Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) smkb


smkb
őstag

Vagyis elment 10 millió Tegra csip is. Ahhoz képest, hogy az NV egy ideje már nem sok R&D-t költ a Tegra bizniszbe, egész jó. Pedig mennyire volt itt előre temetve a Switch... ajaj...

(#2) TaaT válasza smkb (#1) üzenetére


TaaT
veterán

"Pedig mennyire volt itt előre temetve a Switch... ajaj..."

Hát amikor először megláttam én sem jósoltam neki nagy jövőt. :) Bár anno azt is kizártnak tartottam hogy Lewis Hamilton eljöjjön a McLaren-től. :D

Give them hell Ukraine!

(#3) b.


b.
félisten

"bár az ünnepek közelsége miatt valószínűtlen, hogy ilyenkor jelentős eladásokat lehet generálni."

What?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) Abu85 válasza b. (#3) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Karácsonykor már nem mennek vásárolni az emberek. A legtöbben már megvették az ajándékot.

(#5) b. : A legtöbben november második felében vásárolnak. Ezért jelentik be a gyártók december elején az eladási adatokat, mert egy héttel az ünnepek előtt már kevesen vásárolnak.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5) b. válasza Abu85 (#4) üzenetére


b.
félisten

szerintem te egy másik bolygón élsz :DDD

PS4 nek 270 nap kellett a 10 millióhoz Switchnek 284. Szuper start :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) ProEvoFan válasza smkb (#1) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én is temettem.
Most meg venni akarok egyet.
PC/PS4 mellé tökéletes.Xbox minek, mikor megkapom ugyan azt a többi platformon is.
No meg az exluzív játékok miatt is sikeres a Switch.Még mindig tartom magam.A konzolokat az exluzív játékok adják el.A MS és a rajongóik hiába hiszik azt hogy nem.Itt az újabb bizonyiték.

[ Szerkesztve ]

(#7) b. válasza ProEvoFan (#6) üzenetére


b.
félisten

Ennyi az igazság. jöhet a 8 K HDR is, játékok nélkül nem sokat ér.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#8) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ebbōl legalább 8milliót a Zelda hozott. Irigylem azt,akinek van. Nekem €400 nem ér meg,de használtan mindenképp szerzek egyet jövōre

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#9) 3L1T3 válasza ProEvoFan (#6) üzenetére


3L1T3
addikt

Igen, vannak emberek akik exkluzív címek miatt dönt egy konzol mellett. De vagyok én, aki PS4-re várja a God of War , Spider-Man párost. De One X-en játszok a CoD-al még akkor is ha 1,5 millióval kevesebb a játékos bázis (8M vs 6,5M) de gyorsabban tölt be a játék, kevesebb lövés kell, nincs annyi egér átalakítóval játszó huszár.

De biztos mindenki örült rajongó aki xbox-on is vagy csak azon játszik. :DDD

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#10) ProEvoFan válasza 3L1T3 (#9) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem mondtam hogy őrültek.A játék a lényeg.Csak a többi konzol többet nyújt(hat) és jobb alternatíva mint az xbox.Nemhiába tart ott eladásokba, ahol.
Egér átalakítók vannak xboxra is.

(#11) alton1978


alton1978
tag

Nem kevés.

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#12) 3L1T3 válasza ProEvoFan (#10) üzenetére


3L1T3
addikt

Még is hol? Csak saccolni tud mindenki. 35-40M körül.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#13) berVi válasza b. (#5) üzenetére


berVi
senior tag

Miert? Max globalista modon gondolkozik. Amcsiknal ill. nyugaton mar a BF a hagyomanyos bevasarlas idopontja. Pont azert, hogy ne karacsony elott kelljen szopni.

De itthon is hamarabb vasarol mar, akinek esze van, ugyanis karacsonykor hagyomanyosan osszeomlik mind a posta, mind a futarszolgalatok, marpedig januarban eleg szar karacsonyi ajandekot odaadni.

Nekem hetek ota megvan minden ajandekom.

(#14) b. válasza berVi (#13) üzenetére


b.
félisten

ehhez képest decemberben költjük el az 1 éves vásárlásunk 15 % részét és a legtöbb áruhitel ilyenkor szabadul fel .
Amerikában a Sony tavaly decemberben rekord hónapot zárt.
15 éve kereskedelemben dolgozok, legerősebb hónapunk a December.
Amerikáéban külön hiteleket nyújtanak a bankok decemberben, amit egy év alatt lehet és kell visszafizetni, pont a következő ünnepig. A karácsonyi bevásárlási szezon első napja BF és egészen karácsonyig tart, amerikábani ez alatt a 3 és fél hét alatt érkezik a kereskedők bevételének 1/5. része. Minden adatot nyugodtan googlézz le, megtalálod a rá vonatkozó felméréseket és cikkeket.
Szóval lehet ezen vitatkozni, de hogy nem számítana ez a pár hét, az eléggé elvetemült feltételezés.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#15) Tidus válasza Abu85 (#4) üzenetére


Tidus
addikt

Akkor még egyet feltétlen hozzá kell adni, mert dec. 20.-án Bécsben akarok egy Switch-et venni.

(#16) alton1978


alton1978
tag

Bécsben? Switch-et? Milyentet? Fali?

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#17) energy4ever válasza b. (#5) üzenetére


energy4ever
addikt

Igen, de annak idejen meg kevesebben eltek a foldon... :D

(#18) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Biztos jó cucc, de nekem nem ér meg 100k-t. Egy ps4 pro+Vr-ban több fantáziát látok.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#19) b. válasza GodGamer5 (#18) üzenetére


b.
félisten

Az 230 K.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#20) HXY


HXY
addikt

Ügyes a Nintendo, hogy ilyen gyenge harware-rel ilyen eladásokat tud produkálni annak ellenére hogy a TOP játékok nem is mennek rajta. A marketing szuper!

(#21) zzola


zzola
félisten

Durva, hogy ennyi elment!

(#22) b. válasza HXY (#20) üzenetére


b.
félisten

TOP játékok? Mit jelent neked a TOP? Zelda, Mario Galaxy,Kart,Splatoon...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#23) Sinesol válasza HXY (#20) üzenetére


Sinesol
veterán

Épp a Top játékok adják el a Switchet, szóval nehezen érthető miről beszélsz.

(#24) Wesder válasza b. (#19) üzenetére


Wesder
félisten

De abban több a "fantàzia" nem èrted? :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25) jedis válasza Sinesol (#23) üzenetére


jedis
senior tag

Szerintem a hightech grafikájú AAA-s multiplatform címekre gondolt. :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#26) alton1978 válasza jedis (#25) üzenetére


alton1978
tag

mijazaa a hájtekgrafikájú multiplatform..? aaass-s?

[ Szerkesztve ]

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#27) Kisgépkezelő válasza jedis (#25) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Pedig azok is jönnek. Kár, hogy a 2012-es hájtekaaa. ;]

(#28) tuki2200


tuki2200
senior tag

Az viszont erdekes, hogy barkivel beszeltem akit ismerek es tudom, hogy van neki, mindenki otthoni konzolnak hasznalja pro kontrollerrel.. tehat mint 'on the go' konzol megbukott, de mivel az N-es cimek baromi jok rajta veszik a nepek csak nem ugy es arra hasznaljak, ahogy az N-nel gondoltak :DDD siman johetett volna naprakesz teljesitmennyel..

[ Szerkesztve ]

(#29) Sinesol válasza Kisgépkezelő (#27) üzenetére


Sinesol
veterán

2012-es is épp ugyanolyan mint a 2017-es, egy hét mulva egyiknek sem emlékszel a nevére. :N

[ Szerkesztve ]

(#30) #21946880


#21946880
törölt tag

Jövőre ide is kerül egy. Örülnék neki, ha jönne belőle egy ránc-felvarrott verzió, mert vannak rajta dolgok, amik nem tetszenek (megtudok velük barátkozni, ha úgy van).

(#31) Atocha


Atocha
senior tag

Létezik valamilyen weboldal ahol fel van sorolva milyen játékok vannak a switch-re?

Köszönöm!

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#32) #21946880 válasza Atocha (#31) üzenetére


#21946880
törölt tag

uno - dos

[ Szerkesztve ]

(#33) Sinesol válasza Atocha (#31) üzenetére


Sinesol
veterán

Itt van "néhány" érkező és már megjelent game.

[ Szerkesztve ]

(#34) =WiNTeR= válasza tuki2200 (#28) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#35) NandorHUN válasza smkb (#1) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nálam most is temetve van. :D
De vagye akinek tetszik.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#36) Ashitaka


Ashitaka
tag

Grat a Nintendónak. Sikerült a terv és remélhetőleg továbbra is sikeres marad a konzol. Az én tervem is az hogy egy éven belül belépek a switch et használók körébe.

(#37) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Nem semmi.én sosem vennék,mert nem kötnek le az ilyen mario meg zelda meg animés hülyeségek(meg kibirok buszon/vonaton 1-2 órát játék nélkül...).De az sosem baj,ha több szereplő van a piacon :) Én is azt gondoltam h ezzel a hardverrel sehol nem lesz.És megint csak bizonyosodott,hogy csak optimalizalni kell.Az összes stúdió példát vehetne erről.

(#38) b. válasza Medocsabi (#37) üzenetére


b.
félisten

Tökéletes hozzáállás. :R
Egyébként hidd el, ez elsőre feltűnő rózsaszín világon áttörve rájössz ám a minőségre. Nem láttam ennél igényesebb platformjátékot mostanában, mint pl a Mario, olyan ötletekkel felvértezve, hogy csak ámulok és bámulok, de ez éppen igaz lehet Splatoon multijára is, ami elsőre idiótaságnak tűnik, aztán rájössz , mekkora nagy fantázia és milyen megvalósítás van mögötte. Olyanokat játszunk vele a gyerkőcökkel hétvégeken, plusz még asszonyom is beszállt, pedig az nagy szó, hogy csak na. Már csak ez miatt megérte a gép az egész árát, imádjuk.
Zelda meg egy külön világ, de én pl most tolom rajt esténként Doom-ot is, mert kényelmesebb az ágyban.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#39) mike1334 válasza ProEvoFan (#6) üzenetére


mike1334
veterán

Az megvan, hogy a PC-s játékok 90%-a MS exkluzív? :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#40) oriic válasza tuki2200 (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem van ismerosom aki csak handheld modban hasznalja, de otthon is. :D Azt mondja, ha jonne uj revizio, amely mondjuk csak hordozhato modban hasznalhato, de mondjuk olcsobb, azonnal cserelne gepet.

Live-Die-Respawn

(#41) b. válasza oriic (#40) üzenetére


b.
félisten

Én is szinte csak úgy használom, nappaliba is elheveredek a kanapén aztán annyi.Mikor otthon partyzunk , akkor szoktam TV-re rányomni.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#42) mike1334 válasza b. (#38) üzenetére


mike1334
veterán

Tetszetős konzol, de egyrészt még picit drága, másrészt a handheld módban az a kijelző nem tudom mennyite biztonságos gari után...én tartanék tőle, hogy elromlik hamar. (Mintha lett is volna ez korábban probléma.)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#43) b. válasza mike1334 (#42) üzenetére


b.
félisten

Miért romlana el? :)
A joyconok inkább problémásak.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#44) mike1334 válasza b. (#43) üzenetére


mike1334
veterán

Honest Game trailersben láttam, de akkor lehet eltúlozta a problémát :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#45) b. válasza mike1334 (#44) üzenetére


b.
félisten

hát nincs kizárva, de egyébként egy sima tucat tablet méretű kijelző.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#46) #06658560 válasza berVi (#13) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nyugaton élek. Múlt hét végén a városban megmozdulni nem lehetett a sok karácsonyi bevásárlótól. Egy héttel előtte szintén. Akkor nekem három óra pont sok volt a karácsonyból, pedig csak három boltba mentem be.

(#47) Scholes9 válasza HXY (#20) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez rossz vicc volt :( Igazából “csak” az év játékát (is) kínálják.
Amúgy teljesen megérdemlik. Nekem pénteken lesz 2 hete, h van Switchem. De olyan minőségűek a játékot, h sok fejlesztő példát vehetne róluk...Zelda, Mario pl.
tuki2200: azért nem bukott meg. Sokan viszik magukkal is. Én is többek között éjszakás műszakba :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#48) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Én már januárban előrendeltem, és ofc azóta is használom...imádom a kis drágát. Örülök is a sikerének..csak így tovább :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49) FollowTheORI válasza 3L1T3 (#9) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

És ha nem jött volna az X, vagy a Sony lenne gyorsabb akkor is lenne X? :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#50) khron78


khron78
őstag

Még mindig nem értem ezt a Switch hype-ot. Próbáltam a Media-ban és a gépet nézegetve, nem a szokásos Nintendo minőség ugrott be róla.
Kényelmetlen volt a fogása is. Arról van adat, hogy ebből mennyi a japán eladás? *
Gyanítom, hogy ott viszik igazán, mert itt Európában nem hiszem, hogy a PS4 mellett volna komoly esélye.

*2 millió

Érdekes. Még mindig azt gondolom, hogy kifullad a gép jövő ilyenkorra. Ha nem így lesz, többet nem jósolgatok :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.