Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) #27483136 válasza Crystalheart (#9) üzenetére


#27483136
törölt tag

Igen, van értelme: nekünk.
Viszont az a jellemző, hogy a segédmunkástól kezdve egy cégtulajdonosig mindenki megveszi a neki árban elérhető lejátszót és azt használja. Csak egy szűk réteg van, aki kellőképpen jártas a témában és azt hiszi spórol azzal, ha a PC-t használja médialejátszásra. Vállalja a napi többszöri kábeldugdosást, a távirányító hiányát, a bootolási idő kivárását, és még számtalan nyűgöt. Ha Lacika elviszi a laptopot, Pistike már nem nézhet filmet...

Összes ismerősömet belevéve nekem van egyedül összedugva a gép a TV-vel. Van egy hölgy fórumtársunk, akinél szintén összehoztam ezt, de miután a kártyáján lehalt TV-out, inkább vett egy 9000Huf-os lejátszót. Mikor másnak mondom ezt a lehetőséget, csak kerek szemmel lesnek, hogy: ezt is lehet? Egy átlagos titkárnő azt sem tudja, mik azok a csatlakozók a laptopon. DVD-ről tudok írni a BD zéró elterjedtsége miatt.
Végül én is vettem egy WD média-lejátszót a család nő tagjai és a távirányítás lehetősége miatt.
Az nagyszerű, hogy egy céges prezentációnál kivetítik a laptop képét. Arra viszont kíváncsi vagyok, hogy vajon a laptopok hány százalékának volt már valami bedugva a VGA kimenetébe, vagy bármelyik más csatlakozójába az USB-t leszámítva?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.