Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

fancy, meg minden, de a mai napig nem tudom, hogy pontosan mire használnék egy ilyet. kb 20 éve nincs karórám, és nem érzem az olthatatlan vágyat, hogy legyen.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) Wesder


Wesder
félisten

Szóval 7 milliò ember lusta elővenni a telefont ha értesítése jön ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) Szakiii


Szakiii
addikt

Jó meg minden de egyszerűen nem éri meg az árát szerintem, most ha valaki úgy dönt hogy vesz egy i6s-t és hozzá az órát milyen horribilis összeget kell kicsengetni...

(#4) darkpower válasza Wesder (#2) üzenetére


darkpower
aktív tag

Vagy inkább az egyik cég azt mondja,h 7 millió fogyott belőle, egy másik szerint ennél lényegesen kevesebb...
Ha tényleg jól muzsikálna az eladás, szerintem legalább 3 apple sajtóközleményt olvashattunk volna róla

(#5) macskea


macskea
őstag

Hát az, hogy ez is jól fogy, tényleg nem tudható be másnak, csak a hypenak (vagy kevésbé bántó szóval márkahűségnek). A tabletok kapcsán én sem vennék mást, a telefonos dolgot is megértem, ha nem is tudok vele azonosulni, de hogy ez az óra ennyiért jó fogy...

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#6) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Valami itt nagyon nem kerek. Ha az elmúlt negyedévben 300 ezret szállítottak le Watchból, akkor az az előttiben meg 6,7 milliót? Kicsit durva lenne. A másik meg, hogy kb 5-6 hónapja van piacon a termék. Az ugye kb 150-180 nap. Ezt 20 ezerrel beszorozva még 4 millió se jön ki, márpedig ennyi is csak az elején volt a cikkek szerint. Szóval itt a számokkal nem stimmel valami.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) arkades válasza Wesder (#2) üzenetére


arkades
aktív tag

Sokkal több ember lusta elővenni. Ezek itt csak az iOS-t használók.

Каждый дрочит как он хочет.

(#8) coldfirexx válasza arkades (#7) üzenetére

Továbbra se látom mi értelme. Talán pár év múlva.

(#9) Wesder válasza arkades (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom az AndroidWear nem működik együtt az IOS-szel, îgy ha okosóra kell csak ez van. Nem tudom hogy màs gyàrtó óràja működik- e vele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) buvartacsko válasza Wesder (#9) üzenetére


buvartacsko
addikt

de, egy ideje működik. :)

(#11) Wesder válasza buvartacsko (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor meg csak hype+màrkahűség eredménye, bàr szerintem is tök felesleges rétegtermék.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) Jeanne d'Arc

Nekem most van egy, de annyira nem ájulok el tőle ahhoz mérten amit tud drága.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#14) darkpower válasza Csapoati (#6) üzenetére


darkpower
aktív tag

Két különböző elemző cég adatait kevered. Az egyik szerint már elment 7 millió darab, a másik állítja a többi adatot. És valljuk be, igen nagy különbség van a kettő szám között.
Nyilván csak az apple tudja az igazságot.
Szerintem, ha tényleg jól fogyott volna a termék, és a 7millió, de még akár az 5 millió is annak tekinthető, akkor azt elég sok helyen hangoztatták volna már...

(#15) Wesder válasza darkpower (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt igen, Almàék szeretik hangoztatni hogy ők "Valakik" azt sehol semmi. Mert nem ettől leszel a "Valaki"

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) joey04 válasza twollah1976 (#12) üzenetére


joey04
titán

Miért, ki állapítja meg, hogy az iPhone userek hány százalékának kell apple watchot vennie, hogy ne legyen bukás? Érdekelne egy statitisztika, hogy mondjuk (kategórián belül maradva) hány S6 tulaj vett/vesz gear s2-t...

Btw nekem nem kéne féláron se, de az tény, hogy az Apple megint letarolta a piacot. Hogy ez hype, vagy valós érték miatt történt-e az részletkérdés, a haterek meg a fanok elvitáznak ezen ameddig nem jön MODERÁTOR. :))

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) MCGaiwer válasza Wesder (#15) üzenetére


MCGaiwer
addikt

részben ékszerként funkcionáló eszközből akarnak jóformán csak használati eszközt csinálni. eleve halott ötlet.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#18) Wesder válasza MCGaiwer (#17) üzenetére


Wesder
félisten

Ott a pont. Egy eszköz ne legyen több mint ami valójában.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) Lord Sidious válasza Wesder (#18) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Miért is ne? :O Én a Zippo öngyújtómmal nem csak erdő tűzet okozok, hanem trükközök is vele ;) jobban forgatom, mint Clint Eastwood a patronos pisztoly :)

Szvsz, az nem feltétlen ékszer kategória ami pl.: a sima watchal meg, inkább igényes kidolgozás, minőségi összeszerelés ami, mint minden drága karon logó óránál alap elvárás, mert a kicsi kacsójára olyan kőőőő az embörállatnak. :) a watch edition szerintem is egy vicc, de pl.: hüvely watch sem filléres móka.

Szvsz, maradok (ha valaha is veszek okosórát) a moto 360 II-nél (ha a dorid wear iOS-es appja támogatási szinten és feature listben bővül) vagy egy 42mm space gray apple watch sportnál.

[ Szerkesztve ]

(#20) vicze válasza Csapoati (#6) üzenetére


vicze
félisten

Ugye ha Apple nem adott ki semmilyen hivatalos eladási számokat, akkor tudod, honnan vannak az adatok? :)
Igen pontosan onnan. :) Többieknek segítek, így...

forrás (apró lényegtelen dolgot emelnék ki itt is: Almost...shipped)

[ Szerkesztve ]

(#21) Szilofon válasza twollah1976 (#12) üzenetére


Szilofon
tag

"jézusfon" Ezt sem hallottam még :DD

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#22) arkades válasza coldfirexx (#8) üzenetére


arkades
aktív tag

Hát nem vagyunk egyformák. Nyilván van akinek egyszerűen csak tetszik, és ezért veszi meg.

Каждый дрочит как он хочет.

(#23) Mr.Silkó válasza Wesder (#2) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Na ja. :D

Viccet félretéve nekem nem kéne okosóra ingyen sem, tökéletesen megfelel a klasszikus óra is.

(#24) Csapoati válasza Mr.Silkó (#23) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Megfér a kettő egymás mellett. Hol ez, hol az, illetve két kezed van. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) Mr.Silkó válasza Csapoati (#24) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Igen, de mégsem én vagyok a célközönség. Azon kívül, hogy rühellnék még egy dolgot tölteni, nem látom semmi előnyét, én még az okostelómat is másként használom mint a többség a környezetemben: nincs folyton bekapcsolva a 4g vagy a wifi, se a bluetooth és társai. Így az esetleges okosórás összekapcsolódás is kizárt nálam.
Cserébe viszont 3 naponta elég tölteni a telefonomat, mert alig merül. Pedig nyomkodom ha van rá időm. :)

(#26) Kékes525 válasza Wesder (#2) üzenetére


Kékes525
félisten

Hát ez az. Nekem még nem adnak plusz funkciót azért hogy megvegyem. Ráadásul az üzemidő is kevés és nem igazán szépek. Bőven megteszi egy okos karkötő is.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#27) Wesder válasza Kékes525 (#26) üzenetére


Wesder
félisten

That's right :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28) Fejvadi válasza Wesder (#2) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:DD

(#29) Stevee83


Stevee83
aktív tag

Ez megint valami parasztbakítàs ahogy többen is írták ha ez így lenne az Apple màr reklámoznà mindenhol mekkora siker az Apple watch :)

Aki nem látja értelmét és nincs helye az életében az ne is vegyen. Nekem fél éve van egy Moto360 és 100%-os megelégedettsèggel hasznàlom. Azt hizza amit vártam.

Ezt a "még egy dologgal több amit töltenem kellene" dolgot sose értettem. Este nem fér el töltön? Vagy van aki 0-24-ben hasznàlja napokig, alvàs nélkül? :) Szerintem simán elfèr. Ha csak nem az erdőbe mész napokig turázni akkor kb. bàrhol tudod tölteni és az okosóra töltöje se foglal több.

A hagyományos órák mellett is van értelme. Én gyűjtöm az órákat (és nem a 20 filléres kínai copykra gondolok, hanem komoly 6 számjegyű márkás òràkra) Az óra a férfi ékszer. Én munkából kifolyólag nem tudok órát hordani de amikor nem dolgozom mindig viselek. Attól függ hogy okosòra vagy sem, hogy hova megyek, mit csinálok. Teljesen jól megfèr a kettő egymás mellett.

Akinek nem tetszik az nem vesz, nem használja ez nem kötelező.

A Apple próbálkozik de az ő órájuk majdnem az egyetlen a piacon amit sose vennék fel. Igaz izlèsről nem érdemes vitatkozni XD

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.