Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) satz18


satz18
őstag

Az én tesóm is nagyon izgatott. Most 5 napig 2 óra alvással akarja tolni, hogy aztán mehessen STV-be gankelni. Nekem ez ki fog maradni. Az elmúlt 15 évben sokminden változott. Munka és gyerekek mellett inkább
most az életet választom. Pedig milyen jó is volt az annó...

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#2) Raysen623


Raysen623
addikt

Nálam ez anno kimaradt, mert nem tetszett. Most meg az új kieggel egy huszáros vágással elvették tőlem azt amiért Legion-ban farmoltam. Hát kössz, de kösz nem. Elengedtem a játékot örökre. Haverom még tolja, de ő megbocsátóbb.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#3) pelgrim_v1


pelgrim_v1
tag

gond nélkül? folyamatos szerver crash-ek, összeomlások, dc-k, eu szervereken 4-6 ezres sorok amcsi szervereken 8-16-20 ezresek. Ha ez nem gond akkor mi? :D

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha jól számoltam, a start után +10 új szervert kellett indítania a Blizz-nek, akkora volt az érdeklődés.
Órás sorok, lagg, és tömeg. Állítólag annyira sokan voltak, hogy a mobok megölősére is sorok alakultak ki a szervereken. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) Fecniii


Fecniii
tag

Twitchen néztem a startot, 1,2M néző volt a WoW szekcióban.

(#6) oriic válasza pelgrim_v1 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szoval a szokasos, semmi extra nagy problema. (Egy atlagos WOW indulas ;] )Sot ahogy olvasom amcsi szervereknel voltak leginkabb gondok, EUban leginkabb a sorbanallas miatt ment a panaszkodas plusz a lag miatt .(Meg a quest/boss sorok miatt de ott a tobbseg kivarta a sorat. Vicces latni a kepeken a sorban allo karaktereket a zsufolt kezdo teruletek miatt :D )

Szerk: finomitottam a szovegen azert. ;)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7) L4mie


L4mie
veterán

quest helper-t lehet használni? :) tudom tudom nem autentikus fene a pofám meg minden, de annyit megengednék magamnak. :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#8) #04430080 válasza Fecniii (#5) üzenetére


#04430080
törölt tag

Nem csodálom. Jobb nézni, mint játszani ;]

(#9) OkosTibi válasza L4mie (#7) üzenetére


OkosTibi
csendes tag

Ahogy nézem tichen igen, de kezdő helyeken modért 5-10 perces sorbanállás van pedig 5 ösével invelik egymást az emberek rá

(#10) [CsuCsu] válasza pelgrim_v1 (#3) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Dehogy gond. Ez a true vanilla experience. Kene meg par lassu szerver is, hogy a lag okozta timeskip / evade is reprodukalhato legyen. Fasza volt AQ40-t raidelni es imadkozni, hogy ne boss kozben jojjon a lag spike ;] Vicces egyebkent, hogy Naxx Anub'rekhan first kill pont ilyen lag alatt szuletett meg. Regi szep idok.

Engem amugy gyuloltek a szerveremen. Naxx / AQ40 gear dps warrior, osszeallva egy hordas priest-tel, mind control alatt zuztuk az allit. Azok az uzenetek amiket kaptam, te joeg. Kar, hogy elkavartam a screenshot-okat. Betegre rohogtuk magunkat (volt meg par buntarsam :P )

[ Szerkesztve ]

(#11) Azie válasza [CsuCsu] (#10) üzenetére


Azie
őstag

remélem a vanish "bug" is marad meg a you are in combat, megspékelve a stonetalonban rezzeléssel :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#12) Azie válasza oriic (#6) üzenetére


Azie
őstag

minden szerveren hatalmas sorok vannak. Alapvetően nem is értem, ha volt name reserve, akkor miért nem látták, hogy mennyi szerver kell? Illetve látták, csak leszarták.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#13) L4mie válasza Azie (#12) üzenetére


L4mie
veterán

dehogyis van mindenhol hatalmas sor, korábban bejelentett pár szerveren igen van...
pár új szervert toltak is be azóta én pl. a PVE szerverre que nélkül léptem be este. PVP szerverre is reggel, csak közben akadt a netem :/

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#14) [CsuCsu] válasza Azie (#12) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Szerintem elegge kevesen eltek a name reserve lehetoseggel, igy nem volt indikativ statisztika.

(#15) Azie válasza L4mie (#13) üzenetére


Azie
őstag

"csak". "csak" ott, ahol a barátaid játszanak. kit érdekel :D
igazi ügyfélközpontú hozzáállás.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#16) L4mie válasza Azie (#15) üzenetére


L4mie
veterán

teljesen megértem,
barátaim nyaralnak egy hét múlva tudunk nekiállni közösen, mi még válthatunk szervert is ha marad ez a módi.

casual pwr.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#17) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Az éjjel belenéztem én is, igaz vagy 3 óra volt mire nem world server hiba volt Raceway-n, de ami az érdekes mikor beengedett tauren kezdő szinte üres volt.

Mondjuk sokat nem szórakoztam vele, a végén még meglestem twitch programjat hogy addonok terén támogatja-e, nem talaltam benne a classicot, aztán úgy döntöttem várok 1-2 napot míg lesznek rendesen addonok meg kicsit csökken a szerverek terhelése.

Amúgy szerintem pár hónapon belül a mostani tömegeknek kb a negyede ha meg fog maradni, most mindenki nekiesett mert " új ", de nagyon sokan fel fogják adni, főleg akik régen nem tolták.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#18) Azie válasza L4mie (#16) üzenetére


Azie
őstag

válthattok, de a lowpop kapitális szopás, főleg ha raidelni altozni stb is szeretnétek. üres ah, üres capitalok, nem lesznek ritka alapanyagok, sem boe cuccok. :(
persze ha csak kipróbálás a cél, akkor tényleg kár a high popot választani, viszont tök más lesz az élmény.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#19) Raysen623 válasza Azie (#18) üzenetére


Raysen623
addikt

Miért az auction house nem közös mint a normálon? Vagy rosszul tudom? Dungeon és raid nem cross-server megoldású itt? Ezeket mégis miért hagynák ki?

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#20) pelgrim_v1


pelgrim_v1
tag

Lvl 28 elementary frost mage ^^ ahw de hiányzott már.

Btw 20ezres sorok eu szerveren. Bfa meg annyira kihalt hogy hihetetlen

(#21) Viktor77 válasza Raysen623 (#19) üzenetére


Viktor77
titán

Nem, nem közös, nem cross-over. LFG tool sincs. True vanilla experience.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22) Raysen623 válasza Viktor77 (#21) üzenetére


Raysen623
addikt

Klasszikus :DDD Köszi.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#23) Kleroo


Kleroo
veterán

Mitől ennyire jó a classic?

Ennyire brutálisan sokat változott az évek során hogy igény van a régi játékmenetre?
(Az én szememben egy kicsit pimpelt, sok új featurrel megtoldott....15éves game :D )

Ha már a 3.-4. rész lenne, 0ról újraírt enginnel, tömérdek gyökeres változássl, akkor oké, de ez kvázi ugyanaz a game, nem?

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#24) [CsuCsu] válasza Kleroo (#23) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Vannak kozos elemek es az alap persze ugyanaz, de a jatek dinamikaja teljesen megvaltozott. Regebben egy szerver egy kozosseg volt, nem volt atjaras. Egy dungeon-hoz es nehezebb kuldetesekhez csapatot kellett formalni, kommunikalni kellett emberekkel, aminek kozossegformalo ereje volt. Ez hianyzik a legtobb embernek, a jatek kozelebb allt egy MMORPG-hez, mint most. Jelenleg gombnyomasra csinal csapatot egy automatizalt rendszer kulonbozo szerverekrol osszedobva az embereket, akiket kesobb soha nem fogsz latni. Egyebkent a harmadik kiegeszito teljesen atformalta a Classic vilagat, a regi vilag es kuldetesek nem elerhetoek a legujabb kiadasban. A jateknak is volt egy allandosaga: a dungeonoknek es targyaknak csak egy verzioja volt, ranezesre lehetett tudni, ki mit ert el. A nehez bossoknak nem volt konnyitett verzioja, igy presztizs erteke volt, ha megoltel a klanoddal egy hirhedt bosst (ezek most mar nem szamitananak neheznek egyebkent). Vegezetul, sokak szeretnenek nosztalgiazni, amit csak most tehetnek meg.

A WoW nem az a tipusu jatek amugy, ahol szukseg lenne az engine ujrairasara, vagy uj reszekre. A kontinuitas fontos, a karakter fejlodese es a vilag bovulese. Egy karakter reset megolne, es tartalom se lenne annyi, mint most. Az engine pedig koszoni szepen, jol elvan. DX12-t tamogat tobbszalas optimalizalassal, szep rajzfilmszeru grafikaval, ami pont illik a jatekhoz. Ami gyokeres valtozast pedig jonak lattak a fejlesztok (volt sok), implementaltak mar a kiegeszitokben, nem kell ehhez uj resz.

(#25) Azie válasza Kleroo (#23) üzenetére


Azie
őstag

pl- nekem az a jó benne, hogy nincs 1000 spell pvpben, ha ismered a classokat, akkor jó lehetsz pvpben gear nélkül is. +minden class egyedi, nem a "mindenki csinál mindent IS" a játékmenet.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#26) [CsuCsu] válasza Azie (#25) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Azt azert tegyuk hozza, a kasztok azert voltak nagyreszt egyediek, mert a tobbseguknek csak 1-1 hasznalhato PVP es PVE specializaciojuk volt, ami nem feltetlenul jo a jateknak. A jatek tank / DPS / healer es melee / ranged felallasaban ertelemszeruen elkerulhetetlen az atfedes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.