Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) sellerbuyer válasza Eastman (#32) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Valószínűleg az a probléma veled, meg a veled egyetértő egy-két emberkével (ahogy a barátommal is, akiről írtam), hogy nézői kultúra terén leragadtatok a 70-es években.

Ébresztő! 2012 van! Tessék megnézni esetleg háromnál több filmet is, mégpedig a legkülönbözőbb kategóriákban (igen, a horrort, thrillert, zombifilmeket és más, általatok nyilván f...soknak tartott kategóriákat is! Mert ezekben is vannak ám remek filmek!) és aztán fogtok talán(!) tudni korrektül megítélni alkotásokat.

Most csak pöffeszkedve azt gondoljátok, hogy nektek van igazatok (korotoknál fogva, ami alig lehet több, mint az enyém, csak én nyitott gondolkodású vagyok) és mindenki más rosszul látja a dolgokat. Kb. úgy van ez, mint a viccben, mikor hallgatja a fickó az autórádióján, mikor bemondják a hírekben, hogy egy őrült szembe hajt a forgalommal az autópályán. Erre a fickó: Mit egy?! Vagy száz!

Szóval észre kellene venni, hogy a nézőpontotok idejétmúlt és kicsit szélesíteni a látókörötöket, akkor esetleg rájönnétek, hogy eddig nagyon rosszul láttátok a dolgokat. Próbáltam a barátomnak is megfogalmazni ezt, de hát kb. ő is így reagált, mint ti. Őskövületek vagytok és sajnos nem látjátok be. Ez van. Kihaltok majd szépen, aztán ennyi. Megy a Szelíd motorosok oda, ahová való, ezzel az autós filmmel együtt... :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.