Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dealer95


Dealer95
őstag

Megint egy ilyen mobilos izé... ahelyett, hogy végre egy méltó folytatást csinálnának PC-re...

[ Szerkesztve ]

(#2) Lefty


Lefty
addikt

Ezt a fost. 15 eve var a vilag a Generals 2-re...

[ Szerkesztve ]

(#3) Ellia


Ellia
addikt

Megirigyelték és újragondolták a Clash Royalt ;]

Szerintem a CnC alatt sokan nem ilyen játékot várunk...

(#4) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És én még az áprilisban bemutatott mobilos Red Alert Online-tól féltem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#5) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Ugy tudom azert csinaljak ezeket a szemeteket, hogy a nev naluk maradhasson.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#6) #85552128


#85552128
törölt tag

10x annyi dislike már most. Mindent elmond erről a "játékról".

(#7) Yamaha R1


Yamaha R1
tag

Valahol sejthető volt, hogy a battle royal őrület kellős közepén nem fognak kiadni egy tripla A RTS-t. De egy ilyen "visszatérésre" álmomban sem mertem volna gondolni.

Tragédia.

[ Szerkesztve ]

(#8) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Atya ég. Inkább adnák el a címet egy másik cégnek és azok csináljanak egy új játékot. Ez egy szégyen. Sokat játszottam régen a Command & Conquer: Generals játékkal, azóta sem készült olyan RTS.
Azt hiszem az EA megdolgozott a legutáltabb kiadó címért. :U

Egyébként merem állítani, hogy a mai modern mobil vasak is simán elvinnék bármelyik teljes értékű játékot a sorozatból.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#9) sutszi


sutszi
veterán

Hát ez igazából viccnek jó. Évek óta várok egy jó folytatásra de semmi. RA2 és a Generals volt az utolsó amire azt tudtam mondani, hogy jó a régiek közül. A C&C 3 Tiberium Wars ami még közel azt a játékélményt adja... De mostanában én nem is látok, hogy tülekedés lenne az RTS világban... Kár érte.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#10) front3r


front3r
őstag

Istenem..... egy RTS-t várunk PC-re(akár konzolokra is), nem egy mobilfost!
Nem volt annyira rossz az EA konferencia, de a C&C-t nem kellett volna megszégyeníteni!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#11) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

egyre jobban fosok attól, hogy az EA bemocskoltatja egy nap majd a Carbont vagy/és a High Stakes-t (Road Challange)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Én azért végignéztem a videót - és bármennyire is meghatározó része marad gyermekkoromnak a Tiberian Sun - mobiljátéknak ötletesnek tartom. Ha túllépünk azon, hogy C&C köntösben kapunk egy kompetitív mobilos stratégiai játékot, akkor kellemeset fogunk szerintem csalódni.

Sajnos be kell látni, hogy egyelőre az RTS műfaj haldoklik - utolsó érdemi lépés a StarCraft II volt, ami a maga nemében még mindig kiemelkedő, de egy fecske nem csinál nyarat. Ha a Microsoft meg tud mozgatni egy nagyobb tömeget az Age of Empires-szel, akkor majd az EA is át fog gondolni egy vérbeli Command & Conquer játékot (Red Alert IV is jöhet, ha nem Tiberium vonal).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13) #52588800 válasza Mister_X (#12) üzenetére


#52588800
törölt tag

Majd az lesz a legötletesebb része, ha IAP -val kell építeni az egységeket ;]

[ Szerkesztve ]

(#14) Cifu


Cifu
nagyúr

Szomorú, hogy ilyen szinten megy tovább a C&C...

@Mister_X: Sajnos be kell látni, hogy egyelőre az RTS műfaj haldoklik - utolsó érdemi lépés a StarCraft II volt, ami a maga nemében még mindig kiemelkedő, de egy fecske nem csinál nyarat.

Hirtelen írtam volna, hogy Homeworld: Deserts Of Kharak, aztán realizáltam, hogy már annak is két éve... :(

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#15) ribizly


ribizly
veterán

Meg sem merem nézni a videót. Hogy tud ennyire rossz irányba menni az EA, nem értem. :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#16) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Nekem tetszik a koncepció, csak kár, hogy mobilokra tervezik. Egy nagy, felfedezni való mapon megtalálni launchpadeket meg a missilet minél hamarabb, közben támadni egymást tök izgalams lenne.

(#17) Corleone33


Corleone33
aktív tag

magyarán csináltak egy C&C Clash Royale mobiljátékot, ami persze, EA-t ismerve, garantáltan pay to win is lesz a móka kedvéért.

Ezt a játékot teljesen felesleges kiadniuk, így egészen őszintén

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#18) Corleone33 válasza #52588800 (#13) üzenetére


Corleone33
aktív tag

előre látom hogy lesznek benne timerek/energiacsík, többfajta ingame currency is meg best value deal-ek is, hogy vegyél minél többet.

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#19) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Na ez a játék is egy ipari hulladék.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#20) Di Natale


Di Natale
aktív tag

Azt hiszem 2015-ben kiadtak egy olyan játékot ami a régi RTS aranykorát hivatott feléleszteni.
Szerintem nagyon
ígéretesnek tűnik: Act of aggression

http://www.actofaggression-game.com/

(#21) janeszgol


janeszgol
félisten

Én is egy régi vágású RTS-re vágyom, ugyanakkor ez sem tűnik hülyeségnek. Csak engem pl nem érdekel. Ha SP lenne egy jó történettel, RPG beütéssel, már vigyorognék is.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#22) JSaN


JSaN
addikt

Ehhh, inakbb csinalnanak egy Tiberian Sun vagy Red Alert 2 remastert.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#23) Cathulhu válasza JSaN (#22) üzenetére


Cathulhu
addikt

Lehet inkabb ok ne csinaljanak. Amugy Tiberium Essence vagy Tiberian Sun Rising (utobbit vagy 15 eve heggesztik, lehet sose keszul el). Sajnos RA2->RA3 konverziorol nem tudok, pedig erdekelne. Amugy az a SAGE motor szvsz maig jol nez ki, csak kellene 64 bites verzio, mert ultran gyakoria az OoM,

Amugy a Petroglyph evrol evre csinal meg RTS-eket, nekem pl az UaW es a Grey Goo is tetszett, a Forged Batallion meg jo is lehet, ha kinovi a hibait.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#24) joey04


joey04
titán

Nem az a baj, hogy ez a Command & Conquer játék megvalósul, hanem az, hogy csak ez...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) YiHunter válasza Cathulhu (#23) üzenetére


YiHunter
csendes tag

Szerintem a C&C sorozat akkor járna legjobban, ha átkerülnének a jogok a pertoglyfesekhez (vagyis pontosabban vissza kerülnének mivel ex-westwoodosok alkotják akiket az ea kidobott mikor megszüntette a stúdiót)

(#26) scope2007


scope2007
addikt

most akadtam rá, elsőre nagyon megörültem, aztán megnéztem a videót :( :O
kár volt..

még a YT is árulkodik
315 LIKE vs 11.000 DISLIKE :))

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#27) PowerBuldog válasza scope2007 (#26) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Azóta még jobb: 1.4K vs 32K

:DDD

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.