Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Partz válasza #72042496 (#50) üzenetére


Partz
senior tag

Már a Skyworth is dolgozik ilyen megoldáson, Waterfall oled néven. Nekem jobban bejön ez a prototípus, mint az Lg féle Rollable megoldás, látok benne fantáziát bőven. :)

(#52) daneel_hu válasza Partz (#51) üzenetére


daneel_hu
addikt

Annak az az előnye, hogy maga a doboz mobilis.
Ez pedig nem, ezt fel kell fúrnod valahova. :)

De szerintem is ez az esztétikusabb, bár el tudok képzelni olyan nappalit ahol lefosnám a bokám egy LG rollable-től. :)

(#53) DamianB


DamianB
őstag

Én nem álmodozok 65 -77 ről egyszerűen nagyot ugrik itt már az ár itt bár elismerem egy 77 tv nagyon impozáns látványt nyújt.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#54) #72042496 válasza daneel_hu (#52) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ha el akarja rejteni az ember (én pl. el akarnám), akkor a rollable esetén a bútort, ennél pedig a falat kell megfelelően kialakítani.

Nekem a rollable most szimpatikusabb, de ez a waterfall dizájn is tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#55) Banano válasza DamianB (#53) üzenetére


Banano
tag

Ugyanezt mondtuk par eve a 65"rol is..ma mar gagyi lcdbol 200 alatt is talalsz ilyen meretben. Teljesen atlagos meret lett.
Most a 77" huha..de mar most van 80+" os is.:)

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#56) Joshi válasza Banano (#55) üzenetére


Joshi
titán

2014-ben is volt ~85"-os méret, a méret már nem kuriózum. De konkrét Prémium kijelzőben szerintem még mindig a 100"-os Sony ZD9 viszi a prímet.

[ Szerkesztve ]

(#57) Partz válasza Joshi (#56) üzenetére


Partz
senior tag

84" a Sony első 4K tv-je (X900) volt még 2012-ből a maga 10 millás árával, szerintem is ez most a 100" körüli méretnek felel meg. De már akkoriban is voltak a Sharp-nak 90"-os tv-i. Sőt a Samsungnak volt valamivel később 110" lcd-je is, ami azóta teljesen eltűnt, mondjuk ezt megértem a maga sok 10 millás árával. Igazából az elmúlt 10 évben ilyen téren nem nagyon volt lényegi növekedés.

Viszont a megfizethető kategória, ami 5 éve 55" volt, az ma 65".
Ami ma 65", az 5 év múlva a 75" lesz, legalább a nagy paneles oled árak is normalizálódnak addigra.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.