Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

jó kis súlya van, de azért tetszik!
ötletesnek találom a vidzset méretezést is.. :K

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Látom a Motorola újra nyeregben van. Régen nagyon szerettem a telóikat (egy l7-es még mindíg betölti a másodlagos telefon szerepét), de évekig semmit nem mutattak fel...viszont most ez nagyon ütősnek néz ki, végén még visszatérek hozzájuk. :)

Üdv, Balázs

(#3) orpheusone


orpheusone
csendes tag

eros ajanlat ,egyre nehezebb es nehezebb lesz valasztani a rengeteg eros ajanlat kozepette,legalabb az iphone 4 melle lesznek teve olyan telefonok amik sok tekintetben messze felulmuljak,horribilis ar nelkul,media hype nelkul,terero problemak nelkul,egyszeruen kiszolgalva a felhasznalot egy jolmukodo nyilt rendszerrel.
(Bar a qwerty-s telefonok mint ez,nem teljesen az iphone alternativaja,csak bizonyos reszben)

(#4) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

"MUST HAVE"

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5) BloodRay


BloodRay
veterán

Na ez az ami nekem kellene! :R
Nem tudom mennyibe fog kerülni, de ez igen rendben lévőnek tűnik minden téren.
Ennek is olyan fém a hátlapja mint az XT720-nak?

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6) krugman


krugman
csendes tag

motorola minőség.

(#7) bwoay válasza BloodRay (#5) üzenetére


bwoay
nagyúr

ránézésre pontosan ugyanolyan a hátlapja, mint az előző Milestone-nak.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#8) Konflikt válasza bwoay (#7) üzenetére


Konflikt
addikt

valami akkor sem stimmel, mert ugylatom amire ranyomtak multimedia dock, elter az enyemtol, ami a milestone-hoz van. remeletem pedig h kompatibilis lesz a ketto. ugytunink megsem.

edit:
mindenesetre, a RAM, a CPU update, es a QWERTY redesign a legfontosabb, amit csinaltak. ez a motoblur meg mindig eleg gyenge.

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#9) fi:zi'k válasza Konflikt (#8) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Egy külföldi tesztben olvastam, hogy teljesen kompatibilis a régi MM dockkal.
Remélhetőleg tényleg igaz :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#10) luw2win


luw2win
őstag

Ez a 1 GHz-es Texas Instrument OMAP3 processzor mennyivel erősebb a 1ghz qualcomm snapdragontól?
A bill nagyon tetszik.
Ez a telo várhatóan 2011-ra ideér?

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#11) #16820480


#16820480
törölt tag

hát, ez a reklámfilm szerintem iszonyatos. illetve nm iszonyatos, mert nézhető, csak teljesen átlagos. az egész Droid reklámkampányban az volt a jó, hogy végre valaki rágyúrt kicsit az android szó futurisztikus, cyberpunkos hangzására. az eddigi droidos reklámfilmek egyedike voltak, és ütősek. ez meg semmi. jó, hogy nem hello kitty-vel kampányolnak :U

(#12) Rusi


Rusi
senior tag

Egy külföldi oldalon (talán PhoneArena?) láttam összehasonlítva a Droid és Droid 2-t (amik ugye az amerikai változatai) és ott pontosan látszik, hogy fizikai méretben, kijelzőben teljesen egyformák, illetve a microUSB is pontosan ugyanott található mindkettőn. Ebből következően nem túlzottan valószínű, hogy a Milestone dokkolója ne lenne jó a Milestone 2-höz. Az persze más kérdés, hogy magát a dokkolót is kicsit átdizájnolják, de ettől még a két telefon lényeges fizikai tulajdonságaiban nem tér el egymástól.
Egyébként a hátlap is majdnem azonos, a Milestone 2-nél is puha bevonatú fém lesz, csak itt sötétkék a színe (mint az XT720-nál) és a kamera körül piszkálták kicsit (a LED távolabbra került, a kamera kerete pedig másképp néz ki). Ezen felül még kicsit hozzányúltak az oldalsó fizikai gombokhoz is, új lett a kamera és a bekapcsoló gombja (előbbi már nem bronz színű, hanem a házzal egyező). A szoftveres dolgok viszont újak, no meg ez már alapból 2.2-vel jön ki, és a videó alapján egyből a MotoBLUR új változatát kapja.

Mobilaréna (2010-2017)

(#13) cabal


cabal
tag

És mikor lesz itt nálunk ilyen hivatalosan??? Olcsón persze. :D

''A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.'' /Hofi/

(#14) BloodRay válasza bwoay (#7) üzenetére


BloodRay
veterán

És tényleg majdnem ugyan az. :DDD Rég láttam Milestone-t.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#15) AS válasza luw2win (#10) üzenetére


AS
félisten

Erősebb, de Galaxy S nél már nem.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#16) D@niel válasza #16820480 (#11) üzenetére


D@niel
addikt

Detto én is egyből ezen a véleménynél kötöttem ki...

Kicsit írhatnál nekem az 1 GHz-es Texas Instrument OMAP3 processzorról. PÜ

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#17) luw2win válasza AS (#15) üzenetére


luw2win
őstag

hmm ennyire izmos ez a galaxy S. Van egyáltalán a galaxys nél erőssebb hardverű készülék?

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#18) P00By


P00By
nagyúr

Kicsit nehéz. Egyébként frankó cucc!

(#19) #16820480 válasza D@niel (#16) üzenetére


#16820480
törölt tag

tulajdonképpen nem kell csodát várni, ezek az OMAP3-as soc-ok csak órajelben térnek el, ahogy nézem: [link]
szóval gyorsabb lesz, a Droidnál, de ez még ugyanaz a cucc, csak magasabb órajelen.

(#20) skajwa


skajwa
senior tag

Nem rossz, viszont jó! :)

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#21) sagesz93


sagesz93
addikt

fasza kis videó
blokkolnám a moto telóit, ha lenne rá pénzem

(#22) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Jobban tetszik, mint az előd.

(#23) Xaels


Xaels
félisten

Hmmm. Nekem az 1. Milestone külcsinre jobban bejött, de itt a billentyűzet és a bélrendszer kellemesebbnek tűnik.

Valaki nem tud valamit a Droid X -ről? Lehet majd EU-ban kapni vagy felejtős? Nekem az ami az etalon most Android vonalon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24) plus44


plus44
veterán

Annyira nem tetszik a reklám, sokkal inkább a teló. :K

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#25) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát nem rossz. De kétlem hogy cserélem rá a Milestone-om. Az erősebb hardver az jó pont, és főleg az áttervezett qwerty. Főleg ez ami bejön mert sajna az előd nem remekel e téren.

Ja és remélem nem cseszik ezt is el a gagyi oldalsó gombokkal lötyögős, elég gány. Ráadásul így két hónap után már majdnem teljesen lekopott a kamera gombról a festék nálam :(((

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#26) bwoay válasza Cyberpunk (#25) üzenetére


bwoay
nagyúr

fura, én pont azon agyalok, hogy nekem valszeg hiányozna a navi gomb a qwerty-ről. mondjuk még olyanról nemigen hallottam, hogy valaki méltatta volna, de én 2 nap használat után úgy látom, hogy jó hasznát fogom venni.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#27) Cyberpunk válasza bwoay (#26) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Végül is az ékezetes betűk használatához nekem is jól jön. Igaz hogy a képernyőn is rálehet bökni a megfelelő karakterre, de navi gombbal gyorsabb szerintem.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#28) rigoberto


rigoberto
őstag

Milestone2 megvagy! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.