Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Scenic


Scenic
tag

600$??? :Y

XPERIA Z2

(#2) Blue@X


Blue@X
senior tag

Még akár jó is lehet, bár a kijelző kicsit lehetne nagyobb. Ha az óra széléig tartana a kijelző, akkor már egész korrekt kis készülék lenne.

"technokrata vasalóréteg"

[ Szerkesztve ]

(#3) grabber


grabber
addikt

Durva,mit tud ez az "apróság".Az akkumulátorra kíváncsi lennék,hogy mégis mennyi ideig tudja táplálni a kütyüt energiával :U

(#4) nrgia


nrgia
őstag

Ez még mindig túl vaskos :N ...még várok a vásárlással... :DDD

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#5) madarasz92


madarasz92
őstag

Mik nincsenek! :D

(#6) wwhy


wwhy
veterán

"technokrata vasalóréteg" :DD :)) :DD

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#7) plus44


plus44
veterán

Na már megint ezek a vackok...egyszer csak rájönnek, hogy a kutyának se kellenek.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#8) <NewL>


<NewL>
addikt

aki látott már itt kis hazánkban karóratelefont használó személyt az kérem jelezze.... kinek kell?max bondnak. de nincs benne még lézer sem így még neki sem,marad vidics pista :D

a másik meg az 1.4"-os érintőkijelző :DDD használja akinek hét anyja van...

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#9) DraXoN válasza <NewL> (#8) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Egyszer láttam itt a helyi Tescoban egyet.. épp hívták az embert és azt néztem amint a karján villog az órája.. majd ránézet és belenyúlt a zsebébe egy bluetooth fülesért, ami után megnyomott az órán egy gombot (bár lehet, hogy a kijelzőt érintette meg, nem láttam teljesen) és nagyban beszélve továbbment a következő sor felé.. az óra aránylag nagy volt... ennek már több mint egy éve, hogy láttam :DDD
Egyébként szerintem 2-3 napnál nem mennek többet ezek a készülékek egyhuzamban (kímélt használat mellett)... persze a fülest is érdemes figyelni és tölteni, így 2 dologra kell figyelni egyszerre.... hiába megy a telefon ha a füles lemerül... (a beszélő fekete kocsis filmben látott beszélgetési mód meg eléggé kényelmetlen hosszútávon :DDD )
Egyébként az a tipikus nagydarab, kopasz, nem állok le vele kötekedni típus volt az ember.. biztos a haverjai előtt vágott fel a "telefonjával" a napokban...

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#10) twollah válasza Scenic (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Ne aggodj idovel olcsobb lesz.

(#11) AMD Power


AMD Power
titán

Több gyártó is csinálhatna ilyet.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12) N-vidi-A válasza twollah (#10) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Azért durva a mostani 600$ ára.:DNem egy tömegcucc az tuti!:D

Migiri, migiri, úgy ám! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.