Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hideo Kojima-t "szabadjára engedte" a Sony. Szabadon alkothat, minden eddigi kötöttségek nélkül. És ő alkotni azt tud. Főleg ha a fuckonami nem próbál neki úton-útfélen keresztbe tenni. Én padlót fogtam a trailertől. Ha tudom pelust veszek mielőtt elkezdem nézni. (Mondjuk ismerem a Mestert, gondolhattam volna, my bad) Norman Reedus-t pedig nagyon bírom a TWD-ből.

Már csak azt remélem, hogy tényleg csak ideiglenesen lesz PS exkluzív, mert decemberben eg Q&A keretein belül Kojima azt nyilatkozta.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) KaitouP válasza .LnB (#1) üzenetére


KaitouP
veterán

Még nem tudom megnézni ezt a trailert, de nagyon remélem, hogy amit a P.T. -ben is láthattunk ízelítőként, plusz az akkor összegyűjtött ötleteit látni fogjuk a játékban. Egy jó, őrült horror, mint az SH, nagyon hiányzik. (Ha már az idióta Konami nem képes kiadni a kezei közül egy értékelhető SH -t sok sok éve...)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3) .LnB válasza KaitouP (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez szerintem inkább poszt-apok, sfi-fi mint horror. De korai bármit is mondani,a zon kívül, hogy érdekes, hangulatos.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) ribizly


ribizly
veterán

:Y
Kicsit kemény ez a trailer.
Nem tudom mennyire éri meg exkluzívnak lenni ma, de a Tekken 7 után egy kicsi reménysugár megjelent az alagút végén...

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#5) KaitouP válasza .LnB (#3) üzenetére


KaitouP
veterán

Lehet, hát, majd meglátjuk mi sül ki belőle. :) De Kojima neve mindenképp garancia. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#6) Bandi995


Bandi995
aktív tag

Bárcsak ne lenne exkluzív :(((

(#7) erahurka válasza .LnB (#1) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem a Sony gőzerővel azon dolgozik, hogy ez a játék és Kojima örök PS exkluzív legyen. Az a pár elejtett szó a Q&A alkalmával inkább a Sony számára üzent, hogy kicsit több pénzbe fog kerülni a teljes exkluzivitás.

(#8) .LnB válasza erahurka (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kojima sose a pénzre hajtott. Ha nem is jön Pc-re akkor se ez miatt az biztos.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) erahurka válasza .LnB (#8) üzenetére


erahurka
félisten

A fejlesztés költségvetésével akkor is tudják zsarolni.

(#10) .LnB válasza erahurka (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Konami után azt nagyon előre megbeszélték megnyugodhatsz. Kojima se hülye, kétszer nem akar ugyan azért pofára esni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) #08052480 válasza .LnB (#8) üzenetére


#08052480
törölt tag

Kojima sose a pénzre hajtott

Mibol masbol tud meg jatekot kesziteni? Kojima fejlesztes pedig minden esetben egy penznyelde volt, marcsak az ido es a meretek miatt is - nyilvan ez volt a Konamis hiszinek is az alapja. Ha pedig ezt a Sony fogja finanszirozni, az garantaltan exkluzivitast jelent.

(#12) Beri78


Beri78
őstag

Remélem hosszú távra terveznek vele :B

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#13) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Junior 2 - Ezúttal azonban Norman Reedus esett teherbe. A vágásai alapján Schwarzenegger azért olcsóbban megúszta a császározást. ;]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#14) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Sajnos nekem semmi nem jött át ebből a trailerből.

plus ça change, plus c'est la même chose

(#15) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Viszlát 2020-22 körül.

/s

(#16) wolfman válasza .LnB (#1) üzenetére


wolfman
veterán

Azt hiszem Te feltétel nélkül elismered Kojima minden munkáját és követed végsőkig, mert hogy ebből a trailerből aztán semmi olyan nem fosatott be amitől pelust kellett volna felvegyek. Hatásvadász epic a videó, de full érthetetlen eddig. Én már 29 évesen láttam annyi ilyet, hogy erre már ásítottam is. Majd ha értelmet nyer, akkor meglátjuk.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#17) .LnB válasza wolfman (#16) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

fogalmazzunk úgy hogy "eszem a sz*rát" igen. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) aSzakember


aSzakember
tag

jeee

vajon egy dolog a kettő?

I can do this in a hundred ways

(#19) .LnB válasza aSzakember (#18) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem. Kojima nyilatkozta, hogy az a figura nem köthető ehhez a játékhoz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) adamssss


adamssss
veterán

A trailer ütött. Ennyire hátborzongató, és kérdéseket felvető bemutatót még nem nagyon láttam. De valaki magyarázza meg pls, hogy a walking dead egyik szereplője, hogy kerül a játékba? Vagy ennek köze lesz a TWD-hez?

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#21) .LnB válasza adamssss (#20) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem lesz köze, csak pajtik. Norman lett volna a Silent Hill-ben is a főhős, csak ugye azt lelőtték. És folytatták a kapcsolatukat így. Csak mint színész szerepel a játékban, semmi összefüggés a korábbi szerepeivel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22) adamssss válasza .LnB (#21) üzenetére


adamssss
veterán

Aaa, köszönöm a megvilágítást. Amikor először láttam a trailert, mondom ez az alak ismerős valahonnan... Akkor ez az összefüggés.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#23) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mocap felvételekről részlet:

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.