Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolik


Zolik
senior tag

sajnos mire eljut a szolgáltatókhoz addigra már a 6.0 is kész lesz...

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#2) ghiottone


ghiottone
nagyúr

A WiFi - hibát javították?
Amúgy nem bánom, hogy még a 2013-as X-re nm adta ki a Moto, mert legalább a visszajelzések alapján javíthatják a hibákat.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#3) Graphics válasza Zolik (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szolgáltatókhoz? :U

Miért, volt a Nexus 4 szolgáltatóknál?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) Zolik válasza Graphics (#3) üzenetére


Zolik
senior tag

"A Lollipop egyébként hamarosan más gyártók készülékeire is elérhetővé válik, az LG, a Samsung vagy a Sony is lázasan készül már az új oprendszerrel."
erre gondoltam

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#5) petipetya


petipetya
nagyúr

Péntek este óta elérhető a hivatalos image fájl a Google oldaláról.

Nem tapasztalok wifi hibát.

"nincs rá lezsóidő"

(#6) dergander válasza Graphics (#3) üzenetére


dergander
addikt

Telenornál volt,én onnan vettem 2 éve :)

(#7) Dr.Momo


Dr.Momo
tag

Ez OTA-n is jönni fog majd, vagy csak adb-vel lehet feltenni?

(#8) catroot válasza Dr.Momo (#7) üzenetére


catroot
veterán

Jönni fog.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#9) Graphics válasza dergander (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igaz, jogos.

Nem voltam biztos benne.

@Zolik: :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) assemble válasza ghiottone (#2) üzenetére


assemble
addikt

Amilyen wifi hibarol tudok, azt meg az elott javitottak, mielott kiadtak volna (ertsd: soha nem is volt a vegleges verzioban)

(#11) Danndi


Danndi
tag

XDA-s betat használtam idáig, már az is tökéletesen működött, még az akksi idő is nőtt...

(#12) Bambalazs


Bambalazs
senior tag

Az OTA frissítés tegnap óta letölthető, akik nem akarnak várni míg megérkezik a telefonra, sideloaddal fel tudják tenni.

(#13) Paul119 válasza dergander (#6) üzenetére


Paul119
addikt

Azok gyarilag fuggetlenek voltak nem ?:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14) w333 válasza assemble (#10) üzenetére


w333
félisten

+1 nincs Wifi hiba ! :N

(#15) vicze1

Ez így van, a N4 kapta meg a legfrissebb verziót ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#15) vicze válasza ghiottone (#2) üzenetére


vicze
félisten

Bocsi a link hatalmas baromság, a linkelt hibabejegyzés is okt. 17.-ei. (megjelenés előt 2héttel.) Sőt még el is van túlozva, mert nem mindenkinél jelentkezett csak bizonyos esetekben.
Ez a bug a N5 developer preview 2-t érinti(csak az N5-öt érinti konkértan), az R2-be már javították(ebből vannak az image-ek). N4 pedig R6-ot kapott image-nek, jelenleg ez lesz a legfrissebb legtöbb hibajavítással.

[ Szerkesztve ]

(#16) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Letöltöttem Nexus 4-hez a 471Mb-os occam-lrx21t-factory-51cee750.tgz file-t. Hogy kell telepíteni a telefonra?

(#17) Th3Ac3


Th3Ac3
aktív tag

Nagyon jól sikerült frissítés, igaz még csak egy napja használom de nem találtam hibát benne :)

(#18) ghiottone válasza vicze (#15) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem ezt akartam linkelni, de a múlt hét vége felé futottam bele az egyik külföldi oldalon, hogy van egy ilyen hiba. - van ez így elnézi az ember :B + annyira nem izgat még a Lollipop, majd akkor fog, ha kijött az X-re, feltolom a custom recivery-t, rootolom és szedem szét az appokat, hogy belevarrjam azt amit a Moto elfelejtett.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#19) zolka95 válasza dergander (#6) üzenetére


zolka95
őstag

a nexus 5-öt is árulta a telenor, mégis független
a szolgáltatók a nexusnál nem pofáznak bele a frissítésbe, hiába ott vetted

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#20) vicze válasza zolka95 (#19) üzenetére


vicze
félisten

Ezt meséld el a Verizon usereknek. :D
Maradjunk annyiban, hogy itthon a Telenor függetlenül árulja őket, ezen kívül nem igaz az állítás.

(#21) assemble válasza vicze (#20) üzenetére


assemble
addikt

Az osszes nexus 5 (es 4, es kb az osszes nexus - a verizonos gnex-et leszamitva) ami letezik fuggetlen, ez kozvetlen google-tol kapja a frissiteseket, ergo barhol igaz az allitas. :)

[ Szerkesztve ]

(#22) vicze válasza assemble (#21) üzenetére


vicze
félisten

Se N5 se N4 nem volt megvásárolható Verizon-nál.(nincs CDMA verzió N4-ből, N5-öt blokkolják a hálózatukon) Majd N6-tal meglátjuk mi lesz, kíváncsi vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#23) assemble válasza vicze (#22) üzenetére


assemble
addikt

Mindenhol ahol arultak oket, fuggetlenul arultak, barmifele szolgaltatoi beavatkozas nelkul. Mivel a Verizon nem is arulta oket, igy ott se tudtad ugy megvenni oket, hogy ez ne legyen igaz :)

(#24) ollie válasza Zolik (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Közvetlenül a google küldi rá a frissítést, nem a szolgáltató.

***

(#25) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Egy kicsit off, de hogy lehet, hogy a feleségem N5-jén még nem jelent meg az OTA? Mindig kérdezgetem, és semmi... Gsm boltos a teló, fogalmam sincs hogy gyári vagy nem, de független a telefon...
Meddig várjunk? Vagy már ne is várjuk? :F

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#26) AnonyX


AnonyX
tag

Alapból nem buherálhatja semmilyen szolgáltató a Nexusok szoftverét. Én is Telenorban vettem, legalább a garanciával nem kell ügyetlenkedni..Az Android 5.0 Lollipop pedig tökéletes, legalábbis nekem. Kemény 2 napja használom de tuti rendszer lett. Veszett gyors N4-en.

(#27) ollie válasza tom956ster (#25) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem egyszerre küldik ki minden készülékre, az első és utolsó között akár hetek is eltelhetnek. Meg fog jelenni nála is a frissítés, csak várni kell, akár még 1-2 hetet is.

Amúgy minden Nexus 5 független.

***

(#28) vicze válasza assemble (#23) üzenetére


vicze
félisten

Rendben.
N6-ról meg ennyit, így már szint biztos, hogy kint mindegyik brandelt lesz.

[ Szerkesztve ]

(#29) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nem úgy mint anno a Galaxy nexusra...

Finn the human

(#30) assemble válasza vicze (#28) üzenetére


assemble
addikt

Ha elolvastad volna a hirt: egyelore egyetlen keprol van szo, ami kizarolag egy oldalon jelent meg, meg semmi sem biztos. Hogy pedig mindegyik brandelt lenne, az most meg megmondom, hogy kizart. :)

[ Szerkesztve ]

(#31) Dr.Momo válasza Cingáriusz (#16) üzenetére


Dr.Momo
tag

A cikkben linkelve volt az oldal ahol megtalálod a leírást: [link]
Telepíteni kell a gépedre az Android SDK-t, és abban megtalálhato a fastboot tool amivel fel lehet tenni a telóra az imaget.
Ha még nem csináltál ilyet és/vagy nem vagy biztos benne, akkor inkább azt javasolom, hogy várd meg az OTA telepítőt.
Ráadásul OTA-n nem kell törölni a személyes adataidat a telefonról, míg a kézi telepítés során minden adatod elveszik!

[ Szerkesztve ]

(#32) Rockybro


Rockybro
tag

Üdv!

Jelezte a Nexusom (4-es), hogy elérhető a rendszerfrissítés. Elindítottam a frissítési folyamatot, letöltötte amit kell, aztán írta, hogy 10 másodperc múlva újraindul. Elkezdett visszaszámolni, majd egyszer csak megszakadt, és kiírta azt, hogy a rendszerem naprakész. Újra is indítottam, de minden maradt a régiben, és ha a rendszerfrissítésnél ellenőriztetem, hogy friss-e az android, azt írja, hogy naprakész, tehát nem is lehet már újra megpróbálni a frissítést.. Valakinek ötlet?

Köszi

(#33) Dr.Momo válasza Rockybro (#32) üzenetére


Dr.Momo
tag

Szerintem csoportokban engedik le a frissítéseket a telókra, elképzelhető, hogy a te nexus 4-ed bekerült egy csoportba amire leengedték majd hírtelen visszavonták a frissítést. Szerintem várj még pár napot vele aztán ha nem jön frissítés akkor tedd fel kézzel.

(#34) syntetx


syntetx
csendes tag

Sziasztok
Hogyan tudom beállítani a Nexus 4-en hogy teljes legyen a háttérkép ?
Köszönöm a segítséget.

(#35) Dr.Momo válasza syntetx (#34) üzenetére


Dr.Momo
tag

Olyan képet állíts be aminek a felbontása megegyezik a kijelző felbontással.

(#36) syntetx


syntetx
csendes tag

Bocs lehet hogy nem fogalmaztam jól,a záró képernyőm teljes képes tehát nem látszik a három alsó jel.Amikor feloldom a kijelzőt alul és felül fekete "csíkok" vannak amiket el akarok tüntetni mert látom a neten hogy másoknál nincs.Tehát a felső ikonok -aksi,térerő-mögött nincs sötét háttér,és alul a 3 gomb mögött sem.
Lehet hogy kicsit bután írtam le,bocs.
Lehet hogy témát kell letölteni vagy alapból be lehet állítani?

(#37) Bambalazs válasza syntetx (#36) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Google Now Launcher

[ Szerkesztve ]

(#38) syntetx válasza Bambalazs (#37) üzenetére


syntetx
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm :))

(#39) Skiczpausz


Skiczpausz
tag

Tegnap telepítettem fel a Lollipopot a Nexus 4-emre, de már megbántam, vagy nálam van csak valami hiba.

Kezdve azzal, hogy feltöltési időnek 22 órát (!) írt 8 %-ról. Azt hittem, agyam eldobom!
A másik, hogy nem tudok belépni a Google-fiókomba. Mármint gmail-en és Play Store-on, így, ha a telefont nem veszem ide, az alapvető funkcióit nem tudom használni.

Tudnátok segíteni, vagy valakinél van hasonló probléma?

I <3 Motorola Defy

(#40) MiszterBig


MiszterBig
csendes tag

Sziasztok,
Nexus 4-re már hetek óta feldobja, hogy töltsem le a Lolipoppot, de eddig nem tettem, mert olvastam, hogy vannak hibái. Most, hogy rászántam volna magam, már nem kínálja és azt írja: "Az ön által használt rendszer naprakész."
Büntiben vagyok, amiért nem töltöttem le, amikor ő kínálta, most már b.szhatom?
(Nem vagyok fejlesztői beállítottságú, ezért kérlek ne írjatok különböző varázsigéket, mert nem fogom tudni végrehajtani a kézi telepítést.)
Előre is köszönöm a segítséget! :)

(#41) Roke válasza MiszterBig (#40) üzenetére


Roke
csendes tag

Nekem se dobja már...

(#42) MiszterBig válasza Roke (#41) üzenetére


MiszterBig
csendes tag

És ilyenkor mi van?

(#43) Poison73 válasza MiszterBig (#42) üzenetére


Poison73
csendes tag

Üdv!
Valószínű, hogy többé már nem is lehet az ota-t letölteni?
Egyszerű a bootloader-es telepítés?

[ Szerkesztve ]

" No pain, no gain!

(#44) MiszterBig válasza Poison73 (#43) üzenetére


MiszterBig
csendes tag

Sajnos, nem tudom, miről beszélsz.. Bocsánat, de nem tudom, mit jelent az ota ill boatloader..

(#45) MiszterBig válasza Poison73 (#43) üzenetére


MiszterBig
csendes tag

*bootloader

(#46) Poison73 válasza MiszterBig (#45) üzenetére


Poison73
csendes tag

Sikerült! A Nexus r. toolkit segítségével!

[ Szerkesztve ]

" No pain, no gain!

(#47) #51970304


#51970304
törölt tag

Sziasztok!

Van egy Nexus 4 em.A készülék új....2 napja elkezdtem használni.4.4.1 volt rajta.Szépen elkezdtünk frissitgetni. 4.4.4 ig el is ment de ott megállt.
Az lenne a kérdésemi,hogy mindenkinek fölajánlotta már a firissítést android 5 re? Várjak még egy kicsit vagy tegyem föl manuálisan? :W

És még egy kérdés:
Be lehet állítani,hogy alacsony akku feszültségnél a visszajelző led villogjon, vagy esetleg töltés alatt világítson?

Kösz a segítséget előre is! :R

(#48) szentkuti11 válasza #51970304 (#47) üzenetére


szentkuti11
addikt

Tedd fel manuálisan, nagyjából 15 perces, elég egyszerű művelet. Ha esetleg kérdésed van a telepítéssel kapcsolatban, fáradj át a Nexus 4 topikjába, és tedd fel bátran!

(#49) #51970304 válasza szentkuti11 (#48) üzenetére


#51970304
törölt tag

Rendben Uram :)
Köszönöm :R

(#50) #51970304


#51970304
törölt tag

Emberek....Ezt a telefont lehetetlen úgy lefóliázni,hogy mindenhol 100%-osan tapadjon a fólia a lekerekítések végett :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.