Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) gyuribácsi88 válasza mentoloshypo (#48) üzenetére

Mert a jövőben jobb lesz a 3 mint az 5, így már értem :R taníts mester :R

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#52) oriic válasza vegitossj7 (#47) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Játszottam a Halo 1-2-vel PC-n, jó volt az irányitása. Hogy jobb-e mint a boxon? Igen. MIndenki tudja hogy egérrel billentyűvel jobb, könnyebb fps-t játszani. Ettől függetlenűl, én imádom mindegyik részét konzolokon, alig egy óra alatt beletanultam az irányitásba és bár nem profin, de jól játszom vele.

Live-Die-Respawn

(#53) mentoloshypo válasza InterFox (#50) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Nem nem. Már 1 hónapja PS4 tulaj vagyok.

(#54) alevan válasza vegitossj7 (#47) üzenetére


alevan
őstag

Az igazság, hogy annyira hozzászoktam a kontrollerhez, hogy kelett egy kis idő, amíg visszaszoktam bill+egérre egy kis CS1.6 előtt :D

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#55) InterFox válasza mentoloshypo (#53) üzenetére


InterFox
senior tag

PSN ID: interfoxthedead

(#56) Def26


Def26
félisten

Hát nagyon kíváncsi vagyok. Nagyon remélem kidobják a pi**ába a kinectet. Ha meg nem, akkor mutassák meg, hogy miért teszik kötelezővé, mert tudomásom szerint 1 játék van ami erre épül.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#57) tDr1v3r válasza Def26 (#56) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én meg remélem hogy nem fogják kidobni, szerintem elfér... ha simán csak megvágnák egy százassal az árát (a PS4 szintjére) akkor kelendő lenne, főleg ha akasztanának mellé valami jóféle marketinget is.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#58) Def26 válasza tDr1v3r (#57) üzenetére


Def26
félisten

Az szerintem kevés lesz ahhoz, hogy felzárkózzanak. Iszonyat, hogy mi megy az emberek fejében. kb. az van mint régen a vga kártyáknál, hogy mindegy milyen szar volt az nvidia, a többség szerint az volt "a" vga kártya az ati meg szart sem ért.

Lehet csak én mozgok ilyen körökben, de én azt mondom, hogy igen komoly gondok vannak MS marketingnél, mert az eddig box hívő ismerőseim közt is egyre többen jönnek ps4 -re xbox 360 után.

Multiplatform játékoknál már most látni, hogy a ps4 felhasználóbázis több és több lesz, a boxos meg toporog. Tippem szerint szeptemberre komoly árcsökkenés lesz, és a szegényebb piacok számára egy kinectless verzió is jön.

Olvastam, hogy év végre lazán a dupláját veri eladásokban a ps4 az xbox one -ra. Nem tudom meddig finanszírozza ezt az MS új vezetősége de jó lenne egy box 100k -ért. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.