Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Loretto


Loretto
veterán

Nagyon szép, gamer dolgohoz lépest számomra a külseje is rendben van.

Soirée...

(#2) Vicoo


Vicoo
senior tag

Olyan mint egy hordozható radiátor. Főleg a tetején azzal a fűtésszabályzóval ;]

(#3) Abu85 válasza Vicoo (#2) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

:DDD :R

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#4) Bordoi


Bordoi
őstag

Teljesen rendben van a darab. :K

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#5) _Orbi_


_Orbi_
aktív tag

hmm tényleg szép. Meg jó drága (de hát a minőségnek ára van)

De ha a valóságban is visszafelé forog az első venti (mint a második videón) akkor már nem is kell :DDD :DDD

szerk: az a legjobb, hogyha hűtőt akarsz cserélni, akkor nem kell kivenned az alaplapot (vagy kibillentened) hanem a szerelésnek hagytak egy "likat" az alaplapot tartó lemezen. Tetszik, de még mindig drága :O

[ Szerkesztve ]

(#6) Symbio


Symbio
senior tag

Hát 150EUR-ért nem ez lesz a házam :( Semmi különleges belül, nem tetszik kívül és elfogyhatnának már a raktárakból a kék LEDek. Bár lehet, hogy azért, mert nem vagyok gamer :D

(#7) RexpecT


RexpecT
addikt

Ennyiért már szép is lehet :).

(#8) Morden24


Morden24
nagyúr

Úgy néz ki, mint egy villanykályha :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#9) nesa


nesa
veterán

Ezt pécsen holtudom elorendelni??
Vagy egyaltalan ebben a hatranyos helyzetu orszagba??

(#10) Metalfan


Metalfan
senior tag

Szép is, jó is, drága is :) És ha a ventilátorok tönkremennek, nem lehet egyhamar cserélni őket...

(#11) P00By


P00By
nagyúr

Nagyon tetszik!

(#12) Harlek


Harlek
tag

Engem a 10,6 kg-os súly sokkolt. Nekem az baromi soknak tűnik egy "üres" házhoz képest. Mondjuk aki sokat hozza-viszi a gépét (mint pl. én), az valószínűleg nem pont egy ilyen házat fog választani, legyen gamer vagy sem. :)

(#13) mephi666


mephi666
nagyúr

hehe... én a főzőlapot hiányolom a tetejéről a tekerentyűhöz :D mert ha az ott lenne, akkor megmagyarázná a tömegét is :)
(vajon mikor fog elfogyni a világ összes kéklede? :S)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) ész ventura válasza Harlek (#12) üzenetére


ész ventura
aktív tag

Itt olyan gamerekre gondoltak akik nemcsak PC-n játszanak, hanem konditerembe is járnak! :)
Érdekes külső, de a súly is már az jelentheti, hogy van benne anyag bőven, nem fog szétesni egyhamar.

[ Szerkesztve ]

Azt mondta a rendszer hogy adjak meg egy új jelszót, beírtam hogy f@szom,erre kiírta hogy túl rövid...

(#15) Vicoo válasza Morden24 (#8) üzenetére


Vicoo
senior tag

Na ezt akartam én is, de csak a hordozható radiátorra futotta.
[Itt az újabb CM ház]

(#16) P00By válasza P00By (#11) üzenetére


P00By
nagyúr

Csak az a nyamvadt elfordított merevlemez tálca :W

[ Szerkesztve ]

(#17) X@b3e


X@b3e
addikt

Nekem bejön, sok USB a tetőn, tetszetős design :C

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#18) lezso6 válasza Morden24 (#8) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát ha megfelelő hardvert teszel bele, akkor gyakorlatilag az is lesz. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19) Morden24 válasza lezso6 (#18) üzenetére


Morden24
nagyúr

Erről egy új ötlet jutott eszembe: nem lehetne a ledekkel a hőmérsékletet szimbolizálni? Kéken indul, aztán amikor 10 órája nyomod a brutál nemtommilyen játékot, akkor vörösödik, mint szűzlány dallaszozás közben. :DDD

Ha valakinek már eszébe jutott esetleg, akkor pereljen bátran :U

Sectumsempra - For Enemies

(#20) #72042496


#72042496
törölt tag

Vadul néz ki, ennek elelnére nem találom giccsesnek! Tök jó. :K

(#21) mephi666


mephi666
nagyúr

amúgy egy főzőlapot tettem volna a tetejére szívesen... aztán oda vezettem volna a hőt mindenféle hőcsövön keresztül... aztán ha letekered a potit, azzal leveszed a ventik fordulatszámát és melegedne a ház teteje... tökéletesen jó lenne töltöttkáposzta/pacalpörkölt/babgulyás/kávé/tea és minden egyéb melegítésére :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) speedyx86 válasza Vicoo (#15) üzenetére


speedyx86
tag

Kicsordult a könnyem, ez óriási volt :C :DD :D :DDD :O

(#23) glutamin válasza Vicoo (#15) üzenetére


glutamin
őstag

Pont ilyen radiátorom van otthon. Kiváló a hőleadása:D

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#24) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

tervezők teljes egészében a játékosok igényeire szabtak. A fejlesztésben a világ legjobb játékosai is részt vettek, és a fejlesztők az ő tanácsaiknak megfelelően alakították ki a termék paramétereit és külső stílusjegyeit.

Ezt kissé érdekesnek találom...egy full HC gamer mit is nyer a jó házzal? Nagyon király, hogy segítségül hívták Mr. Steve Blood-ot, hogy segíts már a kialakításban: odaültették a sok kocka WoW és CS játékost és megkérdezták tőlük: teccik wazze? Őőőő...

Nem hiszem, hogy egy ház bármilyen fomában is szolgálná a "gamer" társadalmat...max kinézetre. Szerintem egy ház kialakításánál inkább azokat kellen megkérdezni, akik szerelik, tuningolják, hurcibálják a gépet. Mert az, hogy mekkora fragkirály vagyok aztán angyon függ a háztól. Vicc. Megint egy kamu marketingsz@rság. A világ legjobb játékosai...húúúú!

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#25) P00By válasza TazLeacher (#24) üzenetére


P00By
nagyúr

Abszolút igazad van, szerintem ;]

(#26) Kasza08 válasza Vicoo (#2) üzenetére


Kasza08
őstag

Nekem is ez volt az első benyomásom:) A ház rendben lenne, de ez a sok venti meg az a fűtésszabályzó elrontja az összképet!

jer1cho: Szerintem úgy egyeztethető össze, hogy a gémerek sokat szerelnek, mindig új cuccuk van, és még lanpartyzni is járnak.:U

[ Szerkesztve ]

(#27) Morden24 válasza TazLeacher (#24) üzenetére


Morden24
nagyúr

segítségül hívták Mr. Steve Blood-ot

Nincs igazad, már ne is haragudj. Pl. Steve Blood-nak köszönhető az oldalmerevítés, mert ha "lefagy a winfos bazze" vagy "heccsátolt ez a kis gecó bazze" közben belerúg kettőt, akkor nem szabad betörnie.
Meg hát a világítás is ott van, mert ha áthívja a haverját, és "ezt nézd, bazze", akkor a pizzásdobozok és mekdonálsz-zacsik között azonnal látszik a sok fény miatt a PC.

Arról nem is beszélve, hogy "anyu, aggyá 50ezret vízhűtésre bazze, mert látod, ha itt megtekerem felül ezt a gombot, akkor milyen forró és le fog égni és akkor nemtok leckét írni bazze".

( ;] :DDD )

Sectumsempra - For Enemies

(#28) luw2win válasza Vicoo (#2) üzenetére


luw2win
őstag

:DDD ezen jót szakadtam

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#29) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Nem semmi a cucc! :)

...

(#30) Arius


Arius
aktív tag

Szép, de ennyit nem ér szvsz.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

(#31) syC


syC
addikt

Szép házikó, nemrossz :K

(#32) mephi666


mephi666
nagyúr

amúgy lehet, hogy Fogarasi Árpád titokban a legnagyobb kocsordi fullhácégémer és ő is részt vett a kialakításban... (engedélyt kapott rá a kocsordi tanácstú...) jó masszív anyagból van... lehet, hogy atomtámadás ellen is megvéd :) a külső borítás meg a vasalás témája? teccikérteni?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#33) twollah


twollah
nagyúr

A masodik video alatt ki jatsza azt a jo kis acid zenet?

(#34) zsolt1129 válasza syC (#31) üzenetére


zsolt1129
addikt

De az ám :D :))

(#35) total90


total90
veterán

Hát ez az "elmegy" kategória nálam de árban kicsit sok...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#36) Hunter2 válasza Kasza08 (#26) üzenetére


Hunter2
addikt

Lanpartyra nem feltétlen egy olyan házat vinnék ami üresen 11 kiló.

(#37) Trak válasza Morden24 (#19) üzenetére


Trak
addikt

Olyan megoldás van előlapi panelleknél, hogy az erősség fügvényében változik a szín.
Példa:
Ha leveszed a venti erősségét, akkor halványkék, ha feljebb tekered, akkor erős kék, ha pedig nagyon feltekered akkor piros.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#38) stvnppp


stvnppp
senior tag

Na, de ha egy ilyennel megdobnának, akkor kicsit fájna, de aztán idővel elfogadnátok, nem?

(#39) #72042496 válasza stvnppp (#38) üzenetére


#72042496
törölt tag

Itthonra nem kéne, az árával viszont tudnék mit kezdeni. :)

(#40) #65675776 válasza twollah (#33) üzenetére


#65675776
törölt tag

Hardfloor jellegű a hangzás.

(#41) Thrawn válasza twollah (#33) üzenetére


Thrawn
félisten

Fatboy Slim - Everybody needs a 303

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#42) KTTech válasza Hunter2 (#36) üzenetére


KTTech
veterán

Szerintem olyan mindegy hány kiló :) A 22-es monitorom nehezebb ennél (nem is kevéssel :D)

Ha meg rendesen bele van pakolva, akkor úgyis mind dög nehéz lesz... 1-2 kg olyankor már nem oszt, nem szoroz, úgyis autóval kell vinni ;]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#43) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Szép ,de ha nincs tele porszűrővel akkor már inkább a HAF932 mint ez. Majdnem egy tizessel olcsobb és az is torony. A méreteik nem sokban térnek el.
Ha meg este töltök a géppel akkor csak jo ha nincs 10 ledes venti a gépben. Szerintem nem éri meg, max a ha vkinek a csicsa miatt tetszik.

(#44) nyunyu válasza Harlek (#12) üzenetére


nyunyu
félisten

Engem a 10,6 kg-os súly sokkolt. Nekem az baromi soknak tűnik egy "üres" házhoz képest

Mihez kepest?

Anyaghianyos Codegen, Asus, Gabahoz kepest tenyleg soknak tunik, de egy hasonlo meretu Chieftechez kepest meg boven keves. (LBX-01 13kg tap nelkul...)

Ennel joval kisebb (10-zel alacsonyabb, 10-zel kevesbe mely, 5-tel keskenyebb) CM Centurion 5-om uresen 9.7kg, pedig annak csak a vaza van normalis anyagbol, oldallapjait elsporoltak kemenyen, rezonalnak is mint allat :(

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#45) nyunyu válasza nyunyu (#44) üzenetére


nyunyu
félisten

Ehhe, Centurion 5 vaza alubol van, csak az alja/teteje/oldala acel, igy 9.7kg.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#46) shadeofme


shadeofme
tag

2 in 1. Szamitogep haz es radiator egyben. :D
Amugy tetszik, csak mar van szep nagy fekete dobozom, hosugarzot meg tudok olcsobban is. :D

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

(#47) Egzee


Egzee
őstag

Az a 10,6Kg tényleg elég sok, főleg, hogy a mostani gépem nyom asszem 13-14Kg-ot teletöltve... Isteni szép, várom a többi házikót is a termékpalettán, mert ez annyira nem dobogtatta meg a szívem, de azért szép. A ventiket tényleg nem cseréled egyhamar, mert biztosan csak tőlük lehet majd megrendelni...

(#48) v.tom


v.tom
őstag

Én még mindig a cosmos-ra szavazok...

(#49) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Csak itt mindenki azt felejti el hogy egy full tower-t nem mid tower-el kell összevetni. Mert aki ilyet vesz az nem azért veszi mert olcsot akar hanem valszeg fontos neki hogy normálisan elférjen a házban.

(#50) Vassili


Vassili
tag

Onnan lehet tudni valamiről, hogy gamer cucc é, hogy izléstelenül néz ki...! Azért hasonlítsa össze magába mindenki az ATCS 840-nel és utána mondja, hogy ez a szebb. Javítson ki valaki ha tévedek de a gamer azért gamer, mert tud játszani, nem pedig profi desinger; mert akkor valószínű dízájnernek hívnák nem pedig gamérnek! :W :W :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.