Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Csoda hogy ilyeneket javitanak. Biztos valami ismertebb influencer panaszkodott a youtube-on miatta. A HP nyomtatok tovabbra sem uzemelnek regebbi gepeken?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) fatpingvin válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


fatpingvin
őstag

dehogynem, Linuxon a hplip hibátlanul kezelte eddig is és kezeli most is őket :)

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#3) DroneZ


DroneZ
aktív tag

Ez nálam is előfordult egyszer, furcsa volt, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Többet nem is találkoztam ezzel. Érdekes.

(#4) thiclyoon válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


thiclyoon
aktív tag

a hp nyomtatók leginkább sehogy, semmivel sem üzemelnek :) kivéve persze ha olyan kedvük van, mert akkor mennek.. ameddig azt nem mondják, hogy akkor te most megállsz a szkennelésben vagy épp nyomtatásban, és se előre, se hátra :DD

[ Szerkesztve ]

(#5) <Dénes>


<Dénes>
csendes tag

Érdekes, hogy nekem ez a probléma a Monterey 12.2-es frissítése óta keletkezett, viszont azóta folyamatos. Én is jelentettem a supportnak, remélem, fixálva is lesz hamarosan :D
p.s. mielőtt valaki erre ugrana: nem vagyok fanboi

[ Szerkesztve ]

(#6) ceia


ceia
őstag

Látatlanban is fogadni mertem volna, hogy valami olyan csinálja, ami közreműködhet ahhoz, hogy a készülékből adatok távozhassanak.

        it's more fun to compute

(#7) Tigerclaw válasza thiclyoon (#4) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Tavaly jott elo olyan, hogy a HP driver alairasa megszunt es nem fogadja el a Mac OS. Mondjuk nem a legutolso OS van rajta, talan ket evvel korabbi, illetve a nyomtato se mai csirke. Se a HP, se az Apple nem foglalkozik a problemaval.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) quiller


quiller
csendes tag

Ez a probléma legalább 5-6 éves ... 2015-ös MacBook Pro-n küzdöttem vele, és csak az oldotta meg, hogy meg kellett változtatni a hibernációs módot, talán suspend-to-disk-re, már nem emlékszem pontosan. De minden más esetben tele volt a log wifi meg bluetooth bejegyzésekkel, holott semmit nem kellett volna csinálnia. Tehát lehet, hogy ez most probléma a 12.2-nél, de hogy régebben is volt ilyen, az biztos.

(#9) strike19


strike19
csendes tag

Nekem már ez a probléma már Big Sur óta fent állt.
2017 Macbook Air-t használok.
Amióta kijött Monterey a problémák megszűntek.

(#10) Anaren91 válasza ceia (#6) üzenetére


Anaren91
senior tag

És a gonosz kémek ott ülnek a másik szobába, hogy ellopják az összes adatodat Bluetoothon, míg alszol 🤣. Bár akkor már gyorsabb ha elviszi magával a gépet 🙂

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#11) Mumukuki válasza Anaren91 (#10) üzenetére


Mumukuki
aktív tag

Dehogy, az aramot lopjak el a gepbol, mig alszol, ezert merul :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.