Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Spectrum


Spectrum
aktív tag

Nagyon örülök, hogy nem csak nekem tűnt bs-nek az egész. Nem szakterületem az ai, de már érintőlegesen találkoznom kellett vele, többek között a Turing teszt leírásával, és pont a cikkben összegyűjtött pontok közül sejlett fel néhány..

(#2) barii86


barii86
tag

Kiprobaltam. Az "adok neked ket almat, meg meg kettot, akkor hany almad van"-nal elverzett.

(#3) doc


doc
nagyúr

amugy ez a "valamennyire tud angolul" nem csalas? :D igy siman el lehet kendozni a szoftver hianyossagait azzal hogy "nem tudok jol angolul"...

(#4) Snoop-y válasza barii86 (#2) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hol probaltad ki? En nem talalom :(

Ok megvan

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#5) cer válasza Snoop-y (#4) üzenetére


cer
tag

Please write me hol van.

Egyébként vannak ennek magyar megfelelői. Véletlen nem tudná valaki belinkelni egyiket-másikat?

(#6) doc


doc
nagyúr

nem olyan nehez megtalalni: [link]
amugy nekem kb. a harmadik mondatomra egy teljesen ertelmetlen es nem kapcsolodo valaszt adott, szoval erdekelne mit csinaltak 5 percig azok akik elo embernek veltek... kerestek a weboldalt vagy mi? :F
ahhoz kepest hogy mekkora durranas(nak hangzott) a hir, ez igy nagyon-nagyon keves...

(#7) dabadab válasza doc (#3) üzenetére


dabadab
titán

"amugy ez a "valamennyire tud angolul" nem csalas?"

De. Egyebkent nem is tudom, hogy miert alltak itt meg, az "egyaltalan nem tud se angolul, se irni-olvasni es internetelerese sincs" sokkal jobb lett volna :DDD

Egyebkent par evvel ezelott a Cleverbot sokkal jobb eredmenyeket mutatott fel, pedig az se valami nagy durranas.

DRM is theft

(#8) dajkopali válasza dabadab (#7) üzenetére


dajkopali
addikt

ha jól emlékszem valamelyik híradásra, maga a szervező Warwick is szavazott - természetesen pozitívan -, nélküle nem lett volna meg az "egyharmad" :) - ez azért érdekes mert korábban ez a bot 29 százalékot ért el :)

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#9) bambano


bambano
titán

Parcinak meg kellene venni ezt a szoftvert, merthogy egy csomó kommentelő nem menne át a turing teszten, lehetne vele szűrni... :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#10) dabadab válasza bambano (#9) üzenetére


dabadab
titán

Akarsz még mesélni a Parcinakról?

:DDD

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#11) nonsen5e válasza doc (#6) üzenetére


nonsen5e
addikt

Apache error. :D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12) Snoop-y válasza nonsen5e (#11) üzenetére


Snoop-y
veterán

Le van terhelve a site mert mindenki probalgatja.
Le lehet buktatni akar az elso kerdessel is es meg csak az sem kell hozza, hogy a 13 eves gyermek 200-as iq-val rendelkezzen es azert ne tudjon valaszolni:

Me: If you are a human prove it with the following: please put a random first name in your answer.

Eugene: Hello, I still didn’t ask what your name is

Contest over

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#13) dabadab válasza Snoop-y (#12) üzenetére


dabadab
titán

Mar csak az a kerdes, hogy ezen a teszten hany ember menne at (es most igazan nem is viccelek, tenyleg erdekes lenne).

DRM is theft

(#14) dajkopali válasza dabadab (#13) üzenetére


dajkopali
addikt

ha jól emlékszem, a Turing-tesztet (amit nem is a névadó talált ki mai formájában) kritizálók egyik erős érve pont ez

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#15) emvy


emvy
nagyúr

while (!sleep) sheep++;

(#16) Snoop-y válasza dabadab (#13) üzenetére


Snoop-y
veterán

Jo kerdes. A cikk altal emlitett tesztelesben vannak amugy elo alanyok is? Kivancsi lennek hany igazi embert veltek gepnek? :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#17) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Lehet, hogy Turing komolyan gondolta anno, de ma már értelmetlen ez a teszt, ha egy kicsit is belegondol az ember. Főleg ilyen feltételekkel. Ennyi erővel miért nem már fogyatékos kisgyereket "alakít" a szoftver?

(#6) doc: Ez nem lehet komoly. A Boborján chatbot előbb győzne meg, hogy ember...

(#16) Snoop-y: Alapvető hiba, ha a résztvevők tudhatják, hogy nem csak emberekkel kell majd beszélniük.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#18) tatararpad


tatararpad
őstag

Ez inkább a Turing tesztet minősíti, nem az AI-t. Háromszor beírtam hogy "f*ck you", háromszor ugyanazt a választ adta. Kemény bírák lehetnek ott.

(#19) Snoop-y válasza Rickazoid (#17) üzenetére


Snoop-y
veterán

Mondjuk ez olyan dolog hogy az ismetlodo valaszai utan eroteljesen azt gondolnam hogy siman debil :) es az sem jobb eredmeny mert kinek van igenye arra hogy debilekkel chateljen? Masik oldalrol kinek van arra igenye hogy egy szoftver 13 eves gyerekeket emulaljon? :)
Esetleg tanitokepzosoket lehetne felkesziteni vele...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#20) dajkopali válasza Snoop-y (#19) üzenetére


dajkopali
addikt

(a Turing-tesztet félretéve) erről az egészről bűzlik, hogy kamu
de
egyrészt a chatbotok fejlesztése önmagában is hasznos dolog hosszú távon
másrészt az ilyen botok egy idő után bizonyos részterületeken elég jól felhasználhatóak, úgy vélem, főként csalásokra bizonyos típusú interaktív oldalakon - ha roppant célirányosan programozzák őket egy adott feladatra, egy elég jól behatárolható célközönség tipikus kommunikációjara, akár működhetnek is - ha csak a spamek igen alacsony hatékonyságát hozzák, már megérte a készítőnek és az üzemeltetőnek :)

[ Szerkesztve ]

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#21) cer válasza doc (#6) üzenetére


cer
tag

Köszi.

Viszont a magyarról még senki nem hallott?
Ha jól tudom női személyiséget testesít meg...

(#22) doc válasza cer (#21) üzenetére


doc
nagyúr

en spec. meg nem... :U
valamikor a 80-as evek vegen/90-es evek elejen olvastam a Lisa-rol, de az rettento primitiv volt, csak bizonyos fix semakat hasznalt, raadasul meg megyar sem volt :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.