Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez így nagyon vagány megoldás lenne, és nem menne a hülye szigetes megoldás irányába sem...

Megvárom a Redmi Note 5-öst, ha az nem hozza a számomra megfelelőt, akkor Mix 2S-re váltok :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) roli543


roli543
őstag

Uristen de jól néz ki !!!!!

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#3) #16820480 válasza Graphics (#1) üzenetére


#16820480
törölt tag

Egy kicsit mégis, mert itt a sarokban van a félsziget :)

(#4) Nimda


Nimda
addikt

Nem rossz, de jó lenne ha megcsinálnák 5 hüvelykes vagy az alatti méretben is. Nagyon elszálltak a kijelző méretek, a kezeim meg már régóta megálltak a növésben.

(#5) Graphics válasza #16820480 (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez konkrétan nem zavaró szerintem, és nem vesz el felesleges helyet. Az aksi ikon arrébb kerül, és a kamera sem alul lenne.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) BiP


BiP
nagyúr

Nagyon bejön. És legalább hihető is, nem mint a korábbi Mi Mix-ekről a promóképek szoktak lenni.
Bár szerintem el is hagyhatnák a szelfikamerát.

Ha egy ilyet megspékelnek kijelző alatti ujjlenyomatolvasóval, akkor igazán nagy királyság lesz.

(#7) HarleyCustom válasza roli543 (#2) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az a “sarki” pötty nem tetszik. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#8) #16820480 válasza BiP (#6) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ha elhagynák a szelfi kamerát, akkor lemondhatnának kb az egész ázsiai piacról. És még a nyugati nagy részéről is.

(#9) BiP válasza #16820480 (#8) üzenetére


BiP
nagyúr

Nyilván.
Tudom, hogy egy olyan korszakban, ahol már lassan a nyomógombos telóról sem hiányozhat a szelfikamera, a gyakorlatban ez kinyírná az eladásokat, csak hogy nekem személy szerint úgysem kell, egy belógó dudor nélküli változat még jobban tetszene. És ezért én, (meg a maradék 1000 ember a világban:) ) hajlandó lennék lemondani a szelfikameráról.

(#10) modulus


modulus
aktív tag

Ebben a formában ez nagyon korrekt.
Az iPhone-féle félsziget borzalmas, de ez elég szolid megoldás.
Tetszik!

(#11) juuzer


juuzer
addikt

Tetszetős a kameradizájnt leszámítva :)

Vamos a la playa.

(#12) Luck Dragon

Sokkal szebb mint a sima Mix 2 , gondolok itt elsősorban az alsó szelfi kamera kialakítására.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) AtiSnatch válasza BiP (#9) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Mondjuk a videótelefonálást egy kicsit megnehezítené :))

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#14) #16820480 válasza BiP (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én egyébként úgy tudnám elképzelni még, hogy szimmetrikus lenne a kamerát leszámítva a telefon, és átlag használatnál úgy forgathatná az ember, hogy a bal alsó sarokban legyen a kamera, ott nem sok vizet zavar. Ha meg szelfizni akar, akkor megfordítja, és nem a hatalmas orrlyuk látszik csak alulról :D

(#15) Máté94


Máté94
addikt

Lesz még kijelzőbe épített selfie kamera... ;)

(#16) Graphics válasza BiP (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha kivonod a képletből a szelfie-t, akkor a videótelefonáláshoz még mindig szükség van egy előlapi kamerára.

Szóval nem csak a szelfie a lényeg.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) Nartaas


Nartaas
tag

A házban megbúvó és kicsúsztatható selfie cam megoldás az amúgy miért nem pálya a gyártóknak?

(#18) mrThomi


mrThomi
addikt

jajj ne mi az a csücsök ott :DDD

(#19) johnny500 válasza #16820480 (#14) üzenetére


johnny500
tag

Úgy tudom, de javitsatok ki, hogy az előző mix-nel is ha selfizni akartal a telo felhivta a figyelmed, hogy forditsd meg a jobb kép érdekében. Szerintem tok jó volt ugy,mert az alsó kávan volt a kamera.

(#20) Graphics válasza Nartaas (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mert ami mechanikus, az el is fog romlani :) Több hibalehetőség.

Az integrált megoldást keresik a hely hiánya miatt.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) prolad


prolad
őstag

Ez a sarkos megoldás eddig a legjobb, ott a sarobna senkit nem zavar, bár talán a bal felső sarokban még jobb lenne. Andorid One verzióban is jöhetne.

(#22) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Meg tudnék vele barátkozni.

(#23) judas13 válasza Graphics (#1) üzenetére


judas13
addikt

Pontosan!

Nartaas

A Bluboo S2 valami olyan lesz most. Kíváncsian várjuk meddig működik majd jól az a mechanika. Mert az elgondolás sztem tök jó csak hát tudjuk, h az ördög a részletekben rejlik.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#24) Gibo válasza Nimda (#4) üzenetére


Gibo
senior tag

Ez így 5,99" en lenne kb akkora mint egy hagyományos 5,2es vagy egy nagyobbacska 5"os...

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#25) weberzolee


weberzolee
aktív tag

Hát aki szerint ez a jövő, az biztos nem próbált még sarokban elhelyezett szelfikamerát...ha nem döntöd meg a telót nem leszel középen, ha megdöntöd akkor meg ferdén nézed a kijelzőt...

(#26) mizoli


mizoli
addikt

Bizony szívesen beneveznék egyre, ha ilyen lenne.
A szelfikamera nem vészes ott a sarokban, bár én nem használok ilyesmit.

[ Szerkesztve ]

(#27) tomboy0013 válasza weberzolee (#25) üzenetére


tomboy0013
veterán

A kezedet is lehet ám mozgatni jobbra/balra nem csak a telefont dönteni, most sem közepén van az előlapi kamerák zöme.

(#28) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

SAY NO TO BETÜREMKEDÉS!

(#29) joey04


joey04
titán

xiaomi szokott kamuzni a méretekkel meg arányokkal kapcsolatban rendesen sajnos.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha már megoldott az átlátszó kijelző, miért nem lehet mögé rakni a kamerát (csak a kamera előtt lenne átlátszó és csak ha akarom) az a sarki izé borzalom szimetria killer. :N

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#31) BiP válasza Graphics (#16) üzenetére


BiP
nagyúr

(#13) AtiSnatch + (#16) Duliee:
Jogos. Erre nem gondoltam.
Látszik, mennyit videotelefonálok telefonon :) Asztali gépen szoktam skypeolni.

(#21) prolad: egyetértek

[ Szerkesztve ]

(#32) DDA40X válasza weberzolee (#25) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Hű azta rohadt! És akkor mi lenne? Az is rohadjon meg aki kitalálta ezt a "szelfi" baromságot! Már ettől a szótól is hányingerem van..

(#33) South Velen


South Velen
addikt

Miért nem baloldalra rakták a kamerát?

Így tuti nem veszem meg, egyszerűen karistolja az agyamat, de biztos csak én gondolkodom rossz agyféltekével. :U

mondjuk úgyis fake

[ Szerkesztve ]

(#34) pusszycat válasza South Velen (#33) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én meg azt hittem első látásra,h a sarkára esett. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#35) Graphics válasza joey04 (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De azért csak megveszed, ha arról van szó, nem?

Max-ot is megvetted, nem okozott a saját értékrendben nagy törést szerintem senkinél sem.

Ilyesmire gondolsz? Hát igen, ezek elég megtévesztőek, szerencsére nem voltak ezek se valósak

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) weberzolee válasza DDA40X (#32) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Sose használtada 'videótelefonkamerát' de szerinted lényegtelen amit mondok. Troll böfögés level 1.000.000

(#37) BiP válasza weberzolee (#36) üzenetére


BiP
nagyúr

Ez egy olyan dolog, amit nem lehet áthidalni. Ahogy asztali webkamerával sem.
Vagy a kijelzőt/monitort nézed, vagy a kamerába nézel. A kettő nem megy egyszerre.

(#38) Wajk


Wajk
addikt

az XDA-n a Mix2 ROM-ot szétszedve 90%-osan meg van erősítve a Mix 2S. Nem semmi!

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#39) pusszycat válasza BiP (#37) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kivételt képez ha kancsal vagy.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#40) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Pici notch....

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.