Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz gghrtz #285 üzenetére

    Oké, akkor meg a MS volt a hülye, hogy úgy csinálta meg a rendszert, hogy 100-as IQ alatt nem kompatibilis. Ez van, tanultak belőle, legközelebbre kijavítják ezt is.

    Így van.. legközelebb majd átgondolják. Most talán rájöttek, hogy már nem a kilencvenes évek végén vagyunk, amikor kb azt tehettek, amit akartak.

    Tisztára, mint a filmek manapság, hogy végtelenül buta történet, végtelenül egyszerű párbeszédek, hogy az alja is értsen belőle valamit.

    Ez legfeljebb csak az usa filmgyártására igaz, még jó hogy abból én elég keveset látok, és ha látok is, mindig megbánom hogy megnéztem. :)
    Nézz más filmeket is, ne csak "holliwúúdit". :)

    Érdekes, hogy én tudom használni, tetszik is, és még számomra gyorsabban és kényelmesebben is kezelhető a rendszer, mint a 7-es volt. Biztos bennem van a hiba.

    Én ezt sose mondtam. Ha valaki szereti a spenótot, akkor egészségére. Én konkrétan hányingert kapok tőle.
    Egy hibás koncepciót is lehet szeretni, attól még hibás marad, mert a nagy többségnek nem felel meg. Márpedig ha valamit ennyire nagyon tolnak, és reklámoznak, és milliárdok mennek el arra hogy marinéne is tudja mi az a winnyóc, és ennek ellenére sem megy, akkor ott marha nagy baj van...

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés