Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) v.tom


v.tom
őstag

Szerintem kicsit elhamarkodott lenne a premium lite megszűntetése. Lehet, hogy a fejlesztőgárda egy újabb, modernebb kliens kiadásán dolgozik, és azt akarják így előkészíteni? Szerintem nem lenne ez a helyes út. :(

(#2) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Szerintem helyes, nem kell az őskorban maradni... Ember, shader 2.0.. hol volt már az?

(#3) divrapier


divrapier
tag

kb 2 eve(?) vettem galaxy 7300gt-t ujan tizenparezerert. ugyhogy talan desktop fronton nem kivitelezhetetlen a valtas. laptoposok meg majd rajonnek, hogy az a ketyere nem kimondottan jatekra van.

GeForce 7800 GS 256 mb (overcloced to 512 mb)AGP

(#4) ollie


ollie
MODERÁTOR

Rossz a hír! A Premium lite megszüntetését csak lehetőségként említik, amennyiben sokan ellenzik, nem fog megszűnni. Legalább legyetek pontosak.

***

(#5) Wolverine válasza ollie (#4) üzenetére


Wolverine
félisten

Ugyanakkor a jelenlegi tervek szerint a 2009-es téli kiegészítő kiadása után a Premium Lite sem lesz már támogatott - nem írtam, hogy ez biztosan bekövetkezik, csak azt, hogy ez a terv ;) és ebben szvsz nem tévedtem.

dying_star: van egy olyan sanda gyanúm, hogy elég sok X800 működik még az emberek gépében, és ne felejtkezzünk meg a sok laptopba beépített Inteles chipekről sem, amik SM2.0-t tudnak.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6) FoxiestFox válasza Wolverine (#5) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Igaz, az X800 vadul zsír kártya volt. :)
Na de akkor is, egy shader 3.0-s vga tényleg potom pénz ma már. Igaz, a laptoposok ezzel nincsenek kisegítve..

(#7) Wolverine válasza FoxiestFox (#6) üzenetére


Wolverine
félisten

Azok se igazán, akiknek AGP-s lapja van és nem akarnak fejleszteni :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8) FoxiestFox válasza Wolverine (#7) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hát erre nem tudok mit mondani. Ez ilyen. A PC mindig is ilyen volt. Évek során fejlesztgetni kell, mert papírnehezéknek se lesz már jó. :)

(#9) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Ilyen ez a pop szakma... :))

Oda mentem, ahol vagyok!

(#10) Wolverine


Wolverine
félisten

Zulupark megerősítette, hogy a Premium Lite támogatásának elvetése lekerült a napirendről - ennek megfelelően update-eltem a hírt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.