Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

A Battlefront 2-ről remélem sok infó+videó jön majd. Nagyon érdekel!

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#2) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hááát, igen... egy Dead Space nagyon de nagyon húúú... <3

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) shiftac


shiftac
aktív tag

Nem várok semmit az új Need for Speedtől, nem fogják már sosem visszahozni az Underground 2 és Most Wanted (2005) színvonalat.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#4) cheatergs válasza - = Zk = - (#2) üzenetére


cheatergs
senior tag

Ha a 3-ast meg nem történtnek tekintik egy leendő folytatásban, és visszatérnek a 2-höz v legalább az 1-hez, akk van értelme leporolni a címet.

Mindig minden mindegy

(#5) Goldberg03 válasza cheatergs (#4) üzenetére


Goldberg03
tag

Hát igen, a harmadik rész nekem is csalódás volt.

(#6) Raysen623


Raysen623
addikt

Egy újabb NFS-től ugye semmit nem tudunk már elvárni és ez még a jobbik eset. Egy ilyen után viszont mit várhatunk el egy mégújabb DS-től vagy Battlefront 2-től? Tényleg csak ennyire futja a nagy és kib@szott ea-nak abból a hatalmas kötlségvetéséből, amiből elkezdtek pár éve különcködni a kiállításokon is? :(((

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#7) #85552128 válasza Raysen623 (#6) üzenetére


#85552128
törölt tag

A Battlefront 2-től pont, hogy elég sokat lehet várni. Eleve az, hogy végre jön egy sztori alapú SW játék elég nagy dolognak számít. Másrészt a MP-t érintő változások/bővítések az érákat illetően szintén sokakat foglalkoztatnak. Főleg, hogy meglépik e a prequel vagy legalább Clone Wars contentet.

Mondjuk biztos nem csak ennyi lesz, egy C&C vagy Dragon Age bejelentésnek örülnék a legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#8) - = Zk = - válasza cheatergs (#4) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem mind tetszett.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) hitvanyalak válasza Goldberg03 (#5) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Én a klasszik horroroktól nagyon félek, ezért bár mindegyikkel sokat játszottam, de a harmadik nekem pont bejött, főleg a fegyverek alakítgatása miatt. De teljesen megértem, hogy az első után húzza mindenki a száját.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#10) batman91 válasza - = Zk = - (#2) üzenetére


batman91
őstag

Az biztos, főleg hogy nem zárták le a történetet. De egy új Medal of Honor bejelentésnek is örülnék.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#11) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Vagy egy KOTOR III-nak... ó de szép lenne.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#12) ribizly válasza batman91 (#10) üzenetére


ribizly
veterán

Nem mondom, hogy nem volna izgalmas, de én azért nem számítanék rá. Amit azzal a szerencsétlen sorozattal elkövettek. Jobb, ha nem jön új rész. :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#13) - = Zk = - válasza batman91 (#10) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hű, na az érdekes lenne....jó kis MoH....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14) Deck válasza hitvanyalak (#11) üzenetére


Deck
titán

De jó is lenne.. :R

PS5

(#15) PrometheusX válasza shiftac (#3) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

Valóban, nagyon nehéz lenne visszahozni a régi NFS-ek élményét (főként Underground 1-2 + Most Wanted játékokét). Plusz nem hiszem hogy jól sikerülne a reboot (főleg ha megnézünk néhány játékot, pl. Bioshock Remastered).
Pedig szemény szerint örülnék egy jó NFS rebootnak, ami a régi NFS-ekre támaszkodik. :) Csak sajnos tudom (mint ahogy Te is), ez nem ilyen egyszerű dolog és valószínűleg nem sülne jó ki a dologból.

[ Szerkesztve ]

(#16) myckey


myckey
veterán

Látom van itt mindenféle kívánság. JObbnál jobbak!

MoH, Dead Space, KOTOR III.....( mondjuk a kotorrol már lemondtam, ugye ott a SW TOR )

Need for Speed pedig már régóta nem az, ami nekem jó volt. :(

A háromból bármelyikkel kiegyeznék.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#17) PrometheusX válasza hitvanyalak (#11) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

KOTOR III jó lenne, de sajnos ott van a SWtOR a háttérben, ahogy myckey kolléga is írta (szóval az nem esélyes szvsz). :( Én akár egy normális Battlefront 2-nek is örülnék (főleg single player résszel, rendesen kidolgozott sztorival).

(#18) hitvanyalak válasza PrometheusX (#17) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Persze! Én is :) De merjünk nagyot álmodni :D
Azt sem bánnám ha Jedi Outcast 3 jönne, vagy a Battlefront 2-.ben legalább egy kicsit lehetne néha Erő használóval lenni az egyjátékosban is.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#19) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

Batlefront 2 nagyon várós :DD 1-el is megjelenés óta játszom, és még mindig nem unom :D
persze lehet azért, mert nagy star wars fan vagyok :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.