Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DroppaB


DroppaB
csendes tag

AZ akksi mégis mekkora? Vagy azt a másik zsebünkben kell hordani, és összekötni egy kábellel a telefonnal, hogy működjön? Vagy mi? :W

tsaabeka.com, Xperia S

(#2) Syl válasza DroppaB (#1) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem. Az aksi az olyan, mint régen a Sokol rádióra amikor ráragasztottak két 4,5 V-os lapos elemet :D Erre is külön kell rágumizni. :))

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3) tjb007 válasza DroppaB (#1) üzenetére


tjb007
nagyúr

1530mAh

(#4) Bounti válasza DroppaB (#1) üzenetére


Bounti
aktív tag

Ha tudsz angolul (és ha elhiszed :DD )

[link]

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#5) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Száraz paraméterek alapján jónak tűnik.De erős fenntartásaim vannak a kínai gyártókkal. Van valami infó arról esetleg hogy hozzánk jön-e? Ha igen mikor?

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#6) Syl válasza Bounti (#4) üzenetére


Syl
nagyúr

Bazz! Az a diótörés!! :Y :R

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7) D@niel válasza JR.CSé (#5) üzenetére


D@niel
addikt

hogy jön-é hozzánk? :))

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#8) prolad


prolad
őstag

Nagyon tetszik ez a gép.Remélem jön erre is elérhető áron.Az akkuidőre meg kíváncsi leszek.

(#9) onetri


onetri
tag

Nagyon tetszik:)

(#10) Dany007


Dany007
veterán

Na, akkor meg is van az e-penis növelő versenyünk győztese! Köszönjük a részvételt.
És most lehet visszahúzni a tervezőasztalhoz értelmes és hasznos fejlesztések érdekében! ;]

@Bounti:

Ehh :D Legközelebb meg majd húst szeletelnek vele! :D

[ Szerkesztve ]

(#11) tjb007 válasza JR.CSé (#5) üzenetére


tjb007
nagyúr

Hivatalosan nem lesz elérhető Kínán kívül sehol sem (épp úgy mint a Meizu, Xiaomi stb.).

[ Szerkesztve ]

(#12) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Tök jó. Kérdés, hogy milyen egészségügyi és biztonsági standardoknak felel meg, ezt ki hitelesítette, és töppedtre sugározná-e a koronaékszereket pár hónap zsebben hordás alatt...

[ Szerkesztve ]

(#13) JR.CSé válasza tjb007 (#11) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Köszi az infót. Mindenesetre kár érte :(

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#14) Blackhole13 válasza DroppaB (#1) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Azért, ha azt nézzük, hogy a Sonynak egy 10mm-nél vastagabb házba sikerült ennél 200mAh-val nagyobb akksit pakolni, nem is olyan rossz.
Fájó pont, hogy nem cserélhető, és kézbe véve lehet nem is olyan kellemes ez a 6,6 mm

(#15) szezso15


szezso15
addikt

Nekem (és szerintem nektek is) túl vastag...:(

Egyébként nekünk van egy Oppo Blueray lejátszónk, kíváncsi lennék telefonban mit alkotnak. :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#16) Picike8


Picike8
aktív tag

nincs rajta jack! :o

(#17) Dany007 válasza Picike8 (#16) üzenetére


Dany007
veterán

A 3,6-osra gondolsz vagy Sparrow-ra? ;]
Bocs ez most kicsúszott. :)

(#18) Picike8 válasza Dany007 (#17) üzenetére


Picike8
aktív tag

a 3.5-ösre gondolok. : :K

viszont muszáj értékelnem a Sparrow-t: 10/10 :C

(#19) Dany007 válasza Picike8 (#18) üzenetére


Dany007
veterán

Hoppá! Akkor a 3,6 fail nálam! :D Most nézem tényleg!
Amúgy téháiksz! :R

(#20) Syl válasza Dany007 (#19) üzenetére


Syl
nagyúr

Még az is lehet, hogy a 3,6 valami új épöl szabvány lesz :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#21) DroppaB válasza Bounti (#4) üzenetére


DroppaB
csendes tag

Aztak*rva!! :Y

tsaabeka.com, Xperia S

(#22) motodefy válasza DeFranco (#12) üzenetére


motodefy
tag

mintha a többi telefon nem sugározna :) max lefizették a hitelesítőt vagy olyan sugárzási szintről beszélnek amiről azt mondják, hogy nem káros közbe meg az

(#23) H1N1


H1N1
aktív tag

Az a gáz,hogy a kínaiak nincsennek kibékülve a guglival ezért elég egyedire szabták az androidot. Nem lesz rajta a megszokott market csak a sajátjuk és még lesz egyéb is amire a specifikációk között felhívják a figyelmet. Ha nem így lenne azonnal eladnám a RAZR-t,hogy vegyek egy ilyet. A bluray lejátszóik elég komolyak. Nem tudom telefonban mit tudnak.

(#24) H1N1


H1N1
aktív tag

"No Google Play Store (Android Market). No Google applications. "

(#25) jáózsi


jáózsi
tag

Az APK-fájlokat csak telepíti. :U

[ Szerkesztve ]

(#26) bAtt001


bAtt001
addikt

az a kilógó kamera lencse vicces :DDD tuti nem lesz karcos, áh nem :)

(#27) padlotfogok


padlotfogok
csendes tag

Sziasztok! Két évvel ezelőtt Thaiföldön vettem egy Oppo Lomo u529t tipusú készüléket. (így ebből gondolom hogy a finder is kaphato lesz más ázsiai országban). Soha nem volt vele semmi bajom a mai napig tökéletesen müködik az akksija is birja kb két hétig. Idén megyek ismét Thaiföldre és venni akarok egy ilyen findert csak azt nem tudom hogy vajon a szoftverét lehet e itthon frissitetni ha bármi baja lenne ne adja isten....??... Vagy a márka nem számit? Ha andoidos akkor lehet itthkn is frissiteni?

(#28) DroppaB válasza padlotfogok (#27) üzenetére


DroppaB
csendes tag

Elviekben itthon is lehet frissíteni, mivel úgyis független készüléket veszel. :K
hozhatnál nekem is egyet :R

tsaabeka.com, Xperia S

(#29) H1N1 válasza padlotfogok (#27) üzenetére


H1N1
aktív tag

Meg nekem is.

(#30) Peve


Peve
csendes tag

hali

ime az en oppo-m... :D csak vettem egy ilyet :D akit erdekel tudok barmit mondani

Peve

(#31) Peve válasza padlotfogok (#27) üzenetére


Peve
csendes tag

en tegnap frissitettem az enyemen a gyari update-t... eredetileg 0729-es volt rajta, most ment fel ra a 0927-es azt hiszem. nagyjabol 2 perc az egesz. es nem tudok kinaiul... :D

Peve

(#32) H1N1 válasza Peve (#30) üzenetére


H1N1
aktív tag

B.....s! Tényleg vettél egyet. Honnan rendelted, mennyi volt a vége, mennyi volt a vámadóstb?

Nekem is kell egy ilyen. Már adom is el RAZR-t. :C

Megjelenése előtt beleszerettem, állandóan nézem a neten,hogy hol mennyi.

(#33) Peve válasza H1N1 (#32) üzenetére


Peve
csendes tag

hat figyelj. ennyi penzert S3-at lehet mar kifogni majdnem hogy :D
nagyon sok helyen arulnak ilyet, mindenfele kulfoldi weblapokon, amik 80%-ban megbizhatatlanok... mar ott ultem a gepnel, hogy fizetem a 420 dollaros arat, amikor utana olvastam a lapnak. az 10-bol 9 telefon nem erkezett meg. igy maradtam a dragabb biztonsagosabb vasarlasnal. ebay.... 510 dollarbol ert haza!
szoval nagyban arfolyam fuggo a buli :D
a vamolasi eljaras-t ide nem szeretnem leirni.... :D nem publikus az esemeny :)
egyebkent nagyon fazsa telefon... mar dolgozom a magyar nyelven hozza :)
van a telohoz recovery.. lehet rootolni is es vannak hozza fozott romok is azert jocskan. csak epp egyik sem magyar nyelvu, de ez egy gyakorlott emberkenek 1-2 nap max megoldani :D

amugy antutu tesztje 6600 es 6700 kozott mozog az enyemnek

Peve

(#34) Peve válasza Peve (#33) üzenetére


Peve
csendes tag

hali

azert egy nagy elmenyt meg osztanek, mert meg nem talalkoztam ilyennel androidos telefonon. mivel elmeletileg mig nem fut az oprendszer ez nem lehtseges..

szoval van egy olyan opcio a telon, hogy beallithato, mikor kapcsoljon ki a telefon es mikor kapcsoljon be.

tehat este 20 orakor ki es mondjuk reggel 5-kor be... kiprobaltam es mukodik.
teljesen kikapcsol a telo, semmi gomb nem aktiv, csak ha hosszan nyomom es bekapcsolom mint normal esetben.. aztan beallitott idore szepen bekapcsol, bootol ahogy kell.
baszott jo :D igy mondjuk a reggeli ebresztes megoldhato, "kikapcsolt" telefonnal androiddal. szoval ez pozitiv :D

Peve

(#35) Peve


Peve
csendes tag

kis kinai...

Peve

(#36) Badboys


Badboys
őstag

Peve:

Egy kérdés ami nem el bagatelizálható,ha ledobja a láncot akkor mi van? Pár itthon forgalmazott készülék javíttatása is néha bonyodalmakba torkollik akkor ez? Ennyiért kuka?

[ Szerkesztve ]

(#37) Peve válasza Badboys (#36) üzenetére


Peve
csendes tag

bennem ez a kerdes fel sem merul. tobb okbol sem!

ertem en, hogy mindennek van rossz oldala. 31 eves vagyok. soha semmit nem garanciaztattam meg. nem javittattam. talan szerecses vagyok, talan csak nem erdekelt ha elromlott :D

mig masok garancia fuggok, en hasznalom a dolgaimat. ez egy eredeti kinai, nem kinai hamisitvany :DDD

komolyra forditva a szot. van hozza garancia levelem, nem is tudom talan 2014-ig szol. mintha ugy remlene. ha kell, termeszetesen lehet ezt is javittatni/gariztatni. ki van toltve, ahogy kell. es amennyire eddig lattam es olvastam sajat honlapon, nagyon jo a support a telefonhoz. nem elerhetetlenek es nem menekulnek a vasarlo elol!

Peve

(#38) donoff válasza Peve (#37) üzenetére


donoff
csendes tag

Egy nap se telt el és teljesen belleszerelmesedtem a cuccba. De mielőtt mélyebben beleásnám magam segíts kérlek 1-2 kérdésben:

-kb. mennyit bír az aksi?
-a kínai cucc gond nélkül megy a hazai hálózaton?
-milyen minőségben szól a füles?
-XDA-s romot kell ráhekkelni?
-a fotók nagyon ergyák, vagy eléri az élvezhető túristafotók szintjét?

előre is kösz

(#39) Peve válasza donoff (#38) üzenetére


Peve
csendes tag

hello! :)

az akksi ha nem hajszolod. normal hasznalattal 2-2,5 nap! egy-egy mobilinternetezes, wifi keves es a szokasos napi telefonalas / nyomkodas. azt mondom 2 nap, hogy ne reggel kelljen toltened!
( persze le lehet meriteni 1 nap alatt is... )

hazai halozaton hibatlanul mukodik, nem erzekeltem semmi olyat, ami problemara utalna.

fulest meg nem probaltam, de ki fogom. amugy maga a hangszoro ( a nagy es a pici is ) nagyon jo minosegu. nincs recseges es semmi kellemetlen hangzas! tehat egyszoval JO

nem tudom miylen az az XDA-s rom. en offical romot hasznalok, jelenleg 4.1.1 JB rom van fent. van gyari recovery , ott raktam fel, van videom is rola!

ime egy tegnap esti kep, vakulva keszitettem sotet szobaban!
nagyon nagyot javult a 4.1-es rommal a fenykep minosege, szerintem tokeletes ( mar mi egy telefonra vonatkozhat :D )

[ Szerkesztve ]

Peve

(#40) donoff válasza Peve (#39) üzenetére


donoff
csendes tag

Nagyon köszi, elég szexin hangzik. még egy-két extra kérdés azért eszembe jutott:

- hogy frissítetted az androidot?
- nem kellett külön bindzsizned a google play-jel? állítólag nincs fent alapból.
- van olyan app, ami esetleg nem megy rajta?
- jól értem, hogy a gyári alapállapot az angol ICS?

(#41) donoff válasza Peve (#39) üzenetére


donoff
csendes tag

És még egy: mi a negatívuma a cuccnak?
Nem lehet ilyen jó kütyü áldozatok nélkül.

(#42) Peve válasza donoff (#40) üzenetére


Peve
csendes tag

-gyari recovery van rajta, 3 perc egy rom update. hetente jon ki hivatalos frissites, minden penteken

-google play-t szepen letoltottem gepre, atmasoltam a telora es telepitettem az apk-t. innentol kezdve van minden

-egyenlore nem talalkoztam olyannal ami nem indult el. asphalt 6 ( jatek ) is megy rajta peldaul.

- igen, gyarilag 4.0.3 ICS-el jon ki, de annak is vannak frissitesei.

- hatrany? ez eleg szubjektiv kerdes azt gondolom.

mondjuk, hogy nehezen tudom kivenni a simkartyat, mert annyira vekony, hogy cska kesheggyel jon ki meg be
vagy mondjuk hogy szokatlan, hogy annyira picik a gombok rajta ( marmint nem log ki a telobol nagyon ), hogy erosen szokni kell :)
vagy az, hogy nincs rajta magyar nyelv, hanem angol es kinai :)
vagy peldaul mivel en nem rootoltam meg, ezert nem tudok screenshot-ot kesziteni, mert a gyari romok nem tudjak... ( persze lehet rootolni, van mar ra minden )
van akinek nem tetszik, hogy a kamera kilog a hatlap sikjabol.
esetleg hatrany lehet a fix akksi is kesobb
vagy a szervizelese lehet hatrany olyan helyzetben, ha bedoglik :D

ja, es azert kell kompromisszumot kotni. 1,5 2 mag 1 giga ram, 16 giga rom. mindez 110-120 ezer forintert....

egy galaxy s3 130-140 ezer forint es ketszer ilyen gyors telo....

szoval en pont egy olyan ember vagyok, aki nem szereti a tomeg cikkeket. szeretek kulonbozni es szeretem az egyedi dolgokat. nekem megert annyit, hogy picit dragan vegyek telot, de akkor az olyan amilyenre vagytam egesz eletemben kb :) ilyennel nem talalkozol az utcan. nagyon szep a megjelenese es nagyon jo az osszeszerelesi minosege is.

ellenben a mai vilagban 2 hetente uj jobbnal jobb telo jelenik meg. szoval amit ma jo aron veszel, holnap mar lehet 10-20 ezer buko. ezzel szamolni kell, barmit vesz az ember :)

[ Szerkesztve ]

Peve

(#43) donoff válasza Peve (#42) üzenetére


donoff
csendes tag

Akkor ebből a szempontból hasonlítunk.
Nekem másodlagos, hogy egy telefon mennyire hasít, vagy hogy milyen simán megy rajta a ninja fruit. Nem érdekes, hogy hány magos, vagy hogy milyen gyorsító proci van benne. Nekem a telefon legalább annyira tárgy, mint amennyire praktikus holmi. Az kell, hogy jó legyen kézbe fogni, ránézni, miközben praktikusan és kompromisszumok nélkül lehessen használni. Ne kelljen 4 óránként feltölteni, de 1 hétig se kell, hogy kibírja. Én a HTC One X-re próbáltam magam ráhergelni sokáig, de kézbevéve éreztem, hogy nem az igazi. Ez nem az a letisztult valami, amit fél éve keresek. A HD2-nél éreztem valami hasonlót. Most is azt érzem, hogy ez valami különleges. De persze a felesleges szopást is el akarom kerülni ha lehet.
Egyelőre viszont úgy érzem, hogy első látásra szerelem.
Hacsak nem várom meg a nővérét, az X909-est.

(#44) Peve válasza donoff (#43) üzenetére


Peve
csendes tag

ha a find 5-ra gondolsz 909 neven, akkor az mar egy bazi nagy dog... 5" mar nem telefon meret szerintem :D
persze szep vekony az is, de en gem sem a formaja, sem a merete nem gyozott meg. akkor annal a nexus4 mar sokkal jobb valasztas!!! hardware szinte ugyan az.

en amugy paksi vagyok, ha a kornyeken jarsz szivesen a kezedbe adom az oppot. nekem az elso tapitas olyan fura volt, mert baromi vekony volt elsore :D ma mar teljesen megszoktam, de elsore nagyon vekony :)

Peve

(#45) donoff válasza Peve (#44) üzenetére


donoff
csendes tag

Igen, pont ezt akartam kideríteni különböző fórumokon, hogy amit még augusztusban rebesgettek 4.3"-as méretben, az vajon ugyanaz a szörnyeteg-e ami időközben 5"-ra hízott. Ezek szerint igen. :)
Közben sikerült majdnem 100%-ig rábeszélni magam, úgyhogy mire Paksra mennék szerintem nálam is itt figyel majd a kis cuki. De azért nagyon kösz. :)

(#46) Peve válasza donoff (#45) üzenetére


Peve
csendes tag

majd ha kell segitseg rom update-hez , szolj :D van videom is rola. nem bonyolult, csak kinai a recovery :D

Peve

(#47) donoff válasza Peve (#46) üzenetére


donoff
csendes tag

Szerintem kell majd, köszi. :)
Találtam a vaterán egy tatabányai illetőt aki újonnan árul oppo-kat. Egyelőre jobbnak tűnik, mint az ebay.

(#48) Peve válasza donoff (#47) üzenetére


Peve
csendes tag

latom, azt irja van rajta magyar nyelv is

mondjuk erdekelne mi ez a 2 SIM dolog :D ugyanis az enyembe csak 1 fer... abbol is micro sim :)

[ Szerkesztve ]

Peve

(#49) H1N1 válasza donoff (#47) üzenetére


H1N1
aktív tag

Az értékelése sem olyan hű de f...a. Na meg ez is Kínából indul útjára miután kifizetted.

(#50) donoff válasza H1N1 (#49) üzenetére


donoff
csendes tag

Igen, ez a dual sim nekem is gyanús. Bár több angol nyelvű helyen is olvastam kérdésként, hogy az adott darab 2 kártyás-e. A fene tudja. De az is rejtély, hogy a mádzsárt hogy hekkelte rá.
Hacsak nem csatolták idökőzben Tatabányát Kínához, akkor nem tudom miért gondolod, hogy onnan jön. :) A szállítók és a postázási idő miatt?

http://www.etotalk.com/oppo-x907-finder-android40-dual-core-1536mhz-43wvga-3g-wcdma_p3234.html
Ezt találtam ami jónak tűnik. Tudtok valamit róla? Megbízható, vagy ez pont az amiről rossz értékeléseket olvastál?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.