Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) DraXoN válasza <NewL> (#8) üzenetére


DraXoN
addikt

Egyszer láttam itt a helyi Tescoban egyet.. épp hívták az embert és azt néztem amint a karján villog az órája.. majd ránézet és belenyúlt a zsebébe egy bluetooth fülesért, ami után megnyomott az órán egy gombot (bár lehet, hogy a kijelzőt érintette meg, nem láttam teljesen) és nagyban beszélve továbbment a következő sor felé.. az óra aránylag nagy volt... ennek már több mint egy éve, hogy láttam :DDD
Egyébként szerintem 2-3 napnál nem mennek többet ezek a készülékek egyhuzamban (kímélt használat mellett)... persze a fülest is érdemes figyelni és tölteni, így 2 dologra kell figyelni egyszerre.... hiába megy a telefon ha a füles lemerül... (a beszélő fekete kocsis filmben látott beszélgetési mód meg eléggé kényelmetlen hosszútávon :DDD )
Egyébként az a tipikus nagydarab, kopasz, nem állok le vele kötekedni típus volt az ember.. biztos a haverjai előtt vágott fel a "telefonjával" a napokban...

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.