Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Jeanne d'Arc válasza etohun (#22) üzenetére

Alcatel watch. :D Korrekt es ocó

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#52) Sebhelyes válasza kakuk.tamas (#48) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Az igazi értelmiségi elissza az okosóra árát! :D

(#53) Brekii válasza MCGaiwer (#47) üzenetére


Brekii
tag

Szerintem nagyon jó ötlet lenne. Az alap adott, hiszen a szerkezetet is cserélik. Ami itt a gondot jelentené az érintőkijelző kivitelezhetetlensége. Mondjuk gombos vezérlésnek (pebbble) talán jobban is örülnék, nem tapicsgolnám össze állandóan a kijelzőt. Szerintem gond lenne a fényerő és a tükröződés is. Nem a napfényre gondolok hanem belülre. Úgy mint amikor a kocsiban a műszerfalon hagysz egy darab papírt és este zavaróan látod a szélvédőn. Ugye itt is elválik a kijelző és az üveg, ami a telefonokban gyakorlatilag már egy egységet képez.

(#54) flexxx2 válasza kakuk.tamas (#48) üzenetére


flexxx2
őstag

Én is megnéztem az adatlapot...

(#55) Brekii válasza dilajoska1 (#49) üzenetére


Brekii
tag

Dehogynem: Apple :-) Nehogy már ide sorolj egy IWC -t , Lange & Sohne -t, Breguet et, vagy akár egy Jaeger -t :-). Ezeket csak falusi suttyók hordják kapáláshoz. Az ilyen középkori (ja bocs középkorú) értelmiség ilyet fel nem venne. Ezeket állandóan olajozni kell, meg nem is járnak pontosan :-). Tiszta szarság az egész:-). Ráadásul a hasonló értelmiség fel sem ismeri hogy mi van a kezén, és az nagyon égő ám mert azért annyit látnak, hogy nem Apple.

(#56) dilajoska1 válasza Brekii (#55) üzenetére


dilajoska1
őstag

Patek-ről meg Audemars-ról meg ne is beszéljünk :D :D !!! Én sem venném fel egyiket sem :D :DD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#57) MartOOn válasza dilajoska1 (#49) üzenetére


MartOOn
addikt

Nem csak azokkal nincs tisztaban... Kb semmivel sem ami foldfelszin kozelben jatszodik. Magassan repked alma alaku pici felhokon a fejunk felett es onnan tekint le reánk...
Kb en is az emlitett csoporthoz tartozom bar kicsit sem vagyok ertelmisegi (es ezt tekintsuk elonynek jelen helyzetben) de eszembe se jutna apple watchot venni. Nem azert mert apple meg ios meg tulhype-olt gagyinak tartom hanem mert nemes egyszeruseggel ronda mint a bűn. Kicsit sem nez ki jol. Marpedig egy ora nezzen ki vhogy. Szoval bovli na.
Tag-ra kivancsi leszek. Remelem sokak meglepetesere nem hagyja ki a mechanikus reszt es vhogyan otvozi a technikakat. Mert ugy latom mindenki eldontotte hogy ez is csak egy kor alaku kijelzo lesz. En remelem hogy nem.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#58) Janesz1981


Janesz1981
tag

Aki nem akar tucat okos órát és tehetős az megveszi . Remélem sok felesleges szemét nem lesz benne. Időt mutassa valamint hivásokat és üzeneteket kezelje aztán szevasz. Esetleges elavulása meg jobban növeli értékét bizonyos ember típusnál.

(#59) flexxx2 válasza MartOOn (#57) üzenetére


flexxx2
őstag

A "baj" az, hogy csak egy gombot látok, és az se klasszikus korona, hanem inkább "okosórás" gomb.
Úgyhogy mechanikus rész szerintem nem lesz.

(#60) fornettisuti


fornettisuti
veterán

porsche?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#61) FATtila78


FATtila78
tag

Nagyon szomorú lettem a kommenteket olvasva. Ti azt nem értitek,hogy aki mondjuk 2010ben összehasonlított egy iphone4et egy galaxy minivel, az már nem akarja lentebb adni a nívót. Az apple termékek ötvözik a tökéletes designt, a reccenésnélküli működést, a premium anyaghasználatot, és a könnyű kezelhetőséget. És ezek 2007 óta betonstabilan megállapított tények, nem kell apple birkának lenni hozzá, hogy lássátok. A pénzemért meg sokat megdolgoztam, hagy döntsem el én, hogy csak a legjobbat választom az élet minden területén. Ezért veszek csak Apple cuccokat, sőt, ha kávét akarok inni, akkor a zöld logós kávézót leszámítva sehova nem teszem be a lábam. Márkát direkt nem irok, még azért is nekem esnétek.

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#62) Ricardo válasza FATtila78 (#61) üzenetére


Ricardo
félisten

"És ezek 2007 óta betonstabilan megállapított tények,"

Hát persze. 2007 óta nem volt térerő probléma, nem kopott az egyik fekete széria, nem hajlott könnyen a nagyobb iPhone....... Ja, de mégis. :DDD

Nem rosszak az Apple készülékei (most a telefonokra gondolok) de nem tökéletesek. Ne akard annak feltüntetni őket. pont ez különbözteti meg a felhasználót a márka fantól :U

"sőt, ha kávét akarok inni, akkor a zöld logós kávézót leszámítva sehova nem teszem be a lábam. "

Egyszer próbálj ki egy rendes olasz kávézót ;)

[ Szerkesztve ]

(#63) Ricardo válasza FATtila78 (#61) üzenetére


Ricardo
félisten

Kifutottam a szerkesztési időből.

"2010ben összehasonlított egy iphone4et egy galaxy minivel, az már nem akarja lentebb adni a nívót. "

iPhone 4vs Galaxy mini? Finoman szólva sem egy kategória :U

A Galaxy mininél nem nehéz jobbnak lenni.

Az iPhone-ok felső kategóriás készülékek. Akkor az a minimum, hogy a felső kategóriás konkurensekkel méred össze őket.
Még egyszer.
Nagyon jó készülékei vannak az Apple-nek, de ahogy egyik gyártó termékei, így ezek sem tökéletesek.

"A pénzemért meg sokat megdolgoztam, hagy döntsem el én, hogy csak a legjobbat választom az élet minden területén."

Pontosítsunk. A neked legmegfelelőbb.

"Nagyon szomorú lettem a kommenteket olvasva. "

Nem értem mit vártál. Leprolizol egy meg sem jelent prémium terméket, mert várhatóan nem teljesen kompatibilis az általad használt márkával. amik egyébként az általad használt márka korlátainak köszönhető,és ezek után csodálkozol a kommenteken :U

[ Szerkesztve ]

(#64) Viktor77 válasza FATtila78 (#61) üzenetére


Viktor77
titán

Én 2007-ben összehasonlítottam az akkori W800-amat egy tárcsás, vezetékes telefonnal. Na, azóta nem használok vezetékest.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#65) Brekii válasza FATtila78 (#61) üzenetére


Brekii
tag

Ti azt nem értitek,hogy aki mondjuk 2010ben összehasonlított egy iphone4et egy galaxy minivel, az már nem akarja lentebb adni a nívót.
Minél? Miért egy minivel hasonlítod? Pont ez a baj hogy egy olcsó kategóriás eszközzel szokták elvégezni a hasonlítgatást. Az adott időszak csúcskészülékeivel kell hasonlítgani.

És ezek 2007 óta betonstabilan megállapított tények,
Naaa azért ezt talán ne. Ki állapította ezt meg betonstabilan? Talán egy középkorú értelmiségi? Jó telefon ez kétségtelen de egyrészről vannak még jó telefonok, másrészről ugye az almás telefonok sem hibátlanok. Az meg hogy egyszerűen kezelhető lenne.... , vagy legalábbis egyszerűbben mint más, ezt azért nem állítanám. A szervizéről meg inkább nem is beszélek. Pont most szembesültem a dilettantizmus csúcsával náluk.

A pénzemért meg sokat megdolgoztam, hagy döntsem el én, hogy csak a legjobbat választom az élet minden területén.
Nyugodtan döntsd el de azért nem hülye igénytelen aki nem osztja a te értékrendedet.

sőt, ha kávét akarok inni, akkor a zöld logós kávézót leszámítva sehova nem teszem be a lábam
Na látod pont ezért a szemléletért kapja minden Apple fan az ívet. Mi többi halandók megkóstolunk mást is és ha találunk jobbat azt vesszük ami jobban ízlik :-).

(#66) MCGaiwer válasza FATtila78 (#61) üzenetére


MCGaiwer
addikt

no need to think, just open your wallet.

a placebó és a birka hatás az élet túl sok területén igazolódik :(

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#67) dilajoska1 válasza FATtila78 (#61) üzenetére


dilajoska1
őstag

Ha tényleg mindenből a legjobbat akarod akkor felejtsd el az apple watchot és a hasonló okosórákat, ha fontos neked hogy legyen a karodon is valami akkor itt nézz szét ;) :D !

[link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#68) nikilauda


nikilauda
senior tag

Ennyire nem jön át nektek,hogy FATila csak szórakozik?

FATila78 ne hagy abba! :)

[ Szerkesztve ]

(#69) razzorr válasza nikilauda (#68) üzenetére


razzorr
őstag

Ez a csóka egy fizetett provokátor.
Ez olyan mint amikor valaki azt mondja,hogy az igényes,tehetős és magára valamit adó ember bmw-t,audit vesz. Persze,én meg halőr vagyok. Egy Tag-hoz minimum egy Merci dukál de leginkább Bentley (de ahhoz meg akkor már a Breitling) A "pórnépnek" meg jó lesz az eppöl egy audi kombóval.

(#70) nikilauda válasza razzorr (#69) üzenetére


nikilauda
senior tag

Én szórakoztatónak találom a hozzászólásait. Legalább nem az unalmas, igénytelen fika megy a táborok között. Feldobja a topikot.

(#71) gerii válasza nikilauda (#70) üzenetére


gerii
addikt

Azért igencsak fárasztó, hogy minden 2. komment róla szól, régen ezt flame-nek hívták, és kapott pihenőt az illető...

[ Szerkesztve ]

(#72) nikilauda válasza gerii (#71) üzenetére


nikilauda
senior tag

nem kell ezt ennyire komolyan venni. :)

(#73) gerii válasza nikilauda (#72) üzenetére


gerii
addikt

Nekem mindegy, ugrom a topicot, csak ez nem az én pénztárcámnak fog fájni.

(#74) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Van pár Tag Heuer-em is, de ezt biztosan nem venném meg. Igaz nekem egyik okos óra sem óra.

(#75) MartOOn válasza Fejvadi (#74) üzenetére


MartOOn
addikt

nincsenek nagy igenyeim... egy 2012-es Formula 1-el dobjal mar meg legyszi! :DDD egy monaco 24 replikam van. talan egyszer tudok venni majd magamnak egy eredeti Tag Heuert. sima formula 1 vagy aquaracer is megteszi. nem kell grand carrera vagy Steve Mcqueen Monacoja.
en varom h mit gurit ezen a fronton a Tag, nekem a Meridiist telo is bejott. abbol is volt egy replikam. :D Oltonyhoz jol allt.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#76) -Skylake- válasza FATtila78 (#61) üzenetére


-Skylake-
addikt

Aztamindenit papa , hat dobtam egy zsak kekszet neked ! Egyebkent ha egyszer ugy erzed innal egy RENDES kavet az Applebucks helyett , gyere at Erdre hozzam ( pestol alig 20km ) aztan fozok neked egyet ezen [link] Ez a komment egyebkent osszeseget tekintve feler egy asd-el-magad kezdoszettel. Minden egyes szo megeroszakolta a szemem amit monitorra vetettel. A nagy kozepkoru ertelmiseg ejjj.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#77) bulikavagyok válasza -Skylake- (#76) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

+1 :R
De hagyjuk már ezt a "középkorú" jelzőt.. Szerintem max 18 lehet a srác. Ha tényleg 78-as lenne - amire a felhasználóneve utal-, biztosan nem nevezné magát középkorúnak. Én is 78-as vagyok, tehát 36 éves. És csak egy 16 éves szemében lehetek középkorú maximum...:D A középkor innen még legalább 8-10 év. Kamu az egész... :N

[ Szerkesztve ]

(#78) MartOOn válasza -Skylake- (#76) üzenetére


MartOOn
addikt

meg is kapta a jussat.
az a baj h komolyan gondolja es sok ilyen van. ez kb olyan mint a hulye rendor meg a buta szoke. (bocs ha valakit erint) de ez szintiszta eloitelet. sok ilyen almas van de nem mind az. viszont tuti hogy a legalja alapjan iteltetik meg az egesz csoport. nagyon sokan nem divatbol veszik. de sokkal tobben mint amennyien bevalljak. ;)
de ez igaz lehet rank droidokra is. tenyleg mindig kell nekunk a legujjabb? tenyleg kell/szuksegunk van a 8-16 magos telokra 4giga rammal 4K-s kijelzovel?
a sajat alairasomat csekkolva, siman ellennek a mai napig pl a nexus 5-tel is.
bocs az agymenesert.
nagyonoof vagyok. huzok is

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#79) -Skylake- válasza bulikavagyok (#77) üzenetére


-Skylake-
addikt

Az a baj , hogy en tenyleg elhiszem ,hogy emberunk nem gyerek :(

#78: magamnak note 4et , paromnak i6 ot vettem , egyaltalan nincs gondom az almaval , csak nem nekem valo. A gondom azokkal van akik olyanok mint kozepkoru forumtarsunk.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#80) bulikavagyok válasza -Skylake- (#79) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem is tudom. Annyi trollal találkoztam már itt, és némelyiknek egész kifinomultak a módszerei. Ez az ember nekem a hihetetlen kategória..

(#81) Fejvadi válasza MartOOn (#75) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ez az egyik hobbim, szeretem a jó órákat, de még jobban a 300 éves zsebórákat. :)

(#82) Kékes525


Kékes525
félisten

Ki az aki ennyi pénzt ad egy okos óráért? Én biztosan nem.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#83) Carlas válasza [CsuCsu] (#7) üzenetére


Carlas
senior tag

Úgyse tudod megvenni egyiket sem, így ez a hatalmas probléma nem érint majd.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#84) Carlas válasza gerii (#12) üzenetére


Carlas
senior tag

Az hogy amikor a Vertu behozatott a boltjába az andrássyn 200db 800e-es telot és az 1 hét alatt elfogyott, akkor szted ez nem? Nem csak szegények élnek itt. Akinek van pénze röhögve megveszi és leszarja az árat.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#85) Carlas válasza Kékes525 (#82) üzenetére


Carlas
senior tag

és?

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#86) MCGaiwer válasza Carlas (#84) üzenetére


MCGaiwer
addikt

azért a 800e vertu kb olyan, mintha 8millióért adnának egy új 7es bmw-t. azt is elvinnék 1 perc alatt...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#87) Carlas válasza FATtila78 (#61) üzenetére


Carlas
senior tag

Én pl a Macbook Pro-tol amikor megvettem 2012-ben újonnan, agybajt kaptam. Az minden volt csak nem gördülékeny. Ahogy egy Photoshop vagy egy kicsit munkásabb dolog elindult, a gép kakukk. Gyűlöltem hogy akkor 350e-ért ezt a szart adták. Szép volt, jól összerakták, kényelmes volt, böngészni, videót nézni stb, fotókat nézni de munkára egy kaki. Helyette inkább egy Alienware-t vehettem volna amit mai napig vígan tolhatnék. Van Ipadam, imádom, nekem a legjobb tablet, pedig sokat próbáltam de mindig az ipad volt a legjobb. Illetve a nagy külső touchpad volt ami magasan jó volt az appletől. Telóban is szerettem, de ott irreális az ára. Régen nagyon látszott mennyire jó, ma már közel sem, inkább csak hogy apple és az jó. Semmi konkrét. Az Imac is vicc kategória, de nem a termék maga. Az megfelelő belsőven min 27"-on kiváló termék de azért az árért 100x-or jobb gépet rakok össze jobb belsővel + az OSX-et is rátolom. Ez az elvakultság egy embert jellemez aki szűk látókörű és tudatlan, ismerete hiányos arról hogy mi hogy megy csak a reklámnak meg a hype az ami vezeti. Így tök mind1 mit csinál meg, szerintem ha beraknák az FM rádiót akkor is az ilyen emberek azon jobban hallanának mindent mint bármely más készüléken + olyan újdonságként tolnák be hogy csak na.

[ Módosította: Viktor77 ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#88) Carlas válasza MCGaiwer (#86) üzenetére


Carlas
senior tag

Ez a vertu nem is volt kimagasló. De az 500e tag h. sem drága akinek eddig is volt ilyen kategóriában órája.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#89) Kékes525 válasza Carlas (#85) üzenetére


Kékes525
félisten

Mi és? Mondani is akarsz valamit, vagy csak hozzászólásokat gyűjtöd? :U

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#90) Carlas válasza Kékes525 (#89) üzenetére


Carlas
senior tag

Csak ez miért fontos hogy te nem adsz ennyi érte? Amúgy meg 1000 más dologért is adnak jóval többet azok akik megtehetik. Olyan mintha az 500e-es okosóra óra Sci-fi lenne az meg végképp hogy ezekre embereknek van pénze, pedig van jóval drágább is és azt is megvették jó páran pl Apple Watchból.

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#91) Kékes525 válasza Carlas (#90) üzenetére


Kékes525
félisten

"Csak ez miért fontos hogy te nem adsz ennyi érte?" Azért, mert ha vennék, akkor sokkal olcsóbban jobb terméket tudnék venni. Státusz szimbólum nem kell.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#92) Carlas válasza Kékes525 (#91) üzenetére


Carlas
senior tag

Honnan tudod mennyire jó, be sincs mutatva? Mi az ami egy másik okosórában jobb, vagy melyik az ami nagyon jó? Szerintem egyik sem jelenleg A státusz meg kinek mit jelent. Ennyi erővel sok minden lehet az. Ez olyan valakinek akinek nincs pénze annak egy Galaxy A5 telefon is lehet az, aki meg milliomos annak egy Full Arany vertu sem megfelelő.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#93) Kékes525 válasza Carlas (#92) üzenetére


Kékes525
félisten

Az igaz, hogy egyik sem. Nekem semmi pluszt nem nyújtanak az okos órák. Az okos karkötők is megteszik. Olyat használok is.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#94) #76385920


#76385920
törölt tag

A TAG Heuer portfóliójába talán belefér egy ilyen okosóra. Mint brand luxus termékekkel foglalkoznak (óra, szemüvegkeret, stb.) A luxustermék soha nem az ár-érték arányáról ismerszik meg. Azt kéne megérteni, hogy kurvára nem a magyar piacra a mi pénztárcánkhoz vannak belőve az árak a TAG-nál. USA, Közel-Kelet, Oroszország, Kína. És igen, meg fogják vásárolni. :)

(#95) Kékes525 válasza #76385920 (#94) üzenetére


Kékes525
félisten

Az embereknek mindig van kidobható pénzük, még akkor is, ha amúgy nincs is sok belőle.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#96) Carlas válasza Kékes525 (#93) üzenetére


Carlas
senior tag

Nekem volt már pár de a végén a rendes óránál maradtam. Most pluszba eg Xiaomi mi bandet használok arra ha üzenetem, emailem vagy hívásom jön, hogy jelezzen mert a táskában nem veszem észre ha nem hallgatok zenét. Tökéletesen teszi a dolgát és az akkuja 1 hónapot bír.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#97) #76385920 válasza Kékes525 (#95) üzenetére


#76385920
törölt tag

Az más, azt képmutatónak hívják! :)

(#98) bulikavagyok válasza #76385920 (#94) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Így van! Ez az óra sikerre van ítélve szerintem is.. És itthon is el fognak adni belőle pár száz darabot minimum.. Kíváncsian várom a további részleteket vele kapcsolatban, mert engem is érdekelhet.

[ Szerkesztve ]

(#99) totron


totron
addikt

Ki tud minél drágábban minél okosabb lenni címû versenyünkrõl jelentkezünk: mindenki elbukott, a bank nyert. Köszönjük a figyelmet. Különben nem is a Heuer lenne, ha nem száll be.

(#100) Döglött Róka válasza kakuk.tamas (#48) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Az "eleterzes" a legkemenyebb:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.