Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) S e t h


S e t h
nagyúr

"úgyhogy jöhetnek a tesztek és a felhasználói visszajelzések"

Nincs is szebb annál, amikor megveszed drágán a bétát, aztán majd mint kísérleti nyúl tesztelgeted, miközben a gyártó számolja a pénzt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2) EndR


EndR
tag

Snapdrabon

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#3) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Ej, de sokára jön még. Addig kiégeti az agyam a samsung galaxy mini. :( :D

Megyen!

(#4) Kocsó válasza CptAdamica (#3) üzenetére


Kocsó
aktív tag

:DD

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2)+OnePlus Watch 2 ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#5) MartOOn


MartOOn
addikt

Eléggé ekezik par oldalon. Már az m8-hoz képest. Mert amugy csinos 'kis' masina lett.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#6) Márko88


Márko88
aktív tag

Sok sikert ;)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#7) vicze


vicze
félisten

AnandTech test 1. rész.
10 fokkal csökkentették a melegedést throttlinggel. Az A57-es magok jelenleg max. 1,6-ig mennek.

Az SW-n még sokat kell faragjon a HTC, hogy megfelelő legyen az összkép.

[ Szerkesztve ]

(#8) Csarli85 válasza vicze (#7) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Én igazábol nem értem mi szükség volt erre. Szinte semmi különbség az előzőhöz képest. Max a kamera, de állítólag az se váltja meg a világot. Az előző rádásul szerintem szebb is volt.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#9) Sn00k


Sn00k
veterán

Kíváncsian várom, mit fejlődött a kamera az előzőhöz képest :U

3njoy the Lif3

(#10) hemaka válasza S e t h (#1) üzenetére


hemaka
nagyúr

Sok sikert nekik.

(#11) vicze válasza Csarli85 (#8) üzenetére


vicze
félisten

A kamerát borzasztóan lehúzzák a tesztek, különösen a Verge (nyilván nem Apple termék :P ).

(#12) Lionking01


Lionking01
tag

" Az XDA Developers szakportál szerint a múlt hét végén érkezett szoftverfrissítés a melegedési gondokat is megoldotta,..."
Vajon hogyan oldották meg? Simán visszafogták a teljesítményt? Csak, mert aligha hiszem, hogy a Snapdragon 810-nek ha van fizikai tervezési hibája, azt szoftveresen meg lehet oldani. Márpedig a megjelenésétől kezdve repkednek fel olyan pletykák, hogy a processzor tervezési hibával küzd.

Mellesleg rengeteg minden változott, nem csak a kamera, de ettől még kinézetre ugyan olyan, mint az M8. Én, mint M8 tulajdonos nagyot csalódtam a design-ban, mert ennél sokkal jobbat is ki tudott volna izzadni a HTC magából. Egyébként meg nem hiszem, hogy baj lenne vele. Csodálatos a szoftveres optimalizálás. Nekem volt, hogy 1200 órán keresztül nem kellett újraindítani a készüléket, és utána is csal az Android frissítés miatt, és egyáltalán nem lassult, vagy fagyott le.

(#13) sid87 válasza Sn00k (#9) üzenetére


sid87
senior tag

The Verge M9 test

Verge tesztje szerint továbbra sem jó a kamera.. Ezek után kb semmi értelmét nem látom az M8ról való feljebb lépésnek.

M8 is borzasztóan gyors, ez is.. És M8at már jobb áron lehet kapni.

Érdekes lépés volt ez a HTC-től.

Nekem egyedül az oldalt elhelyezkedő bekapcs gomb miatt szimpatikusabb ez mint az eggyel régebbi.

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#14) vicze válasza Lionking01 (#12) üzenetére


vicze
félisten

A linkelt Anand-os tesztet olvas el, ott leírják. Igen gyakorlatilag vissza lett fogva a SoC órajele. Nem fizikai tervezési hibája van, hanem egyszerűen a 4db A57 ennyit tud 20nm-en, ha nem tippelek nagyon mellé akkor a S815 dettó ugyan ez lesz csak 14/16nm-en mint Exynos 7. A Samsungnak ugyan ez volt a problémája a Exynos 5433-mal, ezért is tolták ennyire 14nm-re az újat.

Amúgy amit szinte miden teszt kiemel, az a design . :) Illetve hogy továbbra is a legminőségibb hatást nyújtja.

@sid87: Verge szerint minden szar ami nem Apple. ;] Az oldalsó bekapcsoló gombot is lehúzták. :D

[ Szerkesztve ]

(#15) sid87 válasza vicze (#14) üzenetére


sid87
senior tag

Kíváncsi leszek az S6 tesztjükre, hogy ott mit húznak le :)

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#16) jacis válasza vicze (#14) üzenetére


jacis
nagyúr

Így visszafogva mennyivel tud többet a 805-től? Megéri így is beépíteni?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#17) Dr.Anonymus válasza sid87 (#13) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

azért a gsmarenán és phonearenás tesztekeben látott fotók messze jobbak az m8/m7 bénázásánál

az meg hogy az éjszakai fotók nem olyan jók, amiatt van mert az automatika felküldi az égbe az ISO értéket,
én meg majd leveszem manuálisan és akkor az is jó lesz... :DDD

(#18) joey04 válasza vicze (#7) üzenetére


joey04
titán

engem az riaszt el, amit a kijelzőről írtak. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) papi77 válasza vicze (#14) üzenetére


papi77
addikt

Verge csak alma fanoknak való ;)

Az első: NOKIA 1611

(#20) Csarli85 válasza sid87 (#15) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Pár napja ki tudtam próbálni az S6-ot németországban. Hát az valami álom. Nagyon jól megcsinálták. A kamera is nagyon odab*sz.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#21) vicze válasza joey04 (#18) üzenetére


vicze
félisten

A kijelzőről az egyik az írja, hogy jó, a másik meg azt hogy nem. 5 cikket végigolvasva szinte mindegyik mást ír. :P Egyiknek hangosabb a hangszóró, másiknak halkabb.
Vagy más-más panelt sikerült kifogniuk, vagy nem stimmel valami. Anand és GSMAréna mért kijelzőt és 100nit difi volt fényerőben, fekete is tök más. Szóval valami nem stimmel.

(#22) vicze válasza Csarli85 (#20) üzenetére


vicze
félisten

Hát S6 nappali képekben egyértelműen rosszabb lett mint a Note4, itt ott még S5-nél is, estiben persze jobb, de azért nem tökéletes messze nem.

(#23) Graphics válasza vicze (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szaraműszer ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) Maxentius


Maxentius
addikt

Csak az a méretes alsó káva ne lenne, minden más tetszik...

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#25) atike


atike
nagyúr

....várjuk a teszteket.... :)

(#26) prolad


prolad
őstag

Olvastam egy-két tesztet (Phonearena és GSMarena),írták a melegedést,meg hogy kapott egy frissítést,ami után csökkent a CPU teljesítmény (meg gondolom a max órajel).Üzemidővel is vannak gondok,M8-nál,de még az S6-nál is némivel gyengébb eredmények születtek,valamint a kamerát se sikerült (főleg kevés fénynél) tökéletesre csiszolni.PErsze megvannak a pozitívumok (minőség/anyaghasználat ,hangminőség, szoftver),de akkor is kevésnek érzem ezt a telefont.Talán jövőre az M10 (vagy ha mégis lesz M9 plus).

(#27) balgab84


balgab84
aktív tag

Akkor inkább sony z 4

(#28) htc07


htc07
addikt

ezt a vastag fekete keretet a kijelző körül igazán felszámolhatták volna, vagy legalább gombokat raktak volna a htc felirat helyére. :N

(#29) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Drága főzőlap :))

(#30) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Na végre, én is nagyon várom már akkor a tesztet, remélem tudtak valamit kezdeni a kamerával..

Finn the human

(#31) babkukta


babkukta
senior tag

a snapi 810 van elb.szva... egy hűtő kellene neki, h ki lehessen használni a teljesítményét. Elég rossz húzás volt ez a qualcommtól.. a samsungnak volt esze. Kevésbé csipázom őket, de okos döntés volt saját SoC-t rakni bele. Aztán itt meg majd szenvednek a gyártók a Snapi 810el, lejjebb veszik az órajelet, aztán majd = lesz az S805el. Oké, nem mintha az nem lenne elég.. csak így nincs értelme

Üdvözlettel, Tibi

(#32) akoska07


akoska07
nagyúr

Hurrá

Már nekem se kell sokat várni,31.-én érkezik.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#33) this is life


this is life
Ármester

Tetszetos darab, csak az ara nem lesz az , amugy bejovos...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#34) batai15


batai15
félisten

GSM aréna teszt szerint elég jól sikerült.

(#35) trafoka


trafoka
tag

Elolvasgattam én is pár tesztet, és tényleg vegyesek a vélemények. Szerintem szép képeket csinál, egyáltalán nem kell szégyenkeznie, és végre a pixelszám is nőtt, bár tény hogy vannak jobbak nála. Viszont a dizájn nagyon üt, már képeken is gyönyörű teló, alig várom hogy élőben is megtapogathassam :D De sajna nem a sajátomat, majd haverom beruház rá az M7 után :) Rég eldöntöttem már, hogy nem adok k megint ennyi pénzt egy telóért, de ilyenkor azért elbizonytalanodok egy kicsit :D

(#36) Tidzsimon válasza babkukta (#31) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Fujitsu készített vízhűtést mobil eszközökhöz. +1mm

Balgab, én is szeretem a sony cuccokat, de az z4-ről azért még nem sokat tudni így összehasonlítani nincs értelme

[ Szerkesztve ]

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#37) vicze


vicze
félisten

Tessék berakni új képet, hogy ne terjedjen tovább a sütőlap dolog.
forrás

(#38) akoska07 válasza vicze (#37) üzenetére


akoska07
nagyúr

+1
:K

Vmi mindig kell amin majd lovagolni lehet. ;)
Ha ezen nem,majd találnak mást...ha van sapka ha nincs sapka...

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#39) MartOOn válasza vicze (#37) üzenetére


MartOOn
addikt

Ahha latom... G3 melegebb de a hőképen mégis kékebb a színe... Ühüm... Logikus.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#40) htc07 válasza MartOOn (#39) üzenetére


htc07
addikt

azért ott a gombok környékén nekem nem tűnik kékebbnek.

(#41) MartOOn válasza htc07 (#40) üzenetére


MartOOn
addikt

Tehát akkor talaltak fel negyzetcentit ahol vmi melegebb mint az uj csoda htc. Taps taps taps.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#42) htc07 válasza MartOOn (#41) üzenetére


htc07
addikt

Elég az a fél négyzetcenti ha beleég a kezedbe ;)

Bár ez nyilván nem 40 fokon fog megtörténni, nem tudom ez az alig 1-2 fok eltérés felhasználói szempontból tapasztalható-e egyáltalán.

(#43) akoska07


akoska07
nagyúr

Nyilván nem a leghidegebb pontot mérték egyik telefonon sem.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#44) vicze válasza MartOOn (#39) üzenetére


vicze
félisten

Nyilván a legmelegebb pontot mérték. A fém hátlapok jobban szétterítik a hő, és ennyi. Most nem kell nagyon azon ugrálni, hogy a G3 a legmelegebb, kb. lényegtelen.

(#45) keIdor válasza MartOOn (#39) üzenetére


keIdor
titán

Fém miatt van.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#46) Tidzsimon válasza vicze (#44) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Érdekes lenne, a fém házasoknál, ha műanyagra cserélnék mennyit ugrana a hőmérséklet?

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#47) vicze válasza Tidzsimon (#46) üzenetére


vicze
félisten

Semennyit. Műanyag estén egy pontban lesz meleg, alumínium esetében meg az egész, és ennyi a difi, nem lesz hidegebb vagy melegebb. A fémház nem hőborda, a SoC(meg minden IC szinte) egy külön EM pajzsot kap, ami nem nagyon vezeti át a hőt. A pajzsokra szoktak egy rézfóliát rakni, és igazából ez teríti szét a házon belül a hőt az egészre, ha ez nem lenne a fémházasok is 1 pontban lennének melegek. Pl. i6-nál nincs és ott rosszabbul is oszlik el a hő láthatóan, amúgy ott a SoC a kijelző felőli oldalon van a nyákon, szóval ott nem is a hátulja a melegebb, hanem az eleje.

(#48) Matada2.3 válasza vicze (#37) üzenetére


Matada2.3
veterán

Na! :) Ez már ezerszer jobb!

Finn the human

(#49) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Használtam egy jó ideig a HTC One M8-at, de nekem életidegen volt a menüje, a testreszabhatósága. A rajta található Sense-vel nem tudtam megbékélni egy LG G2 után...

Az LG G2-t hasonló mérföldkőnek ítélem meg, mint a Samsung a Galaxy S2-t... Korszakalkotó a maga nemében, kényelemben, szerethetőségben ég és föld a HTC-hez képest.

Jelenleg LG G3-at használok, s bár a Quad HD miatt aksiüzemidőben elmarad a G2-höz képest, de a kijelző milyensége minden kárpótol (sokat olvasok rajta híreket, Céges levelezést használok, stb)...

Összességében:
Soha többé nem térnék vissza HTC-re.

(#50) CptAdamica válasza Soulfly842 (#49) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszönjük, hogy megosztottad velünk. :)

Megyen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.