Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tituka


Tituka
senior tag

van önbizalom! :DDD
nah majd meglátjuk :))

Skizofrén vagyok, és én is...

(#2) pgergo


pgergo
tag

Reméljük, hogy ez lesz :C

BFBC2 NICK: Phantom.HUN

(#3) Alexios válasza Tituka (#1) üzenetére


Alexios
veterán

meg pénz ;]

Amúgy mindig ezt a jelenetet mutatják a játékból, más nincs?:D

[ Szerkesztve ]

(#4) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Azért ez így érdekesen hangzott. De úgy legyen! :)

[ Szerkesztve ]

(#5) csoli31 válasza Alexios (#3) üzenetére


csoli31
aktív tag

Jaja! Biztos azért van ekkora önbizalmuk, mert már előre lefizettek mindenkit. :U

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#6) #97544192


#97544192
törölt tag

szerintem egyszerűen kurva jó lesz, és nincs semmiféle lefizetésről szó.

(#7) Gude


Gude
senior tag

Először a próba,ozt az értékelés ;]

[ Szerkesztve ]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#8) Daczy


Daczy
aktív tag

Ha ennyire jó lesz, akkor miért ijedtek be a CoD-tól meg a MoH-tól? :FHa akkorát alkottak, akkor nincs mitől, félni, vagy nincs igazam?

(#9) Thome válasza #97544192 (#6) üzenetére


Thome
addikt

kék ;]

(#10) adamssss


adamssss
veterán

Azért az első rész a grafikát leszámítva nekem nagyon nem volt 91%-os...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#11) Jaffafa válasza adamssss (#10) üzenetére


Jaffafa
aktív tag

Pont ezt akartam írni én is. 3 vagy 4 órát toltam, aztán azóta elö sem vettem, pedig a Warhead Edition-t vettem meg :W

Grafika 100%, de a többi max 75% nálam.

[ Szerkesztve ]

"Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

(#12) kisfer


kisfer
aktív tag

Nekem meg pont az első két játék adta, ez meg annyira nem adja a videók alapján, de remélem jó lesz majd ha játszhatok vele.

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#13) #08052480


#08052480
törölt tag

atyaúristen...az első részt is csak a nagyobb oldalak magasztalták, akik nagylelkűen elnézték az egetverő hibáit és hiányosságait a cuccnak - pontosan úgy mint a Mass Effect-nél vagy az Assassins Creed-nél (ez utóbbinál talán érthető is). Ebből a hírből is látszik, hogy ez most sem lesz másképp. Na asszem ezzel se fogok játszani...

(#14) balcsy válasza kisfer (#12) üzenetére


balcsy
aktív tag

Ez nálam is így van. A második részt le is szarom(nem a warheadre gondolok)A crysis 1nek meg a warheadnek megvolt az a fílingje hogy szigeten "darálhatsz" elképező fizikával itt meg adnak egy várost azt ja.Jó biztos nem lesz rossz mert ilyen még nem volt. De ha elöttem kimondják hogy crysis egyből a sziget meg a grafika ugrik be nem egy város.(mondjuk grafikában biztos vagyok hogy itt sem lesz szar:D)

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#15) kisfer válasza balcsy (#14) üzenetére


kisfer
aktív tag

Igen igazad van, meg arra leszek kíváncsi hogy hogy fogják a történetet összekapcsolni az crysis-al + a warhead-el.
Mert úgy lett vége hogy megyünk vissza a szigetre hogy lerendezzük az idegeneket.

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#16) fasirTTT


fasirTTT
őstag

rem igazuk lesz, de tuti, hogy majd épp csak ha lesz itt-ott 90%-os...többi mind alatta lesz :U
videók alapján nem meggyőződésem, hogy van aki azért ad 90%-ot mert céép :DDD játékmenet lesz a lényeg...és hát azt még nem ismerjük :D

de am ez most mi, hogy a városba fojtatódik? há nem a szigetre mentünk vissza? de...na m1
hülyeség ez hogy város...tiszta ratyi lesz...lassan egybeolvad a modern ill jelenbe játszódó fps-ekkel...pedig mennyire tuti volt az erdődarálás :D

kisfer látom neked is ez jutott eszedbe..a fojtatás :D
oh, helóka balcsy :Đ

[ Szerkesztve ]

(#17) Jander válasza #08052480 (#13) üzenetére


Jander
senior tag

Akkor úgy látszik barátom Neked nem túl sok jó játék jutott mostanság, mert az általad leírt játékok az elmúlt évek legjobb és legsikeresebb sorozatai lettek, szerintem méltán. De olyat leirni, hogy 'csak a nagy oldalak' illetve 'egetverő hibák és hiányosságok' enyhe túlzás (ME és AC esetén főként), s úgy tűnik a legtöbb ember nem ért egyet Veled.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#18) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Hát ha a cod black ops 90%-ot fog kapni, akkor ennek 120-at kéne. :U
Igaz crysis késni fog, de azért a black opsnál fix hogy látványosabb és izgalmasabb lesz.

(#19) malwy


malwy
senior tag

Csináljunk petíciót, hogy a gamepodon maximum 89% osztható ki a Crysis2-nek...

(#20) Silent77 válasza adamssss (#10) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem sem, csak a grafika miatt játszottam végig, gyönyörködtem benne.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21) jimessor666 válasza malwy (#19) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Hajrá... :DDD

私たちに聞いてください。!

(#22) HS 2142 válasza malwy (#19) üzenetére


HS 2142
őstag

Ne légy ilyen kőszívű, legyen 89,5 :DDD

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#23) jimessor666 válasza csoli31 (#5) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Mi egy fillért se kaptunk ... * fütyfürütty* :U :D

私たちに聞いてください。!

(#24) #08052480 válasza Jander (#17) üzenetére


#08052480
törölt tag

teszek rá, hogy ki ért velem egyet és arra is hogy sikeresek :U Az első AC sok szempontból nevetségesen faék volt (az a pár merénylet ütött, de az oda vezető út egy gyötrelem volt az ismétlődő küldetések miatt, egyszerűen nem tudtam élvezni, még ha a sztori nagyon is érdekes lett, a második rész előtt tényleg le a kalappal, de az elsőt szvsz túlértékelték), a ME.ben pedig nagyon kreatívak voltak a zseniális mellékküldetésekkel (mint szerepjáték nálam itt bukott, a primitív fejlődés-fáról nem is beszélve, innét kezdve bocs, ha leszarom, hogy egy egész pofás kis világot teremtettek. Második részt pedig nem merném RPG-nek nevezni, ettől függetlenül élvezhetőbb lett)
azt meg hadd döntsem el már én, hogy nekem mi a jó játék :W

(#25) Put2


Put2
tag

Lesz ehhez is szinkron? :D

(#26) jimessor666 válasza Put2 (#25) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Nem valószínű... :F

私たちに聞いてください。!

(#27) #08052480 válasza Put2 (#25) üzenetére


#08052480
törölt tag

Biztos, hogy nem, ezt már nem a magyarok fejlesztik...

(#28) Jander válasza #08052480 (#24) üzenetére


Jander
senior tag

Természetesen Te döntöd el, hogy Neked melyik jó játék. Csak az alábbi hozzászólásodban kevésbé lehetett érezni, hogy személyes véleményt írsz le: csak a nagy oldalak nézték el ezeknek a játékoknak az 'egetverő' hibáit meg hiányosságait? Hát ez nem így van, hanem játékosok milliói és a legtöbb tesztoldal - nézték el, mint ahogy én is, mert nem találtam ilyet sem az AC1-2-ben sem az ME1-2-ben.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#29) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

Ígéretes! :C Reméljük nem lehet lezavarni egy hétvégén két menetben az egészet. :)

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#30) #08052480 válasza Jander (#28) üzenetére


#08052480
törölt tag

Elég csak ráguglizni, rengeteg oldalt találsz, ahol voltak hajlandóak megemlíteni a felsoroltak hibáit is, az objektivitás meg manapság felesleges luxus. A népszerűséggel nincs értelme jönni, sokszor messze nem tükrözi az adott program minőségét (Sims? de én ide sorolom az AC és az ME első részét is, hibát pedig csak az nem lát bennük aki nem is akar - így pedig nem lehet értékelni bármit is - az AC1 és az ME1 is sok helyen maximális pontszámot kapott, ami röhej a köbön)

[ Szerkesztve ]

(#31) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Én bukást "jósolok" és továbbra is tartom.
Szerintem nem volt jó ötlet kihozni a játékot a városba aztán majd meglátjuk hogy alakul.
Mindenesetre engem a videók nem győztek meg!
A grafika lehet ütős ha az a bizonyos feeling hiányzik.
Egy viszont biztos itt nem lesz tenger amibe ha belerakod a teknőst megdöglik azonnal amint vízhez ér...

(#32) Put2 válasza #08052480 (#27) üzenetére


Put2
tag

Kár.. Pedig tetszett a warhead-ban a szinkron..

(#33) Alexios válasza Jander (#28) üzenetére


Alexios
veterán

Én nagyon szeretem az AC-t, de az tény, hogy az első részt azért meg lehetett unni(ezt kijavították a kettőben mondjuk)

(#34) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Hát azt mégse mondhatják, hogy szar lesz :N

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#35) jimessor666 válasza JoolsNOS (#34) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Tudod,az őszinteség fáj, úgy meg fejleszteni elég "Cry" ... :U

私たちに聞いてください。!

(#36) bullseye válasza Jander (#28) üzenetére


bullseye
addikt

AC1 nagyon egykaptafa küldetései miatt lett lehúzva sok helyen, tőlem pár méterre is. AC2 viszont egészen más, sokkal, de sokkal jobb.

ME1? izé... a bolygóra leszállós autókázás tényleg vacak volt, de opcionális. és a minijátékok nélkül is el lettem volna. a többi rész viszont szerintem zseniális volt, főleg, hogy a második részre is áthullámzott 1-1 döntés, és talán még a harmadikban is kihat ide-oda, amit eleinte tettünk. én ezért még az ME2 szuperegyszerűsített fejlődését is elnézem.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#37) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Kíváncsi leszek rá

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#38) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

Sokan fanyalognák h h miért nem szigeten játszódik a Crysis 2. Kéremszépen 2 részt ott játszottunk már. Elég volt ennyi. De ha most is s szigeten játszodna sokan azért fanyalognának. :U

braner00 kerüljétek!

(#39) Isee válasza ViTaZi (#38) üzenetére


Isee
senior tag

Tökmindegy hogy hol játszódik, vannak és mindig is lesznek olyanok, akiknek semmi sem tetszik :DDD

Azt meg majd a jövő kideríti, hogy mennyi %-ot fog kapni a game :B

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#40) Polllen


Polllen
nagyúr

Ilyen sokat fizetnek előre a kritikusoknak? :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#41) fpeter07


fpeter07
veterán

Ez szerintem jó hír mindenkinek.

(#42) elithun


elithun
őstag

Nosza, előre fizettek? :DDD
Felőlem kaphat 110%-ot is, amíg valamilyen formában ki nem próbáltam, addig nem lesz a polcomon a játék. :o

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#43) Rickenstein


Rickenstein
senior tag

Ha kiadják konzolra, akkor nem igazán lesz sokkal nagyobb gépigénye, mint az első résznek volt. Anno azért cseréltem gépet, de úgylátom ez most el fog maradni...

PS C:\>_

(#44) Gude


Gude
senior tag

A képek és az edig kiadott videók alapján adok neki 89%-ot.NÉmi teszt után majd újrapontozok :DDD

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#45) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Az első rész és a mostani képek videók alapján asszem én is megtehetm,hogy előre pontozok.

Grafika,hangok:9
Játékélmény:6
Gépigény/optimalizálás:6

Eredmény:7

Majd ha megjelent én is ismét lepontozom. ;]

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#46) Gude


Gude
senior tag

Nem számoltam be a gépigényt ami -10% ;]
Eredmény 79% :DDD
Változtatás joga fenntartva ;)

[ Szerkesztve ]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#47) kpal


kpal
veterán

Még most sincs igazán ami überelné az 1rész garafikáját szóval biztos zsir lesz a 2 is.

(#48) #97544192 válasza Brutális eb (#45) üzenetére


#97544192
törölt tag

az első rész alapján és képek alapján pontoztad a játékélményt és optimalizálást? tudsz valamit... :P :))

(#49) Rickenstein válasza Gude (#46) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Gépigény? Milyen gépigény? Csak annyi kell neki szerintem mint az első résznek.

PS C:\>_

(#50) fpeter07 válasza Gude (#46) üzenetére


fpeter07
veterán

Csak megjelenéskor volt nagy gépigénye. Vagyis 3 éve. :K Ennek gondolom közel se lesz akkora, mint akkor az első résznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.