Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kinder


Kinder
senior tag

"A Twitter felvásárlása és Musk befolyása kapcsán sok EU-s és amerikai politikus is jelezte már aggályait"

Az, ahogy Soros és fia fütyül, úgy táncol az EU, az nem aggályos?

(#2) Stanley-B. válasza Kinder (#1) üzenetére


Stanley-B.
őstag

szélsőbaltól megszokhattuk már ezt.
Rettegnek a szólásszabadságtól, hiszen akkor meg kellene tudni védeni az álláspontjaikat, lehetőleg valamiféle, távolról racionalitásban gyökeredző módon, ami ugye igencsak nehéz lehet.

(#3) Noukoum válasza Stanley-B. (#2) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem a szólásszabadságtól félnek, hanem attól hogy a hazugságáradattal könnyű megvezetni az embereket.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#4) doooo válasza Kinder (#1) üzenetére


doooo
veterán

Eltévesztetted a fórumot, ez nem a Prosti Srácok meg a 888.

(#5) elder troll válasza doooo (#4) üzenetére


elder troll
senior tag

Pedig az első két hsz láttán azt hittem, hogy az origo-n vagyok, és komolyan el kezdtem aggódni.

(#6) D1Rect válasza Noukoum (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Valamiért azok aggódnak a dezinformáció miatt akik nem tudják megmondani, hogy mit jelent az, hogy "nő" vagy "férfi".

(#7) Jesus_Shaves válasza Stanley-B. (#2) üzenetére


Jesus_Shaves
aktív tag

Ki tudnád fejteni, hogy miben különbözik 2022-ben a "szélsőbal" és a "szélsőjobb"? Mert én eddig csak hazugságokat és féligazságokat láttam mindkét oldaltól. Ott van például a chatcontrol. Csont nélkül átment, ugyanúgy megszavazták a néppártiak, a demokraták, a liberálisok. Hír róla sehol, lapít mindegyik.

(#8) J3LLyF!sH válasza D1Rect (#6) üzenetére


J3LLyF!sH
tag

Valamiért azokból hiányzik a legtöbb önreflexió, kompromisszumkészség és emberi tisztelet, akik azt állítják magukról, hogy tudják, mit jelent az, hogy “nő” és “férfi”. Legyen az jobb vagy bal

Összeadás ergo sum | Ah, teenagers. Known for dealing with shit in a stoic manner.

(#9) Noukoum válasza J3LLyF!sH (#8) üzenetére


Noukoum
veterán

Az értelem hiánya a fő probléma.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#10) dabadab válasza Kinder (#1) üzenetére


dabadab
titán

Az, ahogy Soros és fia fütyül, úgy táncol az EU, az nem aggályos?

:DDD

Ahogy látom, a fullba nyomot retardság gyorsan megérkezett :DD

Aztán itt vannak a vírustagadók, akik elmondják, hogy azért vannak elnyomva, mert ők a biológia kegyelemkettesükkel racionálisan el tudják magyarázni a véleményüket, ellentétben a mindenféle tudósokkal, akik csak el akarják nyomni a szabadon gondolkodókat.

Komoly állatkert futott itt össze.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#11) Stanley-B. válasza Jesus_Shaves (#7) üzenetére


Stanley-B.
őstag

én nem állítottam azt fentebb, hogy ebből a szempontból jelentősebb különbség lenne a valódi szélsőjobbhoz képest, feltétlenül észben tartva azt, hogy amit manapság szélsőjobbnak nevez a nyugati mainstream média annak nem olyan rég még ésszerűség, racionalitás volt a neve.
Bár annyi különbség azért mégiscsak van, hogy megfigyelésem alapján a szélsőjobb sokkal nagyobb hajlandóságot mutat a vitára általánosságban és nem cenzúrázni meg eltörölni szeretné azokat akik nem értenek egyet velük.

Az az érvelés pedig régen megbukott már, hogy ilyen mértékű cenzúrára a dezinformáció miatt van szükség, hiszen például az, hogy valaki nem kívánja megosztani a hazáját nagyon eltérő kultúrával rendelkező emberekkel, valamint ezek indoklására tényeket is szolgáltat, nem dezinformáció, és nem is gyűlöletbeszéd, mégis számos alkalommal adott okot cenzúrázásra twitteren, az Egyesült Államok elnökének a halálát nyíltan kívánni pedig szabad nyugodtan azóta is.

Aki pedig csípőből diszkreditál mindent ami Sorossal kapcsolatos, nos, szerencsére azért Elon Muskot mégis érdekli, hogy kik rettegnek attól annyira, hogy visszahozná a twitterre a szólásszabadságot, vagy talán pontosabb lenne az, hogy elhozza.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.