Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Én épp pár napja voltam húzatni BF5-öst, szept. 20-ra kaptam időpontot. De előtte egy hete már semmilyen fájdalomcsillapító nem segített rajta, hiába vettem be egy marékkal is, csak a gyomrom vágta tönkre. Vagyis de, a Flector használt, amit egy kollégától kaptam, de azt nem adnak vény nélkül, úgyhogy utólag írattam mindjárt 2 dobozzal is. :K Na ebből egy tasak kihúz minden fájást belőlem 10-12 órára kábé.
Anyám fogait örököltem, vagyis jó xarok. Elég fiatalon, már tizenévesen volt pár húzásom, gyökérkezelésem, tömésem. Jó pár éve csináltattam meg véglegesre egy 4 részes koronát fentre, előre. Szerencsére jobb/szebb lett mint az eredeti csont. Igaz kéthavi fizum bánta, de rendben van azóta is.
Sajnos a jobb alsó bölcsesség fogam vízszintesen nőtt, a gyökér meg bent van az állkapocscsontban. Erre a kiszedésére is rá kell szánnom magam a közeljövőben, mert a külső oldalon nagyon elvékonyodott a zománc, itt-ott már lepattogott, szuvas is kicsit a tömés mellett. Nem szeretném ha ez begyulladna, mert akkor egész az agyamig hatolna a fájás...
A következő feladat két törött fog felépítése lesz és az egyik szemfogam tövénél az érzékeny rész megszüntetése töméssel.
Szerencsére sosem kellett szájsebre mennem, csupa durva dolgot hallottam csak onnan.
A fogfájásnál nincs rosszabb! :( De komolyan!

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.