Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BotaN


BotaN
senior tag

Mióta számítógépen játszom (jó régóta) azóta kerget az őrületbe ez a kérdés. Biztos én vagyok szuper érzékeny az input laggra vagy a széteső képre, de ha ez megoldást jelent akkor megveszem.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#2) coolpet válasza BotaN (#1) üzenetére


coolpet
senior tag

Visszaveszel a grafikabol, bekapcsolod a vsync-et, es boldog vagy :)

Egyebkent is ha lcd-n nem nativban jatszasz hanem kicsit kisebben, akkor kikakpcsolhatod az aa-t es az anizotrop szurest is mert a moncsi auton megcsinalja :)
Mivel nem tud nem nativban tueles kepet adni, igy kisit elmossa a kepet, de nemmegy a jatekelmeny rovasara.

(#3) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Az új MSI Afterburner 2.2.0 Beta 10-ben is van hasonló funkció. Lehet limitálni mondjuk 90 FPS-re és akkor nem fog váltakozni egyfolytában. Kérdés mennyivel jobb ez, mint a játékban beállítani a vsync-et.

Ki lehetne próbálni.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#4) Razermazer


Razermazer
őstag

Hú mekkora ötlet ez az otthoni felhő, ez nagyon szimpatikus nekem, a bika gépemet így használhatnám szervernek. Nagyon jó tetszik. Az ára a kérdéses havonta vajon majd mennyit kérnek el érte, ha egyáltalán így kell fizetni majd.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#5) atti_2010


atti_2010
nagyúr

A Lucid most már rendszeresen feltalál valami haszontalan dolgot, de lehet ebből is meg lehet élni.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#6) robyeger válasza coolpet (#2) üzenetére


robyeger
addikt

"Egyebkent is ha lcd-n nem nativban jatszasz hanem kicsit kisebben, akkor kikakpcsolhatod az aa-t es az anizotrop szurest is mert a moncsi auton megcsinalja" :O
Kár volt akkor ilyen drága gépet venned, ezt egy konzol is megcsinálja töredék áron és ugyan úgy ráfoghatod, hogy a játékélményedet* nem rontja
*biztos, ami biztos maradjunk az 1számnál és ne általánosítsunk
Amúgy amiről beszélsz, annak a becsületes neve felskálázás

[ Szerkesztve ]

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#7) BotaN válasza coolpet (#2) üzenetére


BotaN
senior tag

Mi köze ennek a grafikához? Ha lejjebb veszem, akkor csak több FPS-en lesz, ha ilyenkor bekapcsolod a v-syncet, akkor csak több képkocka kerül a bufferba aminek még több idő kell hogy a monitorra kerüljön, ergo nő az input lagg.

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#8) Nikla


Nikla
tag

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem szimpatikus a Lucid, bár "kis" résekre fekszenek rá, de mindig valami új, még ha a fele (sajnos) nem is jön össze. Itt legalább valami R&D zajlik, még ha kicsit szerencsétlenkedve is, de legalább nem azzal vannak lefoglalva, hogy a meglévő dolgaik szabadalmaival trollkodnak :))

Kíváncsi leszek, lesz-e itthon elérhető olyan telefon ami XLR8-et tartalmaz...

De VGware egy olyan dolog, amiből régóta keresek életképeset :) Remélem jó lesz :C

[ Szerkesztve ]

Ha a hangya saját súlyának 50x -esét bírja el, akkor 10g hangyát le lehet küldeni egy sörért :)

(#9) Meteorhead


Meteorhead
aktív tag

Az otthoni felhő szerintem simán megérheti. Egy háztartásban, ahol több gyerek is van, és játszanak, sokkal olcsóbb egy izmos gépet összerakni egy Radeon HD7990-el, kikapcsolni a Crossfire-t, és 40.000 forintos cuccokkal tolni a játékot wireless módon akárhonnan a házból, mint több asztali (vagy főleg notebookot) szinten tartani aktuális játékokhoz mérten.

(#10) Nikla válasza Meteorhead (#9) üzenetére


Nikla
tag

Arról nem beszélve, hogy pl le lehet tenni pinyoba, központilag managelni, és ha valaki nagyon kiakarná számolni, szerintem még az össz fogyasztás is kevesebb lenne (?)

Kíváncsi leszek milyen limitációk lesznek, illetve milyen optimalizációk.. pl ha a mobilon 480*800 a notimon lévő monitor pedig fullHD akkor itt ilyen beállítással futtatja, ott olyannal? vagy kézzel managelt lesz... hmm.. rég volt szoftware amit ennyire vártam, hogy kipróbálhassak...

Ha a hangya saját súlyának 50x -esét bírja el, akkor 10g hangyát le lehet küldeni egy sörért :)

(#11) arn


arn
félisten

eleg kreativ emberek dolgoznak ott :)

"teljesitmenynovelesre" hasznalni szerintem sincs tul sok ertelme, viszont ha esetleg a fogyasztasban visszakoszonne, akkor az jo lenne. vegulis kevesebbet porog a cucc.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#12) Pikari


Pikari
őstag

nahát, feltalálták a vsyncet, mekkora királyok

remélem, hamarosan szabadalmaztatják, hogy aztán az amerikában székelő hazaáruló imperialista bíróság és működésképtelen igazságszolgáltatás rárúghassa az ajtót az nvidiára, az atira és az intelre is, intellectual property megsértése címén

akkor én már csak egy kávét kérek.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#13) Taragas válasza Pikari (#12) üzenetére


Taragas
aktív tag

Szerintem meg érdekes a ez a cucc, mármint ha valaki nem annyira fps huszár, de érzékeny a széteső képre, és arra hogy nem akkor sül el a fegyver amikor ő megnyomja a gombot, annak ez nagy segítség lesz. 60 FPS már nekem pl elég lenne mindenre, de azt néha én is észre veszem, hogy nem akkor szól el a fegyver amikor kéne, plusz a széteső képért sem vagyok oda. Ráadásul energiát is spórol. Kíváncsi leszek a hatékonyságára. Egy kérdés: Ehhez kell egy chip az alaplapra, vagy ez csak egy sima program?

Az otthoni felhős rendszer is érdekes amúgy, csak kár hogy nekem egy ilyen kiépítéshez nem lenne pénzem. Sokgyermekes családhoz amúgy tökéletes. Kérdés mennyit kell érte fizetni.

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#14) Tikakukac


Tikakukac
titán

Az otthoni felhő jó dolog lenne, de elég szűk rétegnek. A többi meg...nos legalább csinálnak valamit, Blahán kunyerálásnál még mindig jobb :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#15) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ha olyan hatákony éesz,mint a LucidVirtu,allpr felejtős.
Gyakorlatilag az sem ér semmit,mivel nem kapcsolja le teljesen a dedikált VGA-t. Ketyeg továbbra is idle módban, tehát adtunk a sz@rnak egy pofont.
Kimértem fogyimérővel, elhanyagolható a fogyasztásbeli különbség (pár Watt), viszont a teljesítményt rontja.
Kuka :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#16) Jester01 válasza Pikari (#12) üzenetére


Jester01
veterán

Meg a VirtualGL-t :U

Jester

(#17) bmollszeptim


bmollszeptim
aktív tag

most hallok előszőr a LucidLogix-ról.Hasznos megoldást igér :K

üdv.

(#18) Dark Archon válasza coolpet (#2) üzenetére


Dark Archon
addikt

Ezen felül még a triple buffer-t is érdemes bekapcsolni (akár driverből), főleg, ha a gép nem feltétlenül tud 60fps-t kiköhögni mindig minimum, mert triple bufferrel a következő lépcső nem a 30fps lesz, hanem annyi, amennyit tud a gép.

Ebből kifolyólag én nem látom értelmét ennek a LucidLogix-nek.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#19) HaZse válasza mcwolf79 (#15) üzenetére


HaZse
őstag

Ha a dedikált VGA nem támogatja az olyan módot, ahol ki lehet kapcsolni teljesen, akkor ott persze, hogy nincs értelme. De ha viszont támogatja a GPU, akkor csak játék futtatása esetén kapcsol be a dedikált VGA. Lásd a notilnál, ahol van IGP és dedikált VGA.

Én is örülnék, ha menne a saját konfigommal, de sajnos nem megy.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#20) lbalog01


lbalog01
tag

én nem értem: bika vga+vsync+120Hz-es monitor, minek ide a hókuszpókusz :F

***ROGER***

(#21) #16939776


#16939776
törölt tag

Igaza van a cikknek" nem szeretnék kompromisszumokat kötni" 40ms-es inputlag, kötelező Vsync...FAIL

"Csúcs"VGA mellé ahol a 18-25W-ból kellene 3W-t(PCi-Ex vezérlő)
csinálni, ép eszű gamer nem vág bele ebbe.

Modern "közepes/kis" vga, ami támogatja a technológiát, van kb.:5-10W idle fogyasztása, Ebből tudna ez 3W-ot csinálni.

El lehet gondolkodni hogy van-e értelme ezekkel a kompromisszumokkal. :U

Tartok egy Max:33W-ot fogyasztó meg egy Max:400W-ot fogyasztót, mind a kettőt csak arra használom amire alkalmas ;]

[ Szerkesztve ]

(#22) Abu85 válasza HaZse (#19) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez nem azon múlik. A VGA-t nem lehet teljesen lekapcsolni. Egyszerűen valamennyire futnia kell, hogy később feléleszthető legyen. Az idle-nél kisebb a fogyasztás, de nem sokkal. A notinál is így van. 100%-ra nem kapcsolható ki. Ha kilövöd, akkor csak újraindítással élesztheted újra, ami meg nem érdeke a cégeknek. A PCI Express vezérlőt legalább működtetni kell, és a memóriákat frissíteni.
Van értelme a dolognak, de nem képes csodát tenni. Azt a fogyasztási szintet, amit az IGP önmagában kínál egy dGPU-s noti nem tudja hozni. Ellenben a lekapcsolással a fogyasztás még mindig kisebb valamennyivel, mint nélküle. Ezt kell figyelembe venni.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#23) Nikla válasza lbalog01 (#20) üzenetére


Nikla
tag

azért mert drága a 120hz-es IPS :) :))

Ha a hangya saját súlyának 50x -esét bírja el, akkor 10g hangyát le lehet küldeni egy sörért :)

(#24) Jester01 válasza Abu85 (#22) üzenetére


Jester01
veterán

Már miért ne lehetne lekapcsolni. Csak akarás kérdése ;)
A VGA memóriát ilyenkor eleve nem kell frissíteni, azt újra lehet tölteni szükség esetén.

Ha kilövöd, akkor csak újraindítással élesztheted újra, ami meg nem érdeke a cégeknek.

Mármint az eszköz illetve a megfelelő pcie port újraindításával. Ez miért nem érdeke a cégeknek?

Lásd még:

· L2: This link state is intended to comprehend D3cold with Aux power support. Sideband WAKE# signaling is recommended to cause wake-capable devices to exit this state. The power saving opportunities for this state include, but are not limited to, shutdown of all transceiver circuitry except detection circuitry to support exit, clock gating of all PCI Express logic, and shutdown of the PLL as well as appropriate platform voltage and clock generators.
· L3 (link off): Power and clock are removed in this link state, and there is no Aux power available. To bring the device and its link back up, the platform must go through a boot sequence where power, clock and reset are reapplied appropriately

A pci express (architektúrálisan) egyébként is hotplug képes, tehát a lekapcsolás gyakorlatilag ugyanaz mintha kihúznád majd visszadugnád.

Jester

(#25) Abu85 válasza Jester01 (#24) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A dGPU-ban a PCI Express vezérlőnek működnie kell, mert ez fogadja a jelet, hogy "hé most fel kell ébredned". 100%-ig "problémamentesen" nem lehet lekapcsolni egy dGPU-t a rendszer működése közben.
A memóriát muszáj frissíteni, mert ha lekapcsolod róla az áramot, akkor a dGPU újraindításáig megszűnik létezni. Ezt senki sem akarja, mert ilyenkor egy fekete kép lesz az eredmény. Így működött a muxed átkapcsolás, amit kézzel csináltál. Ott te mondtad meg, hogy mikor dolgozzon a dGPU, és mikor az IGP. Ha kiválasztottad az IGP-t, akkor a dGPU tényleg fullon lekapcsolt. Ha visszakapcsoltad, akkor elment a monitoron a kép egy pillanatra és visszatért a dGPU. A Muxless megoldással is meg lehet ezt csinálni, de mivel nem te döntesz a dGPU és az IGP közötti váltásokról, ezért olyan is előfordulhat, hogy egy percen belül többször lesz fekete képernyőd (ez ugye a dGPU és IGP váltások eredménye). Ahhoz, hogy ezt elkerüljék a dGPU valamennyire megy. Egyrészt a lapkának fogadnia kell a PCI Expressen keresztül érkező ébresztést, és a memóriát frissíteni kell folyamatosan, hogy ne legyen fekete képernyőd a dGPU aktiválásánál.

A PCI Express valóban hotplug képes. Nem is ezzel van a gond, hanem azzal, hogy a dGPU-t áramtalanítás után újra kell indítani. Ez nem ad jó élményt. Te mint felhasználó azt várod el, hogy észre se vedd, hogy melyik rendszer dolgozik a gépben, és nem akarod, időnként elmenjen a kép akár csak egy pillanatra is. Inkább lenyeled a +2-4 wattot a teljesen lekapcsolt állapothoz képest.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#26) Srodney


Srodney
senior tag

cod1 ment rajta,a montázs szerint :)

(#27) H.Ezredes válasza radi8tor (#3) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Ezt nem is tudtam... Te használtad már esetleg?

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#28) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Hmm, mindenképpen érdekes! :K
Köszi a cikket! :R

Mentalita'

(#29) lenox válasza Abu85 (#25) üzenetére


lenox
veterán

40 ms az nem 24 fps-nel van? Meg 2.5 frame? Illetve ket kepnel 5 frame? 60-nal meg 17 ms?

(#30) Abu85 válasza lenox (#29) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem, mert beleszámoltam ezekbe a beviteli eszközök lagját is.
Amúgy ha csak a GPU-t nézzük, akkor igen, de nem csak a GPU-tól függ a késés. Összesítve számoltam. A beviteliknél a legrosszabb értékekkel.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#31) lenox válasza Abu85 (#30) üzenetére


lenox
veterán

Oke, es az afr ket gpu-nal nem csak 1 frame-et ad meg hozza?

[ Szerkesztve ]

(#32) Abu85 válasza lenox (#31) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem, konkrétan duplázza a lagot. Ezért fos 3 GPU-val menni, néggyel meg még rosszabb. Ha csak +1 frame GPU-nként lenne, akkor simán vállalható lenne a 4 GPU.
Azért azt tegyük hozzá, hogy a lagot én szinkronnal számoltam. Tehát, ha nincs vsync, akkor jóval bonyolultabb a helyzet. Azt nem is lehet konkrétan elméletbe foglalni.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#33) lenox válasza Abu85 (#32) üzenetére


lenox
veterán

Eleg ha elmagyarazod, hogy miert duplazza. Nekem jozan paraszti esszel ha 60 fps-sel tudok renderelni 2 gpu-val, az azt jelenti, hogy egy gpu 30 fps-sel renderel. Az egy gpu-s eset alapjan a beviteli eszkoz lagjat 40-17=23 ms-nek vetted, igy ebben az esetben osszesen 23+33=56 ms a lag, Honnan jonne ki meg 23?

(#34) Abu85 válasza lenox (#33) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A szinkron miatt. Az hogy kész lesz hamarabb nem jelenti azt, hogy a monitor kirakja a képet korábban. Először befejeződik az előző kép kirakása, aztán jön a másik. Innen duplázódik a késleltetés, mert hiába számolja a 2-es GPU gyorsan a képet, ha azt nem rakhatja ki hamarabb, mint amit a szinkron enged.
A beviteli lagot nem számoltam 23-ra. Az kisebb, de a monitornak is van lagja, azzal együtt 23.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#35) lenox válasza Abu85 (#34) üzenetére


lenox
veterán

Nem ertem, amit irtam, abban benne van a szinkron, fix 60 fps-sel rakja ki a kepet, mindig vsync-nel.

Amugy pont az a lenyeg, hogy a gpu szamolas ideje sokszorozodik, de a tobbi lag nem, szoval ha a 2.5 frame-ben a tobbi is benne van, azok nem duplazodnak (vagy tobbszorozodnek).

[ Szerkesztve ]

(#36) Abu85 válasza lenox (#35) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Viszont a két GPU már késés, ami a vsync miatt extra büntivel párosul. Ha nincs vsync, akkor természetesen a két GPU nem hoz dupla késleltetés, de a vsync-cel ez már jön.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#37) lenox válasza Abu85 (#36) üzenetére


lenox
veterán

Igazabol nem a ket gpu a keses, mindegy hany gpu, az osszes lag a beviteli eszkoz lagjabol, az egy gpu altal szamolassal eltoltott idobol es a display lagjabol all ossze, a gpu szamtol fuggetlenul.

(#38) vinibali


vinibali
őstag

bullshhhhhh

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#39) HalasKYO


HalasKYO
aktív tag

Lehet hogy nem teljesen tartozik ide, de a Splash nevú videólejátszó képes, általuk úgynevezett 60p skálázásra vagy újabban iMotion nak becézik.
(Emellett még Detail Boost meg Color boost ami szintén látványos.)
Légyegében sokkal folyamatosabb a videó olyan mintha te csináltad volna otthon kamerával.
Nekem bejött és kb ezt csinálja próbáljátok ki, és mondjatok véleményt.
Sokkal életszerűbb szinte látni az esetlenséget nincs benne az a túláradó effekt szag

Halas - http://www.flickr.com/photos/halaskyo

(#40) rocket


rocket
nagyúr

Hamarosan a csodrol szolo hir jon majd a ceggel kapcsolatban, vagy megveszi valaki apropenzert, mindig azt gondoljak feltalaltak a spanyol viaszt, de kiderul megse sikerult.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#41) Jakuu


Jakuu
őstag

Kb fele eve mar alkalmazzak ezt a funkciot, kicsit lekesett a prohardwer.

(#42) Abu85 válasza Jakuu (#41) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Tudtommal az XLR8-at és a VGWare-t most jelentették be. A többiről írtunk a megjelenéskor, csak senki sem tudta, hogyan működik, de mi megtudtuk. Nyilván akkor csak azt tudtuk írni, ami a sajtóban volt, hogy valamilyen módon gyorsít ~30-70%-ot.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#43) Jakuu válasza Abu85 (#42) üzenetére


Jakuu
őstag

Meg videok is voltak fent rola elozo evben. Youtuben visszalehet keresni, tobb honaposak mar.

(#44) Abu85 válasza Jakuu (#43) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Segítenél nekem, mert kerestem az XLR8-at és a VGWare-t videón, de nem találtam.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#45) Antibazsi válasza Abu85 (#44) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Lett ebből a VGWare-ből valami? Újabb dátummal nem sok infót találtam (konkrétan semmit) és pont egy ilyen megoldást keresek.

Üdv, Balázs

(#46) Jakuu


Jakuu
őstag

Akinek Virtu kepes alaplapja van, azok a regi v.1 verziot, ingyen upgradelni tudjak a szoftvert a v2.0 Pro verziora.
A regi szoftver check for update menuje alol eliranyit erre az oldalra : http://lucidlogix.com/free-upgrade/

Mondjuk nekem most valamiert kiirja, hogy a server nem elerheto. Ezt leellenorizne valaki, hogy nala megy e ?
Az ingyenes upgrade lehetoseg januar 31.-ig el.

(#47) Lord Myn válasza Jakuu (#46) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Nekem is pár napig ezt írta ki, de utána sikerült az upgrade, kapsz egy kulcsot mailben, amit ha minden igaz 5x aktiválhatsz (legalábbis nekem azt írta ki beíráskor, hogy 4 aktiválási lehetőség maradt). De nekem nem jött be a cucc, mert bár több fps-t kapunk, kiegyensúlyozatlan lesz, tele van inkompatibiltási problémával (pl. GTA 4 el sem indul, ha aktív az MVP), de ami a legrosszabb, hogy egy idő után (úgy 40-60 perc között) szétfagynak a játékok. Úgyhogy én leszedtem és majd megint probálkozom vele néhány frissítés után.

Egyébként nem nagyon jöttem rá, mi a különbség a régi (MVP) és az új (MVP 2) között a design-t leszámítva... Ugyanannyi feature-t tud (Hyperformance, Virtual V-Sync, I-mode, D-mode), ugyanazok a software-ek vannak a listában és kb. ugyanúgy is működik. Sőt, az 1-esnek decemberben jött ki frissítése, míg a 2-esnek utoljára novemberben.

"War does not determine who is right - only who is left."

(#48) Jakuu válasza Lord Myn (#47) üzenetére


Jakuu
őstag

A v1-es tudtommal nem tudta a hyperperformance es a virtual vsyncet, az csak a v2 megjelenese utan kerult bele a regi verzioba is.
Amugy nekem nem megy, egyszeruen kiirja, hogy a licensz nem jo, egy Z68-as lapnal, amit nem kicsit furcsanak talalok.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.