Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Mákos7észta válasza stevenson (#49) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

Kérdés:
Hogy tuningoltad a procit? Szoftveresen, BIOS- ból? BIOS engedélyezi? Hány memó slot van? Azaz mennyire bővíthető? 1-2GB- ot tud kezelni? Egyébként Xp- vel milyen sebességű? Nem lomha? Leírnád, hogy nLite- al miket hagytál ki? Netezésnél nem zavar az állandó scrollozás? Gépelés nem idegesítő ilyen apró felületen? És még annyi kérdés volna... :D Előre is köszi!

Üdv.
Mákos7észta

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#52) domi007


domi007
őstag

Hali,
Jó kis cikk. Egy kérdésem lenne:
Igaz-e ez a youtube-os videó?
Tényleg lehet a belső monitort 1024x768-on hajtani (nem a kimenetre gondolok)?
Ki tudod próbálni?
THX!
DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#53) stevenson válasza Mákos7észta (#51) üzenetére


stevenson
csendes tag

Nem BIOS-bol "tuningoltam" ugyanis az nem engedelyezi. Nehany lelkes fan irt egy progit amivel windowsbol lehet allitani az FSB-t a gyari 70Mhz-rol az eredetileg tervezett 100Mhz-ig, de a holnapi cikk updateben tobbet olvashatsz...
Tudomasom szerint egy memo slot van, es 2GB-ig tamogat ha minden igaz, bar ekkora memoria nemtom minek ha a proc csak 630-900Mhz-es, es 8MB-os a VGA
Az XP alaporajelen is hasit rajta, marmint a gep sebessegehez kepest, ha pedig az FSB-t meghuzom 85Mhz-re (azaz durvan 750Mhz-es lesz a proc) akkor teljesen kezelheto, semmi keses, vagy "lagg"
nLite-al mondom, mindent kivagtam ami biztos nem kell, szepen mindent vegigzongoraztam, igy kikerultek a VGA driverek, a beepitett hangok, mintakepek, stb. Ha nekiesel az nLitenak szemelott tartva azt, hogy ugyis csak egy bizonyos konfigra lesz felteve, akkor hamar rajon az ember, hogy bizony nagyon sok a felesleg az xp-ben.
A netezes nem zavaro, annyi, hogy neha az ie7-ben 80-90%-osra veszem a nagyitast, meg a touchpadon van gorgetosav ami sokat segit, es csakugy mint ezt, a gepelest is meglehetett szokni egy-ket ora alatt, mar rendesen az zavaro, ha normal billetyuzeten kell gepelnem :D

domi007: igaz, olyan szinten, hogy letezik ilyen hack hozza, de alapbol nem engedelyezett, es csak 800x600-ig enged max. de azzal a hack-el 1280x1024-ig ellehet menni, vagy tan meg tovabb is, szal addig amig a kimenet birja. Csak ennek is van hatulutoje, ugyanis ha figyelembe veszed, hogy ezt a felbontast 7 colos kepernyon akarod elerni, akkor mindennemu szoveg olvasasnal kifolyna a szemed...

How many people can read hex if only you and dead people can read hex?

(#54) RexpecT


RexpecT
addikt

Tetszik a cikked!
Holnap kíváncsian várom a bővítést :R !

(#55) stevenson


stevenson
csendes tag

Na a cikk frissitve lett. Megprobaltam minden eddig elhangzott kerdesre valszolni, egyedul tan a felbontas hack-re nem tertem ki, mert az eleg instabil, igy nem mertem kiprobalni.

How many people can read hex if only you and dead people can read hex?

(#56) adam182


adam182
csendes tag

wifit probalta mar vki rajta?

www.freestylefoci.hu www.tarkaret.hu

(#57) ginginke


ginginke
csendes tag

Én próbáltam a wifit, tökéletesen működik, felismeri teljes mértékben. Elég stabil.

(#58) vtechun válasza adam182 (#56) üzenetére


vtechun
veterán

jah, én még csak linux alatt nyomulok vele,stabil a wifije, ha egyszer csatlakozott. wpa2-ot linux alatt nem tamogatja alapbol,nemileg hackolni kell rajta hogy menjen. Nekem egyelore nincs rá szükségem.

(#59) 7 válasza stevenson (#46) üzenetére


7
addikt

Nem erőltette volna rád senki a Linuxot, csak megjegyeztük, hogy esélyt sem adtál neki, holott azzal talán még jobban eldöcögne. :P

(#60) stevenson válasza 7 (#59) üzenetére


stevenson
csendes tag

Utálom lecserélni azt amit már egyszer megszoktam és még működik úgy ahogy azt elvárom tőle, ez van.

How many people can read hex if only you and dead people can read hex?

(#61) bejmuller


bejmuller
aktív tag

Hello! Az lenne a kerdesem hogy maximum mennyi memoriat lehet adni a videokartyanak a RAM-bol? Es ez esetleg mennyit novel a jatekokban nyujtott teljesitmenyen?

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#62) adalbert1


adalbert1
veterán

Hello, jó írás.

Az érdekelne, hogy pár nap használat alatt milyen esetleges hiányoságokat, negatívumokat fedeztél fel (ugye sok minden használat alatt jön elő, ill. amig valamire nem kellene használni valamit, addig nem is zavar ha nem tudja)?

(#63) stevenson válasza bejmuller (#61) üzenetére


stevenson
csendes tag

Sajnos nemtudom hol lehetne módosítani, hogy hány megabyte-ot kapjon a vga, se biosban se win-ben nem találtam ehhez megfelelő helyet. Azonban ezzel fényderült egy nagyobbacska tévedésemre is, ugyanis hangoztattam régebben, hogy 8MB-os a vga, ezt onnan gondoltam, hogy 504MB RAM volt írva dxdiag-on belül (azaz 8MB hiányzott az 512-höz), de a képernyő fül alatt (most vettem észre) a videókártya "Összes memóriája" 64MB... és ezért is indulhat el a GTA3, mivel régebben egy P3-as gépen próbáltam működésre bírni, de nem volt hajlandó elindulni mivel 10MB-os VGA-t kért hibaüzenet formályában, és az akkori S3-as kártyám 8mega körüli volt

adalbert1: hát erre csak azt tudom mondani, hogy eddig minden úgy működik ahogy kell, egyetlen hátránynak azt nevezném meg, hogy hogyha egy üres SDkártya átalakító van betéve a gépbe inditáskor, akkor az EEEpc feliraton nem lép tovább, de ez sem zavaró, sőt, legalább haverok nemtudják elindítani, mert folyton benne tartom, mert kitudja mikor kell valamit a telómra átrakni, vagy éppen fordítva :D

[ Szerkesztve ]

How many people can read hex if only you and dead people can read hex?

(#64) domi007 válasza stevenson (#53) üzenetére


domi007
őstag

Köcce a választ...Én se gondolnám, hogy van olyan épeszű ember, aki 1280x1024-ben használná...Viszont 1024x768 az még éppen tűrhető, és nem kell az oldalakat görgetni ;)

Ja, és igen 2GB memót kezel a 915GMS chipset.
A wifi normálisan kell hogy menjen: Atheros kártya van benne (gondolom azért, mert így nagyobb a kompatibilitás linuxon)

DOMy

u.i.: Megyek, megnézem a felújított cikket

[ Szerkesztve ]

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#65) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Naaa, programtervező info szakos vagy és WINDÓZT telepíteni? Neee :-D
Jó gondolom arra tanultok sok nyelvet.

Egyébként nem azért de a használt laposoknak sem mindnek van szétgyilkolva az akksija, és azért egy gyengébb P4-es lapos már kijön 100e alatt + esetleg 1-2 10ezres az akksi és akkor úgy 100 körül megúszhatsz egy full gépet, amin nem 2 giga szabad hely marad :-D

Engem egyedül ez zavar az EEE-ben. Miért nincs HDD-s változat? Vagy egy drágább, nagyobb SSD-vel?

Mutogatni való hater díszpinty

(#66) stevenson válasza hcl (#65) üzenetére


stevenson
csendes tag

Szerintem a Windows vs. Linux témát függesszük fel, nem ezért készült a cikk, meg mindenkinek megvannak a maga nézetei amihez úgy is ragaszkodni fog, ha törik, ha szakad.

Használt laptopot meg tényleg nem akarok, már mondtam... a 2 giga szabad hely meg nekem bőven elég, atom gép meg nem kell, már az is bőven elég, hogy a quake3 fut rajta mint a veszedelem. Ja és nekem első sorban a méretei miatt testszett meg az EEE, mert iszonyatosan kicsi, már a 10 ujjas gépelés is megy rajta, és a magyar billkiosztást is megszoktam.

Amúgy ma elővettem újra az asztali gépet, mert nyomtatni kellett hirtelen és hirtelen retro érzésem támadt, olyan feelingje volt az egésznek, mintha a régi Commodore 64 előtt ültem volna, és annak a nagy vaskos billetyűit kellett volna ütögetnem, annyira elszoktam tőle, meg hirtelen olyan távol lettek egymástól a gombok rajta, hogy jajj :DDD

[ Szerkesztve ]

How many people can read hex if only you and dead people can read hex?

(#67) adalbert1 válasza stevenson (#63) üzenetére


adalbert1
veterán

Kösz az infókat.

Én is már egy jó ideje tervezgetem valami noti vásárlását, csak sajnos az értelmesebb subnotik horror áron vannak (használtat én se szeretnék venni, max. úgy ha van még minimum 1-2 év a gariból), így gondolkozok ezen is egy ideje, alap feladatokra elég lenne.
Viszont amennyit képes vagyok kattogni, lehet hogy megvárom a 2nd gen-t belőle, de az is lehet hogy nem. Csak lehesen már itthon is normálisan kapni, jó lenne megtapizni valamelyik üzletben.

(#68) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Új vélemény az EEPC-ről...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#69) adalbert1 válasza philoxenia (#68) üzenetére


adalbert1
veterán

A kép nem rossz az index cikkében. :))
Amúgy én pl. pont ezért várom hogy végre itthon is lehesen kapni, hogy valalhol élőben szemrevételezhessem, hogy nekem mennyire jelentene hátrányt a kijelző és a billentyűzet.
A 10"-es kijelzővel szerelt modell már nagyon oké lenne :)) , viszont az mikor fog kijönni?
Viszont a legtutibb számomra egy nc2400, 4400, v. x61 lenne, csak ezeknek meg az ára. :( Olyan használtat meg én se vennék amelyiken nincs gari, bármennyire is jó gépek.

(#70) spirit007 válasza philoxenia (#68) üzenetére


spirit007
senior tag

Hosszabb használat után kiderült például, hogy a hétcolos kijelző kicsi

Nekem ez használat nélkül is nyilvánvaló :DDD
Viszont 1024x akármennyivel már "vásárlás esélyes" lenne nálam , persze a 79.990- es áron ...

(#71) bLaCkDoGoNe válasza philoxenia (#68) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Az Index megint bulvárkodik, érdemes elolvasni az eredeti cikket illetve a hozzászólásokat utána. A nagy többség szerint az egyetlen gond amit fel lehet hozni az EEE-nek, az a viszonylag kis képernyő, a többi nyűg, amivel a cikk írója találkozott, a legtöbb hozzászóló EEE user szerint marhaság.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#72) vtechun válasza bLaCkDoGoNe (#71) üzenetére


vtechun
veterán

jaja, nekem semmi problema nincs vele, wlan is atomstabil. kijelzo ami tenyleg nem nagy, viszont szep a kepe nagyon

(#73) bLaCkDoGoNe válasza vtechun (#72) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Találtam neked WinXP telepítési útmutatót SD kártyára ha még aktuális, a másik topikban linkeltem.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#74) vtechun válasza vtechun (#72) üzenetére


vtechun
veterán

hmm, siman a gepre is szerettem volna wint rakni, ntldr is missing-et irt ... mi a f@sz baja lehet?

(#75) vtechun válasza vtechun (#74) üzenetére


vtechun
veterán

na, most jo, most minden particiot toroltem, telepul az xp

(#76) bLaCkDoGoNe válasza vtechun (#75) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

No, tapasztalatok?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#77) vtechun válasza bLaCkDoGoNe (#76) üzenetére


vtechun
veterán

jo, de tenyleg csak 631 mhz-en megy :) sorozatokat nezek az agyban rajta :)

(#78) vtechun


vtechun
veterán

hmm, nem akarja felismerni másik gépben faszaul mukodo USB-s rackben levő 160-as ide maxtor winyot... ugyanilyen rackben elvo dvd-rw-t felismeri, szerintetek mi lehet a gond ?

(#79) vtechun válasza vtechun (#78) üzenetére


vtechun
veterán

na, a ket rackben levo eszkozoket felcsereltem egymassal ess igy megy, erdekes parajelenseg, de azert en orulok neki :)

(#80) Volkov


Volkov
aktív tag

Sziasztok!

Ha valamelyik EEE tulajdonos éppen nagyon ráérne, és lenne nála egy külső USB-s vinyó, amin véltelenül lenne egy WOW, megnézné full minimál grafikán mit produkál? :))

Köszi :R

:)

(#81) vtechun válasza Volkov (#80) üzenetére


vtechun
veterán

lol :)) te aztán függő lehetsz :DD

(#82) stevenson válasza Volkov (#80) üzenetére


stevenson
csendes tag

World of Warcraft on the Asus Eee PC videó és cikk róla

How many people can read hex if only you and dead people can read hex?

(#83) Volkov válasza vtechun (#81) üzenetére


Volkov
aktív tag

miért nagyobb függőség wow-ot felrakni mint a warcraft3-at? :)

A video-t láttam, csak kérdeztem, hátha van valakinek személyes tapasztalata.
És nem csak a Wow-ra gondoltam, hanem mondjuk, ahogy írtam is, egy külső USB-s notivinyóval kiváncsi vagyok mekkora sebességet produkál a kisgép.

:)

(#84) PSP-Bobb


PSP-Bobb
csendes tag

Hello!

Megdöbbenve néztem a youtube-on olyan videókat, hogy vice city, HL2 (!), Far Cry (!!), Oblivion (!!!) és egyéb nagyon jó játék zökkenésmentesen fut. Namost ez igaz? Nagyon megtetszett ezek alapján, lehet, hogy nem is nagy notit veszek.
Még egy kérdés. Magyar billentyűzetes változat van?
Akinek megvan pls próbálja ki a fenti játékokat (vagy párat), hogy tényleg igaz-e. Vagy lehet, hogy tuningolva sikerült nekik?
A 4gb valóban kevés, de pendrive, külső hdd tökéletesen jó neki nem?
És nem zavaró a kicsi kijelző?

SZERK:Ja és most láttam a videón, hogy a játék alja kilóg. Ez minden játéknál így van?

[ Szerkesztve ]

(#85) stevenson válasza PSP-Bobb (#84) üzenetére


stevenson
csendes tag

A FarCry-ról készült videó fake, a gyerek megbütykölte az eee-t és a kijelzőjére rákötötte az asztali gépét...
De a vice city, HL2 tényleg fut rajta, oblivionról nem tudok semmit. Én kipróbáltam még a counter-strike-ot is ami szépen futott (1.6, nem source), illetve a resident evil 4-et, de alacsony fps szám miatt nem nagyon erőltettem (15körüli fps)
Magyar billes változat tudtommal még nincs, várni kell még rá 1-2 hónapot szerintem.
Pendrive, külső hdd tökéletesen jó neki.
A kis képernyőt meg lehet szokni kis idővel.
Ha 800x600-as felbontásra van állítva akkor amolyan scrollozós módszerrel lehet használni. De már létezik egy progi ami az egész képernyőn jeleníti meg a 800x600-at, vagy akár az 1024x768-at, így játék közben "nem lóg ki az alja".

How many people can read hex if only you and dead people can read hex?

(#86) PSP-Bobb válasza stevenson (#85) üzenetére


PSP-Bobb
csendes tag

Szóval akkor régebbi játékok szépen mennek rajta? Ez király.
A játékkilógásra már találtam megoldást, meg kell a játékok konfigját babrálni.
Egy nagy kérésem még ha lehetne egy eeepc tulajhoz, akkor pls nézze meg, hogy a call of duty 2 multi minden minimumon, hány FPS-sel megy.
Megmutattam egy ismerősömnek, aki egyből csak rosszakat mondott róla, merthogy lassabb mint az asztali gépekben a vinyó meg stb...
Az biztos, hogy még várok, míg elterjed és ha mindenkinek jó véleménye lesz, beszerzek egy ilyet.

(#87) tbs válasza stevenson (#85) üzenetére


tbs
addikt

Állítólag nem lesz lokalizált billentyűzet. Az Asus EU elosztó nem tud róla. ;) Jó lenne, ha nem lenne igaz. :U

Ha vkit érdekel ilyen holmi, keressen privátban.

(#88) Shadows


Shadows
senior tag

olyan erős wlan van benne hogy az brutál. Amit én nyomkodtam az 83%-on látott olyan hálózatot amit a normál atherosos nitik 20-illetva max 40%-ban látják. Szal teljesen pozitív. A linux is tök király. Az xp-vel meg az a bajom hogy sok retek vírus megy fel neki. Ésha felteszek egy nodot azt nem köszöni meg.....

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#89) tbs válasza Shadows (#88) üzenetére


tbs
addikt

Ja, ma megfutottam a kötelező köröket: ubuntu, majd winxp. Most raktam vissza a gyári xandrost. Linux-linux, nagyon jól összeszedett. ;)

Az ubuntu meglepő volt: MINDEN csuklóból ment neki. 2 klikk és a kockaforgatás is. Még kettő és a vbox-ba vánszorgott föl a winxp is. (Nem vártam végig, kicsi hozzá azért. :B )

(#90) PSP-Bobb


PSP-Bobb
csendes tag

Valahol hallottam, hogy van egy 200$-os változat, ami butított (no webcam, 256mega ram, 2gb memória stb.). Namost ez nekem bőven elég lenne, mert ramot úgyis cseréltem volna benne, webkamera kell a halálnak, és úgyis dobtam volna bele egy 8gigás SD-t.
Szal erről nem tud valaki valamit?

(#91) bejmuller válasza PSP-Bobb (#90) üzenetére


bejmuller
aktív tag

Olyan változat valóban létezik: 2G Surf a neve ([link]) és amint láthatod a linken, az az egyetlen probléma vele hogy nem lehet benne RAM-ot cserélni, mivel az az ajtócska - ami mögött megbújik a RAM - nincs meg ezen a modellen.
Amúgy mindenhol más infók vannak róla, néhol 256 MB, néhol meg 512 MB alap memóriával emlegetik.

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#92) PSP-Bobb válasza bejmuller (#91) üzenetére


PSP-Bobb
csendes tag

Figyelem emberek!

Biztos forrásból tudom, hogy lesz olyan eeePC aminek a kijelzője kitölti az egész területet! Tehát, aki ez miattt nem akar venni, az még várjon egy kicsit és szerintem az is várjon, aki venni akar, mert sokkal jobban megéri és valszeg az is 100000 alatt lesz!
Egyébként a tiszteletreméltó nagybecsű Mady merstertől tudom(GameStar), akinek az ASUS-os kapcsolata mondta!
Köszönjétek az infór MADYNAK :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

(#93) stevenson válasza PSP-Bobb (#92) üzenetére


stevenson
csendes tag

ez már elég régi hír. régóta tudni, hogy a következő eeePC generációban 8, 9 és 10 colos kijelzővel rendelkező gépek lesznek, és a 9 colos valószínűleg touchscreen-es lesz. no meg állítólag dolgoznak azon az asus-os srácok, hogy teljesen passzív hűtést rakjanak a gépbe, így nem lesz semmi hangja

How many people can read hex if only you and dead people can read hex?

(#94) Elbandi válasza PSP-Bobb (#92) üzenetére


Elbandi
aktív tag

ez mikorra varhato? nyarra kene egy eeepct beszerezni, ha addig lenne ilyen, akkor megvarom, ha nem, akkor mostanit veszem (majd).

(#95) PSP-Bobb válasza Elbandi (#94) üzenetére


PSP-Bobb
csendes tag

Jólvan, csak gondoltam szólok, aki nem tudja.
Mindenképp 9 vagy 10-est veszek, mert a mostani nagyon kicsi. Már csak arra lennék kíváncsi, hogy ezeknek mekkora lesz a felbontásuk (800x600-asnak már örülnék).
Az érintőképernyőnek meg nem nagyon látom értelmét... Érintőképernyő a PDA-kra kell, ide fölösleges.
Már alig várom hogy megvehessem nagy kijezővel :C :C :C :C

(#96) stevenson válasza PSP-Bobb (#95) üzenetére


stevenson
csendes tag

szerintem olyan 1024x600 lenne a felbontásuk majd (tehát marad a "szélesvászon"). Az érintőképernyőnek én látom értelmét amennyiben kiforgathatóvá csinálják a képernyőt, és akkor voálá tabletPC

How many people can read hex if only you and dead people can read hex?

(#97) ttower válasza stevenson (#96) üzenetére


ttower
aktív tag

egy ilyen TabletEEEPc re kíváncsi lennék. a végén még én is beszerzek egyet

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#98) superxaba


superxaba
tag

Hali stevenson!
Nekem is van eeepc-m, örülnék egy olyan miniatürizált xp-nek, mint amivel te okosítottad meg, ha letölthető valahonnan, írd meg kérlek!
Meg az az eeepc-s link, amelyikre hivatkozol az melyik is pontosan?

Nem a részvétel a fontos, hanem a győzelem! Not the action, but the victory! www.25ora.ro

(#99) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

Ha 105 volt a vege akkor miert nem vettel egy szimpla notit ami negyszer ekkora teljesitmenyt nyujt?

90 87.5 87.8 87.5

(#100) superxaba


superxaba
tag

Tyű, most jutott eszembe milyen jó is lenne ha csinálnának hozzá car kit-et, amivel anyósülés elé lehetne erősíteni, asszonypajtás pedig ezen skubizhatná a filmeket míg utazunk.
Mert így például nem szólna bele ha például gyorsan vezetek...

Nem a részvétel a fontos, hanem a győzelem! Not the action, but the victory! www.25ora.ro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.