Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Ha tényleg 29 órán át képes lesz zenélni,akkor a XpressMusic és Walkman márkanevek elsüllyedhetnek szégyenükben. :C

/\/0zb3/27

(#2) James Bond™


James Bond™
tag

Szétcsúsztatás nélkül, előlről olyan mint egy mp4 lejátszó, ami nem baj, mert gondolom ezt akarták a tervezők. Fiatalos, elegáns. Egészen jól néz ki. A piros színt azt kihagyhatnák. Zene telefont azért is nem vennék mert mindegyikben van valami színes rész.

•> Figyelj, tanulj, hogy később rád figyeljenek és tőled tanuljanak!

(#3) Jadro


Jadro
veterán

Arra azért kíváncsi lennék hogy 29 órán át kiszolgál 4 hallgatót úgy hogy ebből ugye kettő stereo BT headset. Kitaláltak valami újat az akkumulátorok terén? :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#4) Szabi1987


Szabi1987
aktív tag

Ez igen 29 óra,nem semmi!!! Tud ez az LG azért valamit!!
zenemobil

Golden Brown - The Stranglers

(#5) AMD Power válasza --Nozbert-- (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Kíváncsi leszek én erre... :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6) sztara


sztara
aktív tag

az Lg kezd fejlődni :) lehet hogy majd előre tör :U meg ez a 29 óra :Y :R

http://www.spiritaker.atw.hu/lelek.php?id=55163&nyelv=hun

(#7) AMD Power válasza sztara (#6) üzenetére


AMD Power
titán

Az LG már most fel fejlődött elég rendesen.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8) orbano válasza Szabi1987 (#4) üzenetére


orbano
félisten

tud. hazudni :)

egyébként nem értem. attól lesz egy telefon zenemobil, hogy raknak bele narancssárga betéteket, ezzel koppintva a walkman designt? elég szánalmas. legalább a nokia képes volt egyedi stílust kialakítani és nem mást majmolni... ehhez képest még azok s jobbak, pedig aki ismer itt a fórumon, tudhatja, hogy nem vagyok egy Nokia fan :)

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#9) copin válasza sztara (#6) üzenetére


copin
őstag

Elég vastag ahhoz hogy ne valami új akku legyen a "29 óra zenélés" okozója. Növelték a teljesítményt aztán csá.

29 óra gondolom néma lejátszóval és szuper alacsony bitrátájú mp3-al megy. ;]

(#10) mrlujoak válasza --Nozbert-- (#1) üzenetére


mrlujoak
veterán

Azért még bőven nem kell leírni a SE Walmant. Sőt!

Az nem derült ki a cikkből - vajon miért nem?! - hogy ezt a 29 órányi zenelejátszási képességet GSM módban, vagy netán repülő módban hozza a kicsike...

Ja, a legelső Walkman mobil, a W800i mikor is, á igen 2005-ben jelent meg, és akkor ő 30 órányi zenelejátszást tett lehetővé flight módban.

Egy 2005 novemeberi cikkből idézek:
"A W800i önálló zenelejátszóként, azaz Walkmanként is használható, minden bekapcsoláskor eldönthetjük, szükségünk van-e a mobiltelefonra. A Sony Ericsson szerint a GSM funkciók mellőzésével egy töltéssel akár 30 órán át képes folyamatos lejátszásra a készülék, így akár egy hosszú repülőúton is bőven elszórakoztathat minket anélkül, hogy veszélybe sodornánk a "repülés biztonságát"."

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#11) copin válasza mrlujoak (#10) üzenetére


copin
őstag

Hát kösz. Fullra töltött SE elméletileg több mint 300 órát bír ki készenlétben. Új GYÁRI akkuval átjátszótól 50 méterre sem volt képes egy hetet kibírni se, úgy hogy közben csak porosodott (nem nyúltak hozzá, nem fogadott hívást, sms-t) és full takarékra (semmi nem volt bekapcsolva, szóval teljesen szűz készenlét volt) volt állítva. Az ilyen adatok csak ködösítésre jók, másra nem.

(#12) James Bond™


James Bond™
tag

Engem nem nagyon szokott érdekelni a készenléti idő, persze zenetelefonnál már más a helyzet, de mint írtam zenetelefont nem vennék. A Samsung D900 -al megtapasztaltam milyen a kevés készenlét. Annak pár kép készítésére elég az akku. Nekem elég ha két napot kibír egy kis zenével, unaloműzésre. Viszont ezeket a "zenegép"-eknek kell az erős akkumlátor. Szerintem ez az LG még úgy sem bír 29 órát, ha repülőmódban van, de ne legyen igazam.

•> Figyelj, tanulj, hogy később rád figyeljenek és tőled tanuljanak!

(#13) mrlujoak válasza copin (#11) üzenetére


mrlujoak
veterán

:)

Természetesen ezeket az adatokat mi halandó felhasználók nem tudjuk kihozni a készülékekből. Ezek mind laboratóriumi körülmények között - netán számítással kreált - megálmodott adatok. A te szójárásoddal élve, az LG ködosítésére hívtam fel a figyelmét a Walkmant temető emberkének a SE ködösítésével. :P

Mellesleg írtad, hogy Új, gyári akkuval próbálkoztál. Felteszem Li-Ion akksi volt az a telep, amiről tudni kell, hogy a 4-ik 5-ik feltöltési ciklus után érik el a maximális kapacitásukat... :)

Az viszont tény, hogy a SE Walkman mobilok kifejezetten jók a zenelejátszási időtartamban, és felettébb megbízható a készenléti idejük is.

De legyen egy kicsit szó erről a zeneszörnyetegről is... Kicsi a kijelző, a Walkman családtól tanulva fixfókuszos a kamera, emellett összecsukva jól néz ki. Kifejezetten tetszik a tárcsát körülvevő mélyítés.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#14) copin válasza mrlujoak (#13) üzenetére


copin
őstag

A membránt formázó gomb nekem is tetszik (főleg úgy hogy mögötte tényleg van hangszóró). Valahol már láttam ezt a megoldást. ;]

A 4-5 töltés-merítés pedig nem oszt, nem szoroz. Mellesleg megálmodott adatokkal nem tudom ki dolgozik. A ködösítés helyett pedig használhattam volna a "hazudik" esetleg "átver" szavakat is.

(#15) T0rnad0 válasza orbano (#8) üzenetére


T0rnad0
addikt

Valahogy el kell adni a zenemobiljukat az elején :DDD "Később" majd változtatnak rajta ;]

Z Fold 4

(#16) badacsony


badacsony
őstag

A belső megfelelő, a külső :( .
A kijelző ehhez a telcsihez teljesen rendben van.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#17) _Bumburnyák_


_Bumburnyák_
csendes tag

Ez senkit nem idegesít:
A készülék 2 megapixeles fixfókuszos kamerát...???
Mert engem nagyon :W :W :W

Szia Bumburnyák!Kaparsz?

(#18) --Nozbert-- válasza _Bumburnyák_ (#17) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Engem nem igazán,mivel ezt a telefont inkább zenehallgatásra hegyeszték ki,mint fotózásra.

/\/0zb3/27

(#19) Szabi1987 válasza orbano (#8) üzenetére


Szabi1987
aktív tag

ha a fele igaz már az se rossz :DDD

Golden Brown - The Stranglers

(#20) hemaka válasza _Bumburnyák_ (#17) üzenetére


hemaka
nagyúr

Kit érdekel a kamera? :D Engem aztán hidegen hagy. :D

(#21) mark75


mark75
senior tag

tetszik a szin összeálitás,és a telo formája is jo.

(#22) orbano válasza _Bumburnyák_ (#17) üzenetére


orbano
félisten

én tök jól alszom :)

A vér nem válik VAZZE!™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.