Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Minden jó, ha a vége jó. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#3) hoffman_ válasza #40993792 (#2) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ha nem voltak hajlandó ezt se megcsinálni, akkor mi a francért érdemes parázni a garancián, az a "gyári" gari amit kapott - szerintem - sz*rt sem ér. De ezt most 5-ért megcsinálták, szolgáljon sokáig :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4) Mr X válasza #40993792 (#2) üzenetére


Mr X
veterán

Arról ne is beszéljünk, hogy az utólagos forrasztás sem úgy fog kinézni, mint a kemencés-melegítéses.

(#6) Dyrtyho válasza #40993792 (#5) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Fődarab-csere alatt mit értesz ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#8) Dyrtyho válasza #40993792 (#7) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

De miért kéne fődarabot-cserélni a telefonba ? Eddig teljesen jó, nincs vele gond, és remélem, hogy nem is lesz, legalább egy olyan 1-2évig szeretném ha kihúzná a teló, mivel ezt a telefont megszerettem, nem úgy mint az elődjeit : Samsung S5230, Nokia 5800, Lg Gt540 Optimus, Xperia X8. Amúgy 1-2 múlva ha ezt majd lecserélem, akkor majd Xperia S-t szeretnék, legalábbis eddig, aztán fene se tudja, hogy 1-2 év múlva milyen telóval rukkol elő a Sony, mert az Xperia X8nál rájöttem, hogy a Sony Ericsson egész jó telókat gyárt,volt már Samsungom, és Lgm is, és egyik sem jött be, úgy hogy maradok a Sony Ericssonnál, ami most már csak simán Sony

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#9) Mr X válasza Dyrtyho (#8) üzenetére


Mr X
veterán

Gyakorlatilag a kijelzőn kívül minden az alaplapra van építve, beleértve a töltőcsatlakozót is, tehát általánosságban, ha nem a kijelzővel van bajod, minden esetben az alaplaphoz kell nyúlniuk a szervizben.

(#11) Dyrtyho válasza #40993792 (#10) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

A garanciát pont lesz*rom, eddig még csak 1x volt a teló a garanciális szervízben a füles miatt, de már akkor untam, hogy ki kell menni miatta a világ végére, egészen Újpestig, úgy hogy tehetnek egy szívességet a garanciával, eddig se voltam nagy garanciális szervíz párti, mindig GSM-esekhez jártam ha valamelyik telómmal gond volt :)

best regards, egy fórumozó blogger

(#13) Dyrtyho válasza #40993792 (#12) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Ha eddig is tudtam vigyázni a telóra, akkor ezután is fogok tudni rá, szóval érzem, hogy nem lesznek itt gondok :)

best regards, egy fórumozó blogger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.