Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kcsa


kcsa
veterán

vagy egy kínai hamisítvány valójában :D

(#2) dedike


dedike
addikt

Hát hogy néz már ki ez a sz.r, akarom írni csúnyaság?! :Y

Jó szerencsét!

(#3) DemonDani


DemonDani
addikt

mi a fene lenne ez bakker :DDD hű de ronda

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4) fricz19


fricz19
őstag

kétlem hogy a nokia ilyet kiadna

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#5) sbazsi válasza DemonDani (#3) üzenetére


sbazsi
veterán

nokia...

(#6) m@xsys


m@xsys
senior tag

Jóizlés : -5 ...ezt haza nem vinném, de azért érdekelne, h mennyiért viszik majd el.

(#7) madstunt


madstunt
addikt

lollercoaster hszek már megint. ott a hírben is hogy csak egy fejlesztési proto valszeg.

(#8) ClioRS válasza madstunt (#7) üzenetére


ClioRS
őstag

És még hány lesz.... :DD

(#9) Gengi válasza madstunt (#7) üzenetére


Gengi
senior tag

Már nem egyszer észrevettem ,hogy az emberek el se olvassák a híreket csak komentelnek a cím és a kép alapján (mint most)

Egyébként 800 dollár körül elvihető az Ebay-en ,azok számára ,akik szeretik a különleges darabokat. De prototípus lévén nem igazán valószínű ,hogy egy szekrényen kívül máshol használnák.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#10) FRENK1988


FRENK1988
veterán

kövezzetek meg de nekem bejön

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#11) hans87


hans87
tag

Hát szépnek nem merném nevezni. De, az ötlet tetszik. Egy ilyen csúszkás Nokia, Touch&Type rendszerrel, jó kamerával, az X3-02 anyagminőségével, színvonalas belsővel nem lenne rossz. :U

Nokia 5530

(#12) maláj


maláj
őstag

hát ez valami borzalom ...

(#13) Ricardo válasza hans87 (#11) üzenetére


Ricardo
félisten

Jó ötlet, sőt egy qwertyvel szerelt touch&type is jöhetne. Lenne rá kereslet.

(#14) keIdor válasza FRENK1988 (#10) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem is jól néz ki.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#15) joey04 válasza Gengi (#9) üzenetére


joey04
titán

Most még a címet is elég lett volna talán elolvasni pedig :U :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) Depression


Depression
veterán

Egy olyan nokia, ami tetszik. Persze, hogy nem kerül forgalomba.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#17) Lompos48


Lompos48
nagyúr

Ez legalább ismét telefonnak néz(ne) ki.

(#18) #71321344


#71321344
törölt tag

gombokon még kicsit designolnának és nem lenne rossz!

(#19) BloodRay


BloodRay
veterán

Érdekes darab.
Kíváncsi lennék a Nokia mit szól hozzá amikor ilyen árverésen látja viszont a prototípust... :U
Továbbra is feltételezve persze, hogy nem egy ügyes kínai készülék.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#20) GALARDO


GALARDO
addikt

Elég csúnya. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#21) hemaka


hemaka
nagyúr

jó nagy telefon lehet :D

(#22) skajwa


skajwa
senior tag

Mindig érdekelt, hogy az ilyen prototípusok hogy kerülnek fel az ebayre....:D ;]

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#23) plus44


plus44
veterán

Nem olyan csúnya ez am. csak finomítsanak még rajta!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#24) madstunt válasza skajwa (#22) üzenetére


madstunt
addikt

na az engem is bár lehet szívesebben pályáznék egy SE Paris protora, az szvsz különlegesebb

plus44 hát igen a rang nem jelent semmit PH!-n ezt most sikeresen bebizonyítottad :D

[ Szerkesztve ]

(#25) joey04 válasza madstunt (#24) üzenetére


joey04
titán

szerintem ez különlegesebb, mert a Paris egy létező modell, csak törölték, ez viszont egy olyan, amit eleve ki sem akartak adni, hanem ahogy a cikkben is van, vélhetőleg az N8 fejlesztéséhez használták fel, tehát ez egy teljesen "szellemphone."

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) madstunt válasza joey04 (#25) üzenetére


madstunt
addikt

megítélés kérdése. remélem lecsap erre valamelyik mobilos site és lesz valami bemutató
nemrég még volt vaterán mpx300 az is elgondolkodtatott

[ Szerkesztve ]

(#27) joey04 válasza madstunt (#26) üzenetére


joey04
titán

uh most néztem, van 2! nem is tudtam, hogy ilyen alacsony áron mennek. 20-25k! ha egy picit több pénzem lenne... de lecsapnék rá. :O

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) G.FeT


G.FeT
tag

Rondának azért én se nevezném. Különben nem volna elvetendő ötlet egy ilyen kialakítású okostelefon, amin jelen van az érintőképernyő és a numerikus gombsor is. Nem okosat a Nokia már ugye csinált hasonlót (gondolok itt a Touch & Type-ra).
Ha már itt tartunk, én is utazom a különleges darabokra, mivel gyűjtő vagyok. Odáig még sajnos nem jutottam, hogy proto is legyen a polcomon. Most épp Nokia 6650-esre hajtok, a 2002-es modellre.

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#29) gPéter


gPéter
tag

a mobilmania.cz szerint ezt a telefont az n86-os utódának szánták,csak az érintőkijelző-mánia miatt ejtették.

(#30) Peterson_


Peterson_
addikt

Szerintem is teljesen normálisan néz ki.
El is fogadnám(persze csak ingyen :DDD )

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#31) sekli


sekli
addikt

A cikk címével ellentétben a telefon szerintem nem érintőkijelzős.

(#32) zdanee válasza sekli (#31) üzenetére


zdanee
őstag

Szerintem sem tunik S60v5-nek a szoftver, inkabb valami atmeneti allapot a v3 es a v5 kozott. Arrol sem vagyok meggyozodve h erintos, erre semmi nem utal, a kezeloszervek sem ezt sugalljak, a felbontas is 3:4-hez aranyu, csak magasabb, talan 480x640? En is nagyon szivesen olvasnek rola egy elemzest :)

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#33) joey04 válasza gPéter (#29) üzenetére


joey04
titán

Ha ez igaz, és ezt elvileg így gyárani akarták, akkor vissza kell(ene) vonnom a minősítéset, és így már "egy szinten" van a Paris és Mpx modellekkel.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.