lenne buta valaki azért, mert költ egy akármilyen szórakoztató termékre?

Te meg buta vagy, mert radeon 9000-ed van, meg giga ram, meg 2 gigahertzes proci, miközben én a p1-esemmel 32 mega rammal és 1megás s3 trioval simán elnetezgetek lynx-szel konzolon. Jaj de buta vagy, mert 46-os cipőt veszel, bezzeg én 42-est veszek, mert nekem csak akkora a lábam. Miért költesz "autóra" te buta, mikor egy trabant is megteszi.
De lehetne sorolni tovább végtelenségig.

Vannak a saját igényeink, és vannak mások igényei. Saját igényeink alapján másokét fikázni, na az a butaság.

PC-re nem azért költ az ember, mert marhajó befektetés. Nem azért veszi, hogy majd drágán eladja. Azért veszi, hogy használja.

Írásra: igen, ez a fejlődés. Remélem minden így marad, ahogy most van. :)) A kevésbé jól sikerült termékek is részei a fejlődésnek, nem lehet több lépcsőfokot egyszerre átugrani .

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#76) John Fowler válasza Johnny Cage (#72) üzenetére


John Fowler
tag

De ez független attól hogy konzol vagy nem konzol.
PC-n is, de akár C=64-en is -hogy ne mindig csak a pécével jöjjek- megvannak az örök klasszikusok amikkel 3-10-20 év elteltével is öröm játszani.

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

(#77) Kabooom


Kabooom
tag

Jó írás. :C
Egy dologgal egyet kell értenem. Mégpedig az h. a régebbi játékok sokkal jobban lekötöttek. Annak idején éjt nappallá téve Diablo II-ztem mostmár halvány érzelemvilágát sem látom ennek a kategóriának és elég sok kalandjátékot kipróbáltam már. A többi típussal is ugyanígy állok:)
Amivel viszont nem értek egyet az a technika ugymond befagyasztása. Ha az ősember befagyasztotta volna a tűz felfedezésénél a technológiai fejlődést még mindig barlangban élnénk:D Fejlődni igenis kell.

[ Szerkesztve ]

(#78) John Fowler válasza Lortech (#75) üzenetére


John Fowler
tag

Ez a téma is megérne egy misét. Ha kiszámolod, akkor se jársz jobban ha évente veszel egy 25rugós VGA-t amit minden évben szinte kikukázol, vagy 2évente veszel egyet 80-100 rugóért -ami persze a második év végén is még elég sokat fog érni, tehát közel sem kell 80-100-at ráfizetni.

Persze mind a két fenti eset pénzkidobás akkor ha nem játszol a gépeden :)

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

(#79) Bici válasza John Fowler (#78) üzenetére


Bici
félisten

Nem csak játékra lehet használni a videokarit, hanem pl. 3D-s progik futtatására, bonyolultabb modellek megjelenítésére szerkesztés közben.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#80) WN31RD


WN31RD
addikt

Én pl. csakis passzív hűtéssel rendelkező VGA-t vagyok hajlandó vásárolni, igaz nem vagyok nagy játékos. Egy-két generációval ezelőtti csúcskártya teljesítményét simán hozzák az aktuális passzív hűtésesek, annál több meg legfeljebb fejlesztőknek vagy mániákusoknak kell.

Ami a gyors áresést illeti, a magam részéről örülök neki. A nagyon türelmetlen és/vagy idióta és/vagy nagyon gazdag emberek vagyonokat elköltenek a csúcskártyákra, én meg viszonylag olcsón megkapok egy kicsit régebbi de még mindig teljesen jól használható hardvert. ;)

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#81) John Fowler válasza Bici (#79) üzenetére


John Fowler
tag

De egy R9000 azokhoz is kevés manapság. Mindössze arra próbáltam rávilágítani, hogy aki azért költ a gépére mert használja is valamire az nem "buta".

De más már írta a cipős hasonlatot, az találóbb :)

[ Szerkesztve ]

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

(#82) Lortech válasza WN31RD (#80) üzenetére


Lortech
addikt

Ami a gyors áresést illeti, a magam részéről örülök neki. A nagyon türelmetlen és/vagy idióta és/vagy nagyon gazdag emberek vagyonokat elköltenek a csúcskártyákra, én meg viszonylag olcsón megkapok egy kicsit régebbi de még mindig teljesen jól használható hardvert.
Így vagyok ezzel én is, valakinek ki kell fizetni a fejlesztések költségeit. :D Jelenleg van három integrált vga-s gépem, meg egy 6000ft-ért vásárolt diszkrét videokártyám.

Thank you to god for making me an atheist

(#83) Bici válasza John Fowler (#81) üzenetére


Bici
félisten

Persze, teljesen igaz, de nálam a GeForce4 Ti-4200-8x elég szépen eldöcög még most is. Igaz, nem szoktam Hi-poly modelleket csontozni, mert ahhoz még egy manapság közepesnek számító FireGL, vagy Quadro is édeskevés, a nagyok meg vicc áron vannak.
Itt jegyzem meg: a Softimage, és a Maya sincs optimalizálva.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#84) harry válasza WN31RD (#80) üzenetére


harry
veterán

Na igen, de most a mindenkori legújabb játékok gépigénye a viszonyítási alap. Ami PC esetén nagy pofára esés, míg konzolnál semmi változást nem fog látni a tulaj. Amikor megnéztem Crysis demót pl eléggé ki voltam akadva. Pedig a mostani konfigom azért nem régi (végülis két évesnek nevezhetem, vagy nem is tudom már), míg havernak c2d van egy jobb karival és meglehetősen jobban megy nála (az is van talán 1 éves). Szóval pár év alatt is hatalmas változások vannak. De kezdem belátni én is, hogy ez a folyamatos újítás rossz játék...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#85) Dr. Romano válasza WN31RD (#80) üzenetére


Dr. Romano
veterán

A magam részéről én is pont így érzek és gondolkodok. :)

Nekem egy passzív hűtéses GF 7300GT-m van ddr2-vel, ami ugyan ma gyengének tűnik, de ha azt nézzük, hogy simán hozza 2003-04 csúcskártyáinak teljesítményét (FX 5950) úgy már más a helyzet (és persze anno az FX 5950 100k felett volt ezt meg 20k-ért vettem :) ).
Igaz ezt a Crysisnek hiába mondom, azt bizony nem hatja meg :DDD

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#86) Dr. Romano válasza harry (#84) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"ez a folyamatos újítás rossz játék..."

Szerintem ez pedig jó dolog. Aki akarja és van rá pénze az tartsa az iramot, akinek nincs annak sem kell elkeserednie, hiszen egy régebbi géppel még ma is bőven el lehet lenni (nem kell mindig az új dolgokra hajtani).

Tehát újítsanak folyamatosan, legyen minden szebb, jobb, és 1-2 éven belül mi is meg tudjuk venni azokat :D

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#87) harry válasza Dr. Romano (#86) üzenetére


harry
veterán

"nem kell mindig az új dolgokra hajtani"

na pont erről beszélek. mert ha az újonan megjelenő játékok érdekelnek, akkor ami ahhoz kell vas vagy nagyon drága, vagy olcsón csak ~1 év múlva lesz elérhető. na jó de nekem nem az a lényeg, hogy komoly gépem legyen - az csak az eszköz amin elfut a játék, hiszen az az alapvető cél, hogy induljon (jelen esetben), amit viszont logikus módon a játék megjelenésénél szeretnék összehozni valahogy. ezzel szemben ugye konzolon semmi ilyen nincs, megveszem a cuccot, 4 év múlva kijön rá egy remek játék, egyszerűen megveszem a játékot, és hajrá, nem kell azzal sakkozni, hogy ha még várok akkor olcsón lesz hw alá, vagy most mit tudnék beújítani, h jobban menjen.

konklúzió - igazán jó lenne konzolhoz bill/egér support ;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#88) WN31RD válasza harry (#84) üzenetére


WN31RD
addikt

Egy konzol sok szempontból időtállóbb választás, ezt nem vitatom.

Ami a legújabb játékokat illeti: Miért kellenének nekem a legújabb játékok?
Mint bármilyen, kreativitást igénylő de ipari mennyiségben gyártott termék (ld. pl. filmek), a legtöbb játék is igénytelen vacak és/vagy koppintás, a többi jelentős része pedig nem felel meg az ízlésemnek, egyéni preferenciáimnak. Szóval elég kevés játék marad, amellyel tényleg érdemes foglalkozni, másképpen megfogalmazva: Igen ritkán jön ki ilyen játék. Ha pedig igen, akkor igazán semmi nem kényszerít arra, hogy rögtön de azonnal játsszon vele az ember, és megvegye az ehhez szükséges hardvert. Fél év múlva, egy év múlva, ugyanez sokkal olcsóbb lesz, a játék pedig nem szalad el, nem romlik meg.

[ Szerkesztve ]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#89) harry válasza WN31RD (#88) üzenetére


harry
veterán

Tehát elmondhatjuk, hogy nem vagy nagy játékos :D Igazából én sem vagyok olyan szinten ráállv a témára, hogy mindig a híreket nézem, az összes megjelenő játékot kipróbáljam, stb, de ami érdekelnek tűnik azt megnézem, és hát van ami megtetszik - vagyis szeretnék játszani vele, de pl egy crysis 800*600ban low beállításokkal csak egy láma kis 3d-s játék, köze sincs az igazi Crysishoz (bocs, hogy már itt is ez szerepel, csak most nekem ezzel van bajom ;]). Szóval nem kell az új játékokat tolni, de néha azért jó lenne.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#90) WN31RD válasza harry (#89) üzenetére


WN31RD
addikt

Nincs azzal semmi baj, ha valakinek tetszik pl. a Crysis, szeretné végigjátszani, és akkor már nagy felbontásban, szép effektekkel, stb, ezt abszolút megértem, és semmi kivetnivalót nem látok benne. Nekem pl. az Oblivion jött be, és a HDR számomra speciel nagyot dob a játékélményen, úgyhogy csak ennek játéknak a kedvéért vettem egy új VGA-t. ... No de nem akkor, amikor megjelent. :D Hanem megvártam, amíg számomra elfogadhatóan alacsony szintre süllyed az ára.

Amin csodálkozok, és amit rendkívül ésszerűtlennek tartok (vö. idióta), ha valaki az anyagi lehetőségeihez képest jelentős összegeket áldoz arra, hogy most azonnal menjen neki egy játék, ahelyett, hogy kicsit később sokkal olcsóbban érje el ugyanezt.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#91) harry válasza WN31RD (#90) üzenetére


harry
veterán

Igen értem, persze van egy ésszerű határ amit akkor sem tartanék normálisnak átlépni ha ez lenne a hobbim. Persze ha vki megteheti, hát tegye. Vagy marad a várakozás - csak én utálok várni ;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#92) elit_hun


elit_hun
őstag

Szerintem nincs gond a növekvő fogyasztással, ellenben a +hőtermelés igenis gond (mondjuk a 2-ő eggyütt jár...magas fogyasztás=nagyobb hőtermelés)
A játékok mérete meg nem nagy gond, most már 320Gb-os winchestereket adnak 16-17K-ért, 4-5Mbit-es netet meg havi 5-6K-től lehet kapni, a Crysis demoja a maga 1900mb-jával kevesebb mint 1 óra alatt lejött... :P

Azon meg nem kell csodálkozni hogy ITT, vagyis a számtechiparban a pénz a cél...inkább azon kéne csodálkozni hogy manapság a segélynyújtásban (pl afrikai segédszervezetek) is a pénz a lényeg :(

hja, ha az embernek nincs szocialis kapcsolata, mindenkihez probal beszelni, ebbol lesznek az utcan motyogo oregasszonyok - meg a bloggerek ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#93) Alvin_ti4200 válasza heihachi (#48) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

mondja ezt az, aki nem tolta végig a saját konzolján... Ennyi erővel az NFS meg tipikus "PC-gagyi" cucc. Pff, no comment.

(#94) Alvin_ti4200 válasza Loha (#54) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

miért is?

(#95) Alvin_ti4200 válasza Dare2Live (#63) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

nem tudom mit sír a szátok, PS3 alapból támogat mindenféle USB-s wireless cuccot:U Amúgy meg látszik, hogy a PC-t mi tartja életben, az FPS meg a stratégia. Jelzem utóbbiból egyre kevesebb van, gyakorlatilag a folytatásokra alapoz minden cég. FPS-ből meg olyan gépigényt hoznak ki, amihez van pofájuk és majd jönnek a "de hát ezt a jövő hardvereire találtuk ki" meg "sajnos a nagy nyílt terepnek ez az ára" szövegek. Konzolon az FPS az egyik legritkább cucc szerintem.

(#96) mazda626


mazda626
addikt

Szia!
Érdekes a cikked, sokakban megfordult már ez a téma. Minek ekkroa fejlődés? Van ahova kell, asztali PC-zéshez szerintem felesleges, de mivel van rá kereslet, ezért a profitért mindent. Mai játékokról annyit, hogy csak grafikáról szól, másról nem. Sokszor tapasztaltam az alábbi: Mit szólsz ehhez a játékhoz? Nagyon jó, de szar a grafikáza, ezért nem is játszom, pedig a játékmenet ott van. :W :W Na erre most mit mondjunk?

Alvin_ti4200: Konzolon nem lehet FPS-t játszani.

[ Szerkesztve ]

(#97) tildy válasza Dr. Romano (#86) üzenetére


tildy
nagyúr

No és miért? oké tudom ez viszi előrébb a gazda(g)ságot, ez a fogyassz fogyassz (szenvedj!)
Szerintem nem épp helyes. Mesterségesen generált vásárlások ezek, amelyeknek igen kevés esetben van igazi létalapja.
Leginkább a pénztárakhoz kihelyezett cukorkákhoz tudnám hasonlítani, azt sem tartom etikusnak.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#98) Dr. Romano válasza harry (#87) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"konklúzió - igazán jó lenne konzolhoz bill/egér support ;]"

Kívánságod parancs! :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#99) Loha válasza Alvin_ti4200 (#94) üzenetére


Loha
veterán

Melyik részét fejtsem ki bővebben? :)

(#100) Ősember


Ősember
őstag

lehet hogy van egy csomo jo játék konzolra ez kétségtelen, de engem kifejezetten bosszant hogy egy fsp-nél automata célzo van. ez olyan ratyulás :U

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.