Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Erre számított valaki amúgy?

Live-Die-Respawn

(#2) Stevenstyle válasza oriic (#1) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Nemrég kezdtem el az alapjátékot. Lenyűgöző.... Ha nem is számítottam rá, de reménykedtem benne.

Plusz még régebben volt valami SONY-s nyilatkozat (részletekre már nem emlékszem h ki és mikor), ami alapján sejthető volt, hogy story DLC közeleg, de az nem volt biztos, hogy el is hozzák az E3-ra.

[ Szerkesztve ]

(#3) Bad Pritt válasza oriic (#1) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Persze, írták már, hogy készül.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#4) oriic válasza Bad Pritt (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy értem, hogy már a bemutatkozást. Én TGS-re tippeltem volna.

Live-Die-Respawn

(#5) Bad Pritt válasza oriic (#4) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Előzetesen én is, de aztán mikor lehozták, hogy idén már ki akarják dobni, akkor kb borítékolható volt, hogy most mutatják.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#6) tailor74


tailor74
őstag

Most készülök eladni a játékot.... Lehet mégis meg kellene tartanom? :DDD

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#7) hyggelig


hyggelig
senior tag

Rövid hozzászólás, de:

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! :))

(#8) - = Zk = - válasza oriic (#1) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én azt jósoltam két napja spanomnak, hogy ha nem virít vmi hardvert a Sony, akkor tuti a már meglevő játékok folytatásaira fog rámenni...
én ezt valahogy semmire nem veszem... várom már, hogy értelmét lássam lecserélni a PS-at. de egyelőre nem.. max a Gran Turismo miatt... de az nem most lesz... Xbox is a Forza sorozat végett lett véve nálam... csak közben másra is jó lett... :))

szal, nem ide tartozik ugyan, de részemről ez a Sony-s előadás egy nagy nulla a Mikrofoshoz/Xboxhoz képest....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.