Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Narxis


Narxis
nagyúr

Azért azt a festékpatront kivehették volna.....

Thanos was right.

(#2) Mazsika


Mazsika
őstag

szerintem csak bele volt zárva valaki mert mikor oda felé mentek akkor 3-an voltak visszafelé már 4-en szóval ez inkább mentőakció volt! :D

Dáccsika

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

szerintem ez valami "vámpír-nyomtató" volt, mert szakszerűen lekarózták a pajszerral :) azért a kalapács volt a leghatékonyabb eszköz...

#4: a toner volt a látványelem :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nem tudom... Lehet hogy nem működött az a gép, de szerintem így szétverni valamit még poénból sem kéne.
Jah és igen. Azért azt a tonert kivehették volna.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5) PowerBuldog válasza mephi666 (#3) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Jah, azért a Sledgehammer-hez a képest a másik kettő elég pite. :C

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#6) kételkedem válasza Mazsika (#2) üzenetére


kételkedem
addikt

Igen! Tuti, hogy a negyedik társukat kellett kiszabadítani a nyomtatóból! A toner kapta a legtöbb ütést, biztosan oda volt bezárva!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7) copass


copass
veterán

elég gyengus ideglevezetés, mér egy nyomtatót lehetett volna vmi ea játék doboza vagy vmi.
tonert kivehették volna. :)

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#8) Mog


Mog
csendes tag

Ez egy utalás a Hivatali Patkányok című filmre (valószínűleg több vontakozásban ;) ).

[link]

(#9) Edgeri válasza Mog (#8) üzenetére


Edgeri
senior tag

Pontosan, már azt hittem senkinek nem ugrik be! :C
Amúgy érdekes időjárás lehet arrafelé, az egyik papucsban és pólóban, a másik meg pufi kabátban, klassz :DDD

Üdv, Edgeri

(#10) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Aki látta a Hivatali patkányokat az érzékeli a koppintást? :U

(#12) Kr/\toS válasza sexyt (#11) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Mit tenne a józan ész ha elébe tolják a felmondólevelet?! Elmenne táppénzre?

(#13) FoxiestFox válasza Kr/\toS (#12) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Te tudsz valamit. :DDD

(#15) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Sose értettem hogy ebben mi a jó..
Ezer meg ezer hasonló videó van fennt hogy a milkós kis gyökpáca megveszi a cuccot..kijön a boltból és szétveri..ééés?
Tök klafa hogy elkúrt 500doláárt a semmiért? vagy mégis mi az ami ebben jó..ha valaki eltudná magyarázni annak nagyon örülnék bár gondolom épeszű ember nem nagyon tudja...

Ha meg agresszió levezetésnek szánják akkor menjenek ki az erdőbe aztán essen neki egy fának..lábbal/kézzel/fejjel...lehet hamarabb megunnák mint ezekenek a tárgyaknak a szétverését..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) BiP válasza Sirandrish (#15) üzenetére


BiP
nagyúr

Itt a nyomtató egy szimbólum.
Ha kimész fát verni, elfáradsz, de a 'feszültséget' nem fogod olyan jól levezetni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.