Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Simba86


Simba86
senior tag

kártyás és xs-es előfizetés között kemény SZÁZNEGYVEN FORINT különbség... abszurdisztán... hol vannak már azok az idők, amikor készülékváltással jobbnál telókat lehetett elhozni fillérekért???
azt hinné az ember, hogy ahogy fejlődik a technika, ezek a dolgok úgy válnak egyre olcsóbbá... de úgy tűnik, a technikai fejlődés és az emberi kapzsiság között fordított arányosság van... :((( :W

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#2) Wesder válasza Simba86 (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Menj vissza az időben úgy kb 4-5 évet, mielött a "Gazsikàk" tucatszàmra hoztàk el az akkori csúcsmobilokat ingyen és bactàk fizetni...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) atosan válasza Wesder (#2) üzenetére


atosan
addikt

Így van, nem mindig a vétkes szívja meg a leginkább.

Maine coon

(#4) Simba86 válasza Wesder (#2) üzenetére


Simba86
senior tag

éééés ismét előjött a kollektív bűnösség fogalma... szívjon csak a többség a "tezsvíírek" miatt... pont úgy, ahogy az artisjus is gazdagodik a "mindenki lop" hitvallása miatt...

(amúgy ez csak kifogás a szolgáltatóknál, mert ha nagyon akarták volna, ki tudták volna szűrni az ilyet, de így sokkal könnyebb és sokkal jobban jár a cég...)

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#5) bedibazsa válasza Simba86 (#4) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Nem értem, miért drágább, mint egy dual sim-es modell. :D

Bocsi, nem neked akartam címezni.

[ Szerkesztve ]

(#6) DrBubo77 válasza Simba86 (#1) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

A technikai fejlődés és az emberi kapzsiság között éppen, hogy egyenes arányosság van.
Amúgy tényleg elég nevetséges az árképzés.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#7) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

A P9 vagy a Honor8-nak vinnék inkább le az árát.

(#8) Simba86 válasza DrBubo77 (#6) üzenetére


Simba86
senior tag

őőő igen, rosszul fogalmaztam, jogos :D

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#9) lm83


lm83
őstag

Kíváncsi leszek, hogy majd mikor kezdik el itt is, hogy készülékkel drágább az előfizetés...

(#10) St3ven válasza bedibazsa (#5) üzenetére


St3ven
addikt

Most megnéztem, és tényleg az összes nagyobb, tehát nem is a legolcsóbb, de rendes gyári garit adó cégnél olcsóbb a dual sim-es modell. :C

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#11) gabe8719


gabe8719
senior tag

Az érvelés logikusnak tűnik, kár, hogy nem igaz.

15-16 éve - még westel900 ügyfélként - kezdtem a mobiltelefonálást, én is azon ügyfelek közé tartozom, akiket még úgy vett meg a céggel együtt a Telekom. Azóta is hozzájuk tartozom, több platinakártyás előfizetéssel, kb, féltucat készüléket vettem már tőlük mindenféle rabláncért cserébe.

És...

...kb. 2000-3000,- Ft kedvezményt kaptam eddig.

Gazsikának, meg az új XXXXL előfizetőnek ne adjanak fillérekért eshetet meg ájfónt ígéretre meg szép szóra két db aláírásért, de aki a cég hazai történetének kezdete óta hűséges ügyfél, soha egyetlen számlaelmaradása sem volt, meg van 3 platinaelőfizetése, az is ugyanolyan elbírálás alá esik? Egy köszönősms nem sok, annyit nem kaptam azért a zsák pénzért cserébe, amit kifizettem nekik. És ez nyilván a többi helyen is épp így van.

Szerintem a dolgoknak ezt a részét nem magyarázza semmiféle visszaéléssorozat.

[ Szerkesztve ]

(#12) Mr.Silkó válasza gabe8719 (#11) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

+1

(#13) lm83 válasza gabe8719 (#11) üzenetére


lm83
őstag

Hát pedig nekem négy évvel ezelőttig volt 4-5 éves előfizetésem ott és másodjára már ingyen kaptam telefont, igaz a pontokat vásárolhattam le, abból lett kedvezmény végül is.
Na azóta Telenornál vagyok négy év alatt egy fillér kedvezményt nem kaptam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.