Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) banhammer


banhammer
veterán

Pofas.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2) Kasya


Kasya
nagyúr

"akadnak figyelemre méltó darabok, így például a Robot Head Power Plus Charger"
Azert egy Xiaomi es OPO battery bank mellet eleg "ocska". Az araval se nagyon veszi fel a verenyt, sajnos.

(#3) DaveJr


DaveJr
őstag

Egyre karcsúbb telefonokat veszünk, hogy aztán egyre nagyobb tartalék akksikat hordjunk magunkkal :DDD

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#4) gtamate2 válasza Kasya (#2) üzenetére


gtamate2
veterán

Miért, mivel tudnak többet azok? Szerintem ez egyedibb. Az árral egyet értek hogy lehetne jobb is.

*Sn0w

(#5) Kasya válasza gtamate2 (#4) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem tudnak tobbet, csupan a megjelenesere tettem megjegyzest, hogy azok szebbek. Ez egyedibb, biztos. Nekem mondjuk walkman szeru :)

(#6) juhiati


juhiati
tag

Most kövezzen meg mindenki, de ez a cikk azért jött létre mert valaki vágott két kört meg egy háromszöget egy műanyag dobozba? :D Először azt hittem hogy maga az akksi szenzáció, valami olyan kapacitás amitől vissza kell rakni az államat, de ez nem valami nagy eresztés. Mellesleg nem is olcsó, meg méretre is nagyobbnak néz ki a xiaomi akksija mellett, ami ráadásul 16000-es, és sokkal olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Juhos01#2594 || Steam: juhosati

(#7) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Ebben mi az extra? Egyrészt eddig is voltak már 2 eszközt egyidejűleg töltő powerbank-ok, másrészt ugyanilyen kapacitással jóval igényesebb kialakításban lehet találni. (Pl. az unibody alumínium házas Xiaomi)

[ Szerkesztve ]

(#8) -=RelakS=- válasza juhiati (#6) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Én inkább arra tippelnék, hogy ez a töltő a Yotsuba to! kartondoboz robotjára akarna hasonlítani:

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#9) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én inkább az interaktív töltőket preferálom. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#10) Robert07 válasza Kasya (#2) üzenetére


Robert07
aktív tag

Én most rendeltem 10400-as xiaomi-t £15 körül (kb. 6500HUF) amiről csak jót olvastam, és sokkal jobban is néz ki, mint ez, igaz, hogy azon csak 1 USB van, de nekem elég.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.