Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hardzsi


Hardzsi
tag

Na, pont egy ilyenre vágytam! Persze a jelenlegi lejátszómmal kihúzom jövő tavaszig, addigra biztos emberibb áron vesztegetik majd.

Kreatív: "Köztudott rólad, hogy mindig nagyon elegáns vagy. A munkád miatt, vagy eleve fontos számodra az elegancia?" Schwarz Gábor (Ustream): "Ezzel azt kérdezed, hogy 'szarul áll a póló'"?

(#2) gyiku


gyiku
nagyúr

milyen alternativa van, ha nincs szuksegem 3d-re, de a pc-rol akarom lejatszani az mkv-ket? emberi aron persze, a 80k-s dune nem jatszik.

hüllő

(#3) klepto


klepto
addikt

Jól hangzó, és hasznos funkciók (2 HDMi kimenet), de a siker kulcsa az ár/érték aránya. Ha aranyáron adják, és a konkurens termékek jóval szebb képet, és hangot produkálnak, akkor nem lesz nagy sikere. :N
Ha viszont "olcsó" lesz, és pazar kép, na meg hangminőséget lesz képes nyújtani a lejátszó, akkor a funkcionalitását tekintve tuti siker lesz belőle :K

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#4) vlaci79 válasza gyiku (#2) üzenetére


vlaci79
senior tag

Hali sima o!play hdp-r1 nem jó?
20k alatt lehet tapogatni.

[ Szerkesztve ]

(#5) gyiku válasza vlaci79 (#4) üzenetére


gyiku
nagyúr

es hova teszem a lemezt? :F

hüllő

(#6) pumpika666 válasza gyiku (#5) üzenetére


pumpika666
csendes tag

ahova én is, a bd-játszóba :)
jobb ha külön van a kettő, már csak anyagilag is jobban megéri

(#7) nicu71


nicu71
addikt

ngyon tetszetős!egyből felhördültem :D valami ilyen kéne nekem is,a döglödő dvd playert potolandó! :K hálózati funkciók-netes tartalmak+optikai olvasó,ez az ! már tényleg csak az ár a kérdés.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#8) Patice válasza gyiku (#5) üzenetére


Patice
nagyúr

Épp lenne egy eladó Blu-ray lejátszóm. :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#9) Kelvin válasza nicu71 (#7) üzenetére


Kelvin
őstag

Már egy ideje itt van a Dune HD Smart B1, verhetetlen ha van rá 80e rudid :)

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#10) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

És ez vajon lefogja tudni játszani hálózatról BD iso-t menüvel, vagy a BD lemez fájlszerkezetét egy könyvtárba helyezve menüvel?

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#11) gyiku válasza Patice (#8) üzenetére


gyiku
nagyúr

akkor mar [link], bocsi.

hüllő

(#12) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Ezt figyelni fogom, egész jónak tűnik. Nekem ezekből mindig az hiányzik, hogy telefonról vagy tabletről a teljes médiatárat lássam ízléses menüvel.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#13) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Erre [#10]valaki, akinek van erről tapasztalata?

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.