Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Mi ez az írányítás atyaég...

Mert eddig túl egyszerű volt, most rángasd az uzsidobozt is magad előtt... Még ha Vr lenne azt mondom rendben, de így totál hülyeség.

(#2) ldave: Lehet megszokás kérdése, de én nem tudom elképzelni... Lehet csak szűklátókörű vagyok, és nem fogom fel micsoda király dolog ez, de egy xbone kontrolleren élvezhetőbbnek és ésszerűbbnek találom. :U

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#2) ldave válasza vegitossj7 (#1) üzenetére


ldave
félisten

Pedig a Splatoon-t is így kell irányítani és frankón jól lehet vele célozni. Nincs ezzel semmi gond.

A Slime draws near! Command?

(#3) XuChi


XuChi
addikt

Valahogy az egész komikusan hat. Nem tudnám komolyan venni :(

(#4) ldave válasza XuChi (#3) üzenetére


ldave
félisten

Nem tudsz komolyan venni egy játékot, ahol rókák, nyulak és békák repkednek az űrben transformer repülőkkel egy gonosz majom ellen harcolva? Szerintem benned van a hiba.

A Slime draws near! Command?

(#5) BlackLamb válasza ldave (#4) üzenetére


BlackLamb
tag

:D

[ Szerkesztve ]

(#6) XuChi válasza ldave (#4) üzenetére


XuChi
addikt

:D. Csak pont e miatt van az a köztudatban, hogy a Nintendo dedó konzol! :(

Remélem az Nx olyat domborít, hogy lefekszik tőle az összes kiadó, és konyörögnek majd, hogy kiadhassák rá a címeiket. Na talán, majd akkor lesz rá felnőttebb tartalom is :D

Nem mondom, egy Kirby dream land, Yoshi Wooly word, captain Toad Treasure Hunt, Wario Land is elszórakoztat, de azért egy kis doom, forza,tomb raider, jobban leköt.

(#7) ldave válasza XuChi (#6) üzenetére


ldave
félisten

Az lehet, hogy látványban ezek a Nintendo játékok gyerekesnek tűnhetnek (Wonderful 101, Star Fox, Pikmin), viszont játékmenetben egyáltalán nem dedós szinten vannak. És ha választanom kell, hogy a látvány legyen gyerekes vagy a játékmenet, inkább az előbbire szavazok.

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.