Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hunter2


Hunter2
addikt

Ez vajon már felmegy a magyar nyelvű Vistára?

[ Szerkesztve ]

(#2) Bici


Bici
félisten

dx11?

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#3) bobsys válasza Hunter2 (#1) üzenetére


bobsys
addikt

majd elso korben a szokasos angol, német, spanyol, francia és japán nyelvu es majd utanna a tobbi

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#4) WonderCSabo válasza Bici (#2) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Esetleg Windows 7 megjelenése után...

(#5) shteer válasza Hunter2 (#1) üzenetére


shteer
titán

van már magyar nyelvű is :K

..szerintem jónak tűnik

(#6) kymco válasza shteer (#5) üzenetére


kymco
veterán

Hol? :)

www.refujvaros.hu

(#7) shteer válasza kymco (#6) üzenetére


shteer
titán

itt is

..szerintem jónak tűnik

(#8) kymco válasza shteer (#7) üzenetére


kymco
veterán

:R

www.refujvaros.hu

(#9) kingabo


kingabo
őstag

És mi a jó abban, hogy visszatartják? Nem hinném, hogy az oem-ek ezzel reklámoznák magukat, hogy vegyél most nálunk új gépet és használhatod az új sp-s rendszert. De a gépekre előtelepített verzió összehozásához sem kell sok idő.

(#10) anulu


anulu
félisten

ma este fogom otthon telepiteni (remelhetoleg ;))

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11) kymco válasza anulu (#10) üzenetére


kymco
veterán

Én most raktam fel :)

www.refujvaros.hu

(#12) Ybron


Ybron
senior tag

Hurrá. Rakom is fel őtett ;)
Engem csak az szokott idegesíteni hogy sosincs integrálva normális codek. Meg nem egy elavult a lapom(asus p5kc), de magától nem ismerte fel soha a hálókártyát

(#13) Killing


Killing
addikt

Máris kiszivárgott?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#14) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Na erre kiváncsi leszek. Én mondjuk megvárom a visszhangot és majd után tolom fel. :DDD

(#15) anulu válasza Ybron (#12) üzenetére


anulu
félisten

minek kellene normalis codec? meg egyaltalan minek codec? kell egy mpeg2, oszt` viszlat.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#16) holika


holika
csendes tag

És tényleg van magyar Vista SP2 ami letölthető. Most tettem fel, eddig semmi probléma.
Vista SP2 magyar letöltés és újítások.

(#17) TheDragon007 válasza holika (#16) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Köszi :R

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#18) shteer válasza kymco (#11) üzenetére


shteer
titán

nekem még RC van fenn, gondolkodom h frissítsem e vagy preinstalled sp2 reinstall vagy W7 RC :))

..szerintem jónak tűnik

(#19) Korcsii


Korcsii
őstag

és ma már a win update is felajánlja a telepítését...

(#20) kymco válasza shteer (#18) üzenetére


kymco
veterán

Én megvárom a véglegeset a w7-ből...

www.refujvaros.hu

(#21) Hunter2 válasza Korcsii (#19) üzenetére


Hunter2
addikt

Mit ajánl fel? Az sp2-öt? csak mert nálam nem látszik.

(#22) G.Zs. válasza Hunter2 (#21) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Nálam sem. :(

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#23) delacct


delacct
tag

Eddig nemsok gond van vele.Egyetlen bugot fedeztem fel összesen
a [képen] látható,
hogy az oldalsávon lévő uptime gadget 116 napot?! jelez. :DDD
Persze a gadget 3rd party apps,majd megpatkolom ha ráérek.

postázni nem postázok semmit

(#24) Hunter2 válasza delacct (#23) üzenetére


Hunter2
addikt

ezeket a gadget-eket honnan szerezted?

(#25) kali válasza Korcsii (#19) üzenetére


kali
legenda

nekem sp2 csomagot csak az office 2007 esetében kínált fel a windows update...
ennek ellenére már telepítve a vista sp2 is! :) simán felment az rtm, minden rendben! :C

[ Szerkesztve ]

(#26) delacct válasza Hunter2 (#24) üzenetére


delacct
tag

pff innen-onnan.javarészt célirányosan google-ztam anno.

postázni nem postázok semmit

(#27) Korcsii válasza kali (#25) üzenetére


Korcsii
őstag

ezt nem kicsit benéztem :D éjjel nem vettem észre, hogy office XP programkompatibilitási csomag SP2-ről volt szó :) pedig több száz mega frissítést töltöttem le tegnap,így is..

(#28) Kácsa


Kácsa
aktív tag

Az update-n még nincs fönt az SP2 .
Én feltelepitettem a fentebb linkelt helyről,nem észleltem gyorsulást,igaz így is gyors a rendszerem.

ZoLee

(#29) k.


k.
őstag

Nekem nincs elég hely a gépemen(4gb kell és a C.n csak 2,6 van.Szerintetek ha megvárom az updateről leszedhetőt ami csak azt tesz fel ami kell akkor az ugy elég?Vagy telepitsem ujra?

(#30) fradi81 válasza Kácsa (#28) üzenetére


fradi81
veterán

nem is az a célja hogy gyorsabb legyen a windows, hanem javítások, új funkciók.

moto g72, Ninebot d28e

(#31) TheDragon007 válasza k. (#29) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Sztem nem kell rohannod telepíteni (főleg amíg nem tudod hogy a programok amiket használsz simán mennek-e a frissítés után is), de a helyedben csinálnék egy kis helyet a c-n és feltenném úgy az ápdétet.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#32) end09


end09
tag

eltartott egy ideig mire kijött

(#33) k. válasza TheDragon007 (#31) üzenetére


k.
őstag

Az a baj hogy nincs több.A common filesből mozgatnék át fileokat arra az időre de azok irásvédettek és arejtett rendszergizda fiok sem tudja törölni a cről a cuccokat(átmozgattam addig a máskra).
Szóval már nem igazán tudok helyet csinálni.

(#34) TheDragon007 válasza k. (#33) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Hátöö.. mekkora partícióra telepítetted a vistát? :DDD

Amúgy meg sztem nem kell erőltetni azt servicepackot. Majd ha legközelebb valamiért újra kell raknod a windózt, akkor nagyobb partíciót adsz meg neki és akkor mehet rá az espékettő is. Addig elég ha megvárod a windowsupdates verziót, hátha az feltelepszik arra a kevés helyre is :D

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#35) k. válasza TheDragon007 (#34) üzenetére


k.
őstag

20gb :D
Tudom kevés de eddig mindig elég volt.Csak most sir emiatt.

(#36) shteer válasza Kácsa (#28) üzenetére


shteer
titán

hol olvastad h már fenn kéne lennie? :)

..szerintem jónak tűnik

(#37) TheDragon007 válasza k. (#35) üzenetére


TheDragon007
senior tag

20GB :))

Nos az nem túl sok (XPre elég :DDD ). Gondolom a programok játékok mind más partíción vannak akkor. Szóval járj el úgy ahogy az előzőben leírtam ;)

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#38) k. válasza TheDragon007 (#37) üzenetére


k.
őstag

PErsze minden máshol van azért erre figyeltem:D
Eddig ahogy irtam is sosem volt semmi ment minden szépen aztán tegnap este meg kiirta az SP2 telepítésekor hogy kéremszépen ez neki kevés.
(akkor volt 600mb szabad helyem azóta sikerült 2gb-t felszabadítani:D)

(#39) delacct válasza k. (#38) üzenetére


delacct
tag

Nálam kicsit kövérebbre lett hagyva. minimális programok vannak fennt.
Office 2007 Professional,vmware,skype,msn.

postázni nem postázok semmit

(#40) k. válasza delacct (#39) üzenetére


k.
őstag

Nekemlaptopom van és abban egy 120gbos vinyó.Szóval ha particionálok elvből nem kaphat ennyi helyet a vista:D

(#41) Kácsa


Kácsa
aktív tag

Nekem 16 GB foglal a Vista Ulti SP2 + Office + pár progi,természetesen kikapcsolt rendszer-visszaállítással .Van egy biztonsági mentés ,ennyi elég.

ZoLee

(#42) TheDragon007 válasza Kácsa (#41) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Nálam a Windows (Vista SP2 32bites) könyvtár 15GB :U

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#43) zsolt1129 válasza k. (#40) üzenetére


zsolt1129
addikt

Igen :K Egy 40Gb-os partició azért nem árt neki.

(#44) Keem1


Keem1
addikt

Hűha, akkor lehet én vagyok a legrosszabb helyzetben? 1 hónapos XP SP3, csak a rendszer, ill. ami feltétlenül a rendszerpartícióra telepítette magát (nem lehetett helyet változtatni), és 11,8 GB... És nem Vista :U

Az előző hsz-ekből kezdem azt gondolni, sok az egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#45) TheDragon007 válasza Keem1 (#44) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Azért manapság ha 2 játékot felteszel is simán megvan a 16GB :DDD

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#46) Hunter2


Hunter2
addikt

Én csakazért nem rakom fel mert épphogy csak pár hete sikerült megpatchelnem a tcpip.sys-t hogy működjön normálisan sok tcp kapcsolattal is. Lehet felraknám az sp2-öt akkor megint egy hónapos szíváslenne meghegeszteni.

(#47) delacct válasza Hunter2 (#46) üzenetére


delacct
tag

Értelmes ember nem peccsel tcpip.sys-t.Nekem van a spejzban egy dzsunkaszerver (Terminal server,dhcp,dns,rdp,torrent,ftp,http) ,azon szerver os fut ugyi ott nincs limitálva az egyidejü kapcsolatok száma.
Így az asztali gépen lehet gamelni dolgozni nem fogy ki a zoxigén játékok alatt sem.
Beruházni sem nagyon kellett,az előző aszatli gép lett kicsit átpofozgatva.(RAID vót benne eleve).Asztali gép meg maradjon csak "fényes gép" szem előtt van nem kell rajt dugdosni semmit.

postázni nem postázok semmit

(#48) Hunter2 válasza delacct (#47) üzenetére


Hunter2
addikt

Ahogy érzed , de én nem tartok külön gépet csak arra hogy menjen a torrent. Pláne hogy digim van , tehát nem megy a gép 24/7-ben csak azért hogy meglegyen a megfelelő arány.
Ha ez lenne a szempont akkor inkább egy NAS-t vennék az tudja ugyanezeket (fileszerver, torrent) és nem fogyaszt annyit mint egy asztali gép.

"Értelmes ember nem peccsel tcpip.sys-t"
Ez meg egy kicsit erős volt nem?

[ Szerkesztve ]

(#49) delacct válasza Hunter2 (#48) üzenetére


delacct
tag

Nem is a torrent miatt megy nonstop. :N
Meg nemtom RAID-be hogy pattintasz 4 terrát be.
Itt nem digi van hanem 100/100 bix mellől.saját hómpédzs itthonról megy tehát eleve muszáj menni egy gépnek nonstop.
(nomeg irtam alább dhcp-t dns-t ebből következtethettél volna.)

postázni nem postázok semmit

(#50) Hunter2 válasza delacct (#49) üzenetére


Hunter2
addikt

Azért az nem általános hogy webszervert üzemeltetsz otthonról, ha meg nem kell a lapok mögé többtíz esetleg száz giga hely akkor költséghatékonyabb lehet egy webhosting szolgáltatónál elhelyezni az oldalt.Nah asszem befejeztem mert ez nemnagyon vág a témába.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.