Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cellpeti


cellpeti
veterán

nem is drága az a 80$ érte. :U várjuk...

Tigris, tigris, csóvafény...

(#2) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Szívem megszakadt, könnyem kicsordult... :B

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3) Steve1207 válasza cellpeti (#1) üzenetére


Steve1207
veterán

Úgy érzem itt az ideje kipróbálni lassan a simát :))

.

(#4) Lewzke


Lewzke
őstag

Skyrim Legendary után megint egy jó lépés a Bethesda-tól. Ha van kiadó ami az utolsó cseppig kisajtolja a játékait az a Bethesda. De nem rossz értelemben, fogta a jól sikerült TES sorozatot és a lehető legjobban eladta :D.

(#5) daneel92


daneel92
tag

ha nem ugyanakkor jönne a gta5...:(

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#6) batai15


batai15
félisten

Az első kettővel soha nem játszottam, ha lesz pénzem talán beszerzem.

(#7) steven84


steven84
tag

Ritka hogy egy kiadó ilyen rendes legyen.

(#8) Rexdemon válasza batai15 (#6) üzenetére


Rexdemon
aktív tag

Ma már elég retro, de anno nagyon nagy király volt :) "Miért tanuljunk angolul" motivációm egy fő mozgatóereje volt :D

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#9) vajaskifli


vajaskifli
tag

Battlespire és a Redguard miért maradhatott ki? Ha már TES fanoknak csinálják...

(#10) AxBattler


AxBattler
félisten

És az új oprendszerekkel, és hardverekkel vajon kompatibilisek lesznek? :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#11) Egonyolc válasza batai15 (#6) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Here you go:
http://www.elderscrolls.com/arena/

(mobilról nem tudok rendesen linkelni :( )

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#12) Akos96 válasza AxBattler (#10) üzenetére


Akos96
senior tag

Gáz lenne, ha nem. Meg gondolom Steames lesz a cucc, ott meg azért illene futnia.

A csomagra pedig mindenképp befizetek, a Morrowindet és az Obliviont már nagyon ki akartam próbálni, meg a Skyrimet is meg akartam venni déelcéstül. Most mind összejöhet. :D

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#13) Piszkos-Fred válasza vajaskifli (#9) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Mert PC-re nem jelent meg egyik sem.

(#14) AxBattler válasza Akos96 (#12) üzenetére


AxBattler
félisten

Ne vegyél rá mérget... :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#15) Piszkos-Fred válasza AxBattler (#10) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Aréna és a Daggerfall amolyan "gog.com" módszerrel lesz rajta, dosemulatorral fog futni simán (win7 64biten legalábbis megy mindkettő, saját tapasztalat). A felbontással majd trükközni kell, hogy legalább egy 1024x768-at vagy 800x600-at ki tudj hozni a játékból, hiszen ekkoriban ezek a felbontások még scifinek számítottak - ez lesz a legnagyobb "gond" az Arena és a Daggerfall esetében :)

[ Szerkesztve ]

(#16) GypsFulvus2 válasza Piszkos-Fred (#13) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Mindkettő megjelent PC-re is, mindkettő megvan. A Redguard-ot viszont Win7 alatt nem sikerült még működésre bírnom; ezért is lett volna jó, ha beleteszik a csomgba ezeket is. No mindegy...
A Daggerfallhoz amúgy van olyan mod, amivel a felbontás mai monitorokhoz szabható.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#17) genndy válasza Piszkos-Fred (#13) üzenetére


genndy
addikt

Battlespire biztosan megjelent. Volt is vele probléma rendesen (3D-kártyákat támogatja vagy sem, Win ini-kben kellett turkálni)...

megelőztek

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#18) Piszkos-Fred válasza GypsFulvus2 (#16) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Hm, akkor rosszul emlékeztem. Pedig úgy rémlik, hogy próbáltam beszerezni anno, de nem sikerült PC-re. Sorry ez esetben, ha neked megvan, és PC-re is, akkor én írtam f*szságot.

(#19) GypsFulvus2 válasza Piszkos-Fred (#18) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Semmi gond. Nem könnyű hozzájuk jutni lemezen. Jó lenne, ha egyszer a GOG-ra felkerülhetnének, de gondolom a Bethesda ebbe nem megy bele.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#20) #24650752


#24650752
törölt tag

És ez a csomag olyan DLC-ket is fog tartalmazni, mint például az Oblivionhoz való Fighter's Stronghold, Vile Lair, stb.?

(#21) Lenry


Lenry
félisten

nagyon szép, de így, hogy a Morrowind / Oblivion / Skyrim trió megvan, így kevésbé vonz... mégegyszer minek vegyem meg? :N

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22) vajaskifli


vajaskifli
tag

Az Arena meg a Daggerfall ingyenesen letölthető a Bethesda oldaláról. :) Engem csak az bosszant, hogy pár hete vettem meg a Steam-en (igen jó áron) az összes TES részt. Pedig ha előbb jelentik be, inkább ez kellett volna.

(#24) genndy válasza #24650752 (#20) üzenetére


genndy
addikt

Nem írja, csak a két nagyot. Tehát szerintem a kicsik nem lesznek benne, csak Oblivion GOTY lesz, nem Oblivion GOTY Deluxe. Sajnos.

morgyi : rosszul tudod. A KotN csak a KotN, egy darab DLC.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#25) #24650752 válasza #32839680 (#23) üzenetére


#24650752
törölt tag

:N

UESPWiki szerint a Knights of the Nine is egy DLC már. Abban pedig nincs benne a többi kis kiegészítő.

(#24) genndy: szomorú. Akkor ha én mondjuk meg akarom venni ezeket a kiegészítőket, hol, illetve hogyan tehetem? Ezen felül az Anthology pakknak lesz nem Steam-es változata is?

[ Szerkesztve ]

(#26) AxBattler válasza vajaskifli (#22) üzenetére


AxBattler
félisten

+ Abandonia-ról is tölthető! :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#27) genndy válasza #24650752 (#25) üzenetére


genndy
addikt

Bethesda oldaláról, gondolom.
Szerintem alapvetően nem-Steames lesz, mert csak a Skyrimhez kötelező. De erről még nincs infó.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#28) vajaskifli válasza #24650752 (#25) üzenetére


vajaskifli
tag

Szerintem már csak a Steam-en tudod beszerezni az Oblivion DLC-ket. A Bethesda honlapja meg csak az xbox.com oldalra irányít ha vásárlási szándékaid vannak. Ez miatt vettem meg a steam-en én is...

(#29) genndy válasza vajaskifli (#28) üzenetére


genndy
addikt

Nem lehet külön megvenni a DLC-ket Steamen. Oblivion GOTY vagy GOTY Deluxe van csak.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#30) vajaskifli válasza genndy (#29) üzenetére


vajaskifli
tag

Persze, ez teljesen világos (hiszen nekem is megvan a játék). A válaszom erre a kérdésre vonatkozott hogy: "Akkor ha én mondjuk meg akarom venni ezeket a kiegészítőket, hol, illetve hogyan tehetem?" De mivel úgy látom más lehetősége nincs a legális beszerzésre, így szerintem kár erről beszélni.

(#31) genndy válasza vajaskifli (#30) üzenetére


genndy
addikt

Akkor sem voltál egyértelmű :N ('Szerintem már csak a Steam-en tudod beszerezni az Oblivion DLC-ket.")
KÜLÖN ezek szerint sehol nem tudja megvenni, de Steamen biztosan nem, mert ott is már csak a GOTY-k vannak. Ha Steames DLC-k kellenek neki Steames alapjátékhoz (ha volt egyáltalán ilyen :F ), akkor kénytelen lesz külön sorként megvenni valamelyik GOTY-t.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#32) Wolverine válasza genndy (#24) üzenetére


Wolverine
félisten

Én ezzel megvárnék egy részletesebb bejelentést, vagy akár magát a megjelenést. (esetleg megkérdezném a Bethesdától...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33) #24650752 válasza genndy (#27) üzenetére


#24650752
törölt tag

Én is ezt hámozom ki a hírből, hogy ha meg is jelenik a Steamen, nem az lesz a fő szempont.
Viszont megnéztem a Bethesda honlapját és ott csak download from xbox.com feliratot olvasok. Az természetesen átirányít az Xbox Marketplace-re, ahonnan letölthetem X360-ra, nekem meg ugye az a verzió nem nyerő.

(#28) vajaskifli: megnéztem a Steamen is, ott sincsenek ezek külön fenn, csak egyedül a GOTY Edition Deluxe-ban. Tehát az Anniversary-ra akár rá lehetne aggatni a teljesség igénye nélküli jelzőt, ha ezek sem lesznek benne. Az már csak hab a tortán, hogy hiába akarom kikerülni a Steamet, nem tudom, tehát marad a Deluxe, ha a kerek egésszel akarok játszani, vagy a szopóág. De személy szerint kivárom a végét, mert lehet, mégis belekerül a csomagba.

[ Szerkesztve ]

(#34) vajaskifli válasza Wolverine (#32) üzenetére


vajaskifli
tag

Van hivatalos közlemény: http://de.bethblog.com/

(#36) Piszkos-Fred válasza vajaskifli (#34) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Nem tudja valaki, hogy lehet megoldani azt (webes proxy nélkül), hogy ne a német nyelvű bethblog jöjjön be? Hónapok óta nem lehet itthonról (magyar honból) elérni az eredeti angol nyelvű bethblog.com-t, csak a német nyelvű aldomaint. Oké, beszélek németül valamelyest, de a tartalom a német oldalon kevesebb, mint az eredetin.

Három különféle szolgáltatóval is próbáltam, de mindig automatikusan a németre ugrott. Ötlet? Én vagy balf*sz, vagy valami huncutság van itt és másnál is ez a helyzet?

(#38) Piszkos-Fred válasza #32839680 (#37) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Pontosan. Bár szerintem ez rajtuk kívülálló dolog lesz, de akkor sem értem, hogy miért és hogy lehetne megoldani. NA proxyn keresztül működik csak.

(#39) Ryder62


Ryder62
őstag

Szép pakk :)

(#40) Dr. Akula válasza steven84 (#7) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A CD Projekt mégjobb fej, kiszedte a securomot a Witcher2-ből, mert akadályozta a játékot, és inkább a vásárlók érdekeit tartották szem előtt. Na ez már valami. :)

(#42) Dr. Akula válasza #32839680 (#41) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A torrent az más tészta, nyilván a bevételüket féltették. De melyik másik céget érdekelte még hogy a LEGÁLIS vásárlók ne szopjanak? Mindegyiket úgy kell crackelni hogy használható legyen, hiába vetted meg.

(#43) Piszkos-Fred válasza Dr. Akula (#42) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Ez mondatod már azért majdnem egy Blikk szintű bulvársza...ferdítés. Azért túlzásokba sem kellene esni.

(#45) GypsFulvus2 válasza #32839680 (#44) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

A Witcher 2-ben kizárólag a dobozos verzióban volt DRM, amelyhez a kiadó (Atari) ragaszkodott. A GOG-on értékesített példányokban eleve nem volt. Aztán amikor a DRM-től megszokott módon problémákat okoztott a játékban, akkor a CD project lehetővé tette, hogy a dobozos verziót megvásorólók is letöltsék az exe-t a GOG-ról. Hivatalosan. Bármennyire is kapálózott ez ellen az Atari. Naaagyon kíváncsi vagyok, hogy egy EA, vagy Ubisoft mikor lépne hasonlót a vásárlói érdekében... Nem kell válaszolni, költői kérdés volt.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#46) Dr. Akula válasza #32839680 (#44) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Például? Én még egyet se láttam. Itt van pl. a GTA4: net nélkül még újra se tudom telepíteni, mert rilíz dét csekk van, meg vindóz lájv. Az ubisoftos "ha nincs neted, megszakad a játék" védelemről ne is beszéljünk. Szinte mindegyik játéknál kötelező feleslegesen pörgetni a DVD-t a meghajtóban, mert arról ellenőriz a védelem, és 50%-ban saját magát se ismeri fel eredetiként. Én minden játékhoz először a nodvd cracket telepítem, mert nem vagyok hajlandó a 21. században egy lassú korong felpörgetésére várni, meg cserélgetni a lemezt minden játék előtt. Aztán meg felteszem magamnak a kérdést hogy már megint miért boltban vettem meg pénzét, ha úgyis a neten kell okosítani, ahelyett hogy ingyen letöltöttem volna az okosítottat. Valahogy nem érzem hogy a legális felhasználásra motiválnák az embereket.

(#48) Dr. Akula válasza #32839680 (#47) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A DVD-n megvett játékot nem tudják elvenni tőled, az accountodat meg bármikor zárolhatják. A Blizzard pl. a térképhekket se engedélyezte a dio2-ben, pedig az nem csinált semmit, csak amit a Blizzard nem volt képes megoldani: lásd a térképen hol vagy. Meg sokszor nem is olcsóbb a digitális játék, vagy nem annyival mint kéne. Akkor meg minek kispórolni az anyagot? Nameg offline játéknál hadd ne kelljen már net! Majd ellenőrizzenek ha multizok.

(#49) Wolverine válasza Dr. Akula (#48) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha már felmerült a D3: ott pl. egyszerűen nincs offline játék. A térképek, az ellenfelek, a loot a szerverről töltődik be és nincs a gépeden. Ennek eredménye, hogy nem lehet feltörni sem egyszerűen, mert írni kell hozzá egy szerveremulátort...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#50) Dr. Akula válasza Wolverine (#49) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

De itt a dio2-ről volt szó. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.